عجیب ترین شعبده بازی جهان و خطرناک ترین تردستی دنیا : از زمان هری هودینی تا کنون ، تردستی پیشرفت زیادی داشته است. هرروزه شعبده باز های زیادی موفق میشوند ، تمام حواس ما را گول بزنند و در آخر حیرت را جایگزین تمام آنها بکنند. اما تعدادی از آنها هستند ، که تا ابد در اذهان باقی می مانند. شعبده بازی هایی که بدون شک از عجیب ترین و جالب ترین آنها بوده اند. ما در این مقاله 10 تا از آنها را گلچین کرده ایم. با ما همراه باشید.

 

10 تا از عجیب ترین و حال به هم زن ترین غذاهای جهان – باور نمیکنید این ها را میخورند!

آموزش گام به گام طراحی سر گرگ به صورت بسیار ساده با مداد سیاه + تصویر هر قدم

10 اتفاقاتی که در انیمیشن سیمپسون ها پیشبینی شد قسمت اول – حقایق جالب ایرابرود

افرادی که ناپدید شدند – 10 پرونده عجیب افرادی که از زمین غیب شدند – حقایق جالب

 

10 تا از خطرناک ترین تردستی و عجیب ترین شعبده بازی جهان

10- راشن رولت درن براون darren brown

این شعبده بازی به  صورت زنده پخش شده بود. که در آن ، دستیار درن ، یک گلوله در یک هفت تیر قرار داد و هفت تیر را به درن داد. درن از او خواست که شماره ها را از یک تا هفت بلند برای تماشاچیان اعلام کند. و با هر شماره تفنک را در سر خود قرار میداد و شلیک میکرد. او یک بار به اشتباه شماره 5 را به سمت دیوار شلیک کرد ، اما شماره پنج گلوله اصلی نبود ، از تنش و هیجانی که در برنامه وجود داشت میشد به راحتی فهمید که درن نمیدانست کدام گلوله اصلی است. درن پس از شلیک پنجم یک دقیقه بدون هیچ حرکتی روی صندلی خود مینشیند و دو گلوله بعدی را به سرعت شلیک میکند ، ششمی را در ر خود و هفتمی را سمت دیوار ، شلیک هفتم گلوله اصلی بود و درن زنده میماند.

 

9- چالش شیرجه ی مرگ رابرت گلوپ robert gallop

در این شعبده بازی ، رابرت گلوپ ، دستان او را میبندند و او را در یک کیسه درب بسته میگذارند. و سپس کیسه را درون یک قفس قفل شده قرار میدهند و در آخر او را از یک هواپیما به پایین پرتاب میکنند. در همین فرصت بسیار محدود ، او باید تمام این قفل ها را باز میکرد و به کیسه چتر نجات خارج از قفسه مراجعه میکرد و خود را نجات میداد ، کاری بکه به طرز شگفت انگیزی در آن موفق شد !

 

8- تعویض لباس ثانیه ای

در رتبه ی هشتم عجیب ترین شعبده بازی جهان ، تعویض لباس ثانیه ای قرار دارد . این شعبده در یکی از برنامه های american idol در 2006 رخ داد. یک تیم دو نفره به نام های دیوید و دایانا ، در این برنامه در زمان های چند ثانیه ای ، پشت پرده لباس عوض میکردند ، چیزی که تعجب و حیرت همگان از جمله داوران را در پی داشت.

 

سر شناور سیریل تاکایاما cyril takayama

7- سر شناور سیریل تاکایاما cyril takayama

در یک برنامه زنده ، سیریل تاکایامای معروف ، با انگشتان خود سر خود را میگیرد ، و آن را پایین می آورد ، این حرکت تا نزدیکی ناف او ادامه پیدا میکند و او مانند شعبده باز بی سر شعبده ی خود را ادامه میدهد.

 

6- منجمد دیوید بلین david blaine

در 2000 دیوید بلین ، یک نمایش مخصوص تلوزیون با نام “منجمد در زمان” تدارک دید ، در این برنامه او به مدت 3 روز پیاپی ، بدون آب و غذا و خواب به صورت ایستاده در یک قالب یخ اندازه ی خود قرار گرفت. امری که پزشکان باور داشتند زنده ماندن در آن شرایط غیر ممکن است ، اما دیوید بلین توانست آن کار را بکند.

در اواخر روز سوم ، فشار بی خوابی آنقدر زیاد بود که به وضوح دیوید بلین توهم زده شده بود. پس از این که از یخ بیرون آمد بیان کرد که در توهم های خود ، مرگ خود را دیده بود.

 

گرفتن گلوله پن اند تلر penn and teller

5- گرفتن گلوله پن اند تلر penn and teller

بسیاری از شعبده باز ها سر همین تردستی جان خود را از دست داده اند.در این تردستی شعبده باز باید گلوله ای که به سمت او لیک میشود را با دندان بگیرد و متوقف کند. در یک برنامه زنده تلوزیونی تیم دو نفره ی پن و تلر ، دو گلوله را به تماشاچیان دادند ، تا با ماژیک روی آن امضا کنند. سپس گلوله ها را سمت هم شلیک کردند و همزمان ، هردو موفق شدند گلوله ها را بگیرند. بعد ها با نمایش دادن گلوله به تماشاچیان مشخص شد ، همان گلوله ای بوده است که آنها امضا کرده بودند. در نتیجه شلیک واقعی و مرگ آسا بوده است.

 

4- زیگ زاگ رابرت هاربین robert harbin

در رتبه ی چهارم عجیب ترین شعبده بازی جهان ، زیگ زاگ رابرت هاربین قرار دارد . در 1960 ، رابرت هاربین ، تردستی زیگ زاگ را انجام داد ، او یک جعبه اندازه قد انسان در مقابل تماشاچیان قرار داد و یک تماشاچی را به داخل جعبه دعوت کرد. سپس قطعات جعبه را به صورت زیگزاگی در آورد و میان آنها یک ورق فولادی قرار داد. با وجود ا ین که عملا بدن تماشاچی چند قسمت شده بود ، اما هنوز قادر بود با همان حالت زیگ زاگی ، دست و پاهای خود را تکان بدهد.

هریسون فورد دیوید بلین david blaine

3-هریسون فورد دیوید بلین david blaine

در یکی از مجموعه برنامه های دیوید فیلن ، او به خانه ی بازیگر معروف هریسون فورد میرود ، و برای او یک تردستی انجام میدهد که حیرت همه از جمله خود هریسون را دنبال داشت. در این برنامه ، دیوید یک دست ورق به هریسون میدهد. و از او میخواهد کارتی را انتخاب کند. زمانی که هریسون کارت خود را انتخاب میکند ، دیوید به او میگویدکه کارت ناپدید شده است ! و در کمال تعجب پس از بررسی کارت ها ، هریسون نیز به این موضوع پی میبرد. سپس دیوید به او میگوید که با بریدن یکی از میوه های آشپزخانه ، کارت او پیدا میشود ، پس از نصف کردن یک میوه ، کارت هریسون فورد در وسط آن میوه پیدا میشود !

 

2- متامورفوسیس پن دراگونز pendragons

در یک شوی تلوزیونی از پن دراگونز ، این شعبده انجام شد. در این تردستی ، تردست درون یک کیسه سر بسته درون یک صندوق قفل شده قرار میگیرد و سپس دستیار او بالای صندوق می ایستد در کوچک ترین زمان قابل تصور دستیار او پرده ای بالا می آورد و سپس ناپدید میشود و به جای او خود تردست بر روی صندوق نمایان میشود.

اره ی آهنین دیوید کاپرفیلد david copperfield

1- اره ی آهنین دیوید کاپرفیلد david copperfield

بدون شک انتظار این نام را در این لیست داشتیم! شاید یکی از به یادماندنی ترین تردستی های دیوید کاپرفیلد ، معروف اره آهنین باشد. در یک نمایش ، دست ها و پاهای دیوید بسته شده و او در یک جعبه قرار میگیرد که بر فراز آن یک اره ی غول پیکر قرار دارد. دیوید به راحتی از جعبه بیرون می آید ، اما همان طور که تلاش میکند دست و پای خود را آزاد کند ، اره او را دو نیم میکند ! سپس دستیار های او ، بدن دو نیم شده او را از هم جدا میکنند. اما پس از چند ثانیه دیوید به هوش می آید و (مثلا) با قدرت ذهن خود ، دو نیمه ی خود را به هم نزدیک میکند و بر میخیزد.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir