10 تا از سخت ترین شغل های دنیا – بدترین کار های دنیا – حقایق جالب و عجیب

سخت ترین شغل های دنیا را برای شما در این لیست حقایق جالب جمع آوری کرده ایم. شما هم شده است به این فکر کنید که چه شغل بدی دارید ؟ این مقاله به شما می آموزد که قدردان شغلتان باشید.

دیگر موضوعات حقایق جالب از ایرابرود

10 تا از کثیف ترین چیز ها در غذا های مک دونالد

10 تا از مسخره ترین قانون های کشور های جهان

10 تا از باهوش ترین افراد با آی کیوی بیشتر از استیون هاوکینگ

10 تا از خبیث ترین پدر ها و مادر های دنیا

10 تا از معما های اسرار آمیز جهان

10 تا از کثیف ترین و بدترین و سخت ترین شغل های دنیا

10-نگهبانان کاخ باکینگهام

قوانین زیادی برای این شغل وجود دارد که باعث شده است از سخت ترین شغل های نیروی نظامی جهان باشد ، نگهبانان باکینگهام باید ساعت های متمادی در موقعیت خود نه حرکت کنند ، نه کوچکترین تکانی از قبیل ، لبخند ، عطسه ، سرفه و…. داشته باشند. که این کار با وجود توریست های مزاحم اطراف انها بسیار سخت است.

از دیگر وظایف آنها واکس زدن ، اتو کشیدن و مرتب و تمیز کردن لباس های آنهااست که باید در روز چند بار انجام دهند . این شل از سخت ترین شغل های جهان است.

10 تا از سخت ترین شغل های دنیا - بدترین کار های دنیا - حقایق جالب و عجیب

9-خنثی گر مین

شاید این شغل بیشتر خطرناک بشد تا سخت ، با وجود این که سال های سال از جنگ های بزرگ میگذرد ، هنوز هم تعداد زیادی مین خنثی نشده در زمین وجود دارد. که سالیانه انفجار آنها جان تعداد زیادی از افراد را میگیرد.

و خنثی گر های این تله های انفجاری نیز در لیست قربانیان آن وجود دارد. شاغلان این کار باید تمام دقت خود را متمرکز کنند ، چرا که با کوچک ترین قدم اشتباه جان خود را از دست میدهند.

8- تست کننده غذای حیوانات خانگی

در رتبه ی هشتم سخت ترین شغل های دنیا تست کننده غذای حیوانات خانگی قرار دارد. متاسفانه سگ ها و گربه های جهان نمیتوانند دهان باز کنند و نظر خود را راجع به کیفیت غذای خود بدهند ، به همین علت کمپانی های غذای حیوانات خانگی انسان ها را برای تست این غذاها استخدام میکنند.

برای این که یک غذا نمره ی خوبی بگیرد باید نمونه های مختلف آن بار ها و بار ها تست شود . افراد حرفه ای در این زمینه باید با ذائقه حیوانات مختلف آشنا باشند و تک تک مزه های غذا را تشخیص دهند.

10 تا از سخت ترین شغل های دنیا - بدترین کار های دنیا - حقایق جالب و عجیب

7- بوکننده ی زیربازو

معمولا برای ارزیابی کیفیت محصولاتی مانند ، ادوکلن و اسپری و… کمپانی های سازنده افرادی را استخدام میکنند که هر ساعت نزدیک به 60 بار زیر بغل افراد را بو میشکند. برای این که تست شود که چقدر یک محصول روی بدن ماندگاری دارد ، باید در برخی موارد یک زیربغل را بار ها بو کنند.

6- بازرس کود

سر و کار این دوستان با مدفوع حیوانات است. آنها باید هزاران هزار تن مدفوع حیوانات را بررسی کنند ، و مناسب ترین آنها را به عنوان کود طبیعی انتخاب و جدا کنند. این کار برای کارمندان در کشور های غیر پیشرفته خطر بیماری های زیادی دارد. چرا که آنها باید روی پشته های مدفوع حیوانات قدم بزنند و در میان گاز های سمی آنها تنفس کنند.

10 تا از سخت ترین شغل های دنیا - بدترین کار های دنیا - حقایق جالب و عجیب

5- تمیز کننده دستشویی عمومی

تا به حال شده است ، وارد یک دستشویی عمومی شوید که کاربر قبلی آن گلاب به روی گلتان ، از خود یادگاری به جا گذاشته بوده است ؟ چه حالی به شما دست میدهد ؟ فرض کنید حال کار شما این باشد که این یادگاری ها را تمیز کنید. شاغلان این کار عموما روزانه نزدیک به 30 الی 60 دستشویی را تمیز میکنند.

4- حمل جنازه های خیابانی

در رتبه ی چهارم سخت ترین شغل های دنیا حمل جنازه های خیابانی قرار دارد. تقریبا تمام شما روزی را به خاطر می آورید که یک حیوان خیابانی به زیر ماشین برود . صحنه ی دلخراش و حال به هم زنی است ، اما شما تقریبا جنازه ی سالم را دیده اید . قرار است تا مدت ها به همین صورت ماشین از روی آن حیوان بگذرد.حال تصور کنید که شغل شما این باشد که باقیمانده ی این جنازه ها را از خیابان ها جمع کنید.

البته در کنار مشمئزکننده بودن این شغل ، بحث خظر سلامتی آن هم وجود دارد چرا که جنازه ها پس از مدتی فاسد میشوند و در این صورت ناقل بیماری هایبسیار خطرناکی هستند.

 

10 تا از سخت ترین شغل های دنیا - بدترین کار های دنیا - حقایق جالب و عجیب

3-تحقیقات حشرات

درکل حشرات موجودات محبوبی نیستند . معدود انسانی پیدا میشود که از سوسک ، پشه و مگس و… بیزار نباشد ، چه برسد به این که نسبت به آنها احساسی نداشته باشد.

حال تصور کنید که برای کسب درآمد شما باید هر روز به جعبه های پر از حشرات ، سر بزنید و آنها را بررسی کنید . برای مثال میتوان به پشه ها اشاره کرد که برای بررسی بیماری ها و نیش پشه ها ، عموما شاغلان دست خود را درون باکسی پر از پشه میبرند تا بیش از 300 بار نیش زده شوند.

2-سردخانه و شست و شو

مرگ را هرروز در این شغل مشاهده میکنید.و منظور از مرگ هر نوع و سبکی از مرگ است . از یک سکته ی معمولی ، تا خودکشی با یک اره برقی. شما برای پذیرش در این شغل باید تحمل خیلی مسائل را داشته باشید.

10 تا از سخت ترین شغل های دنیا - بدترین کار های دنیا - حقایق جالب و عجیب

1-پاک کننده لوله ی فاضلاب انسانی

از دیگر شغل های کثیف این لیست قرار دارد.تقریبا فاضلاب ها به صورت لوله های بسیار باریک در عمق 7 فوتی زمین قرار دارند ، برای تمیز کردن این لوله ها فرد به درون آنها میخیزد. و با سطل های کوچک آنها را تخلیه میکنند.

در کشور هایی که سیتم فاضلاب پیشرفته ندارند ، گاهی این لوله ها میگیرد. و فرد به نوعی درون فاضلاب شنا میکند ، تا بتواند به خوبی آن را تخلیه کند.


1 Comment

debland_ns · 2022-01-23 at 10:46 ب.ظ

عالی بود خیلی به دردم خورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir