بازیگرانی که در حین ضبط فیلم اخراج شدند  : اخراج شدن اصلا حس خوبی نیست ! خیلی از ماها این حس بد را تجربه کرده ایم. اما این حس صرفا مختص کارمندان و کارگران و غیره نیست. بازیگران و هنرمندان زیادی نیز این حس بد را تجربه کرده اند ، با ما همراه باشید تا 10 تا از مواردی که بازیگران فیلم ها اخراج شده اند را بررسی کنیم !

 

10 پرونده از ناپدید شدن آدم ها روی زمین

حقایق جالب راجع به هفت سین – آیا هفت شین حقیقت دارد ؟

تصاویر واقعی از شخصیت های پیکی بلایندرز

 

10 مورد از اخراج سلبریتی ها – بازیگرانی که در حین ضبط فیلم اخراج شدند !

10- رایان گازلینگ (ryan gosling) در فلیم lovely bones

رایان گازلینگ در این فیلم نقش پدر یک قربانی قتل را داشت. حین بازی در این فیلم او 20 سال داشت. و تصمیم گرفت که کمی وزن اضافه کند و ریش بگذارد . شاید طبیعی به نظر برسد ، اما این ها بدون هماهنگی با کارگردان فیلم ، پیتر جکسون انجام شد. و درنتیجه رایان اخراج شد.

 

10 تا از بازیگرانی که در حین ضبط فیلم اخراج شدند ! - حقایق جالب

9- ژان کلاود ون دام (jean claude van damme) در فیلم predator

ژان به علت ورزشکار بودن برای نقش هیولای فیلم انتخاب شد. اما او بسیار از لباس ننقش خود ناراضی بود. چرا که لباس predator خیلی گرم بود. و این که هرگز صورت او در طی فیلم مشخص نمیشد. در نتیجه او جایگزین شد.

 

8- سیلوستر استالون (sylvester stallone) در فیلم beverly hills cop

در رتبه ی هشتم بازیگرانی که در حین ضبط فیلم اخراج شدند ، سیلوستر استالون قرار دارد .در این فیلم ، ابتدا سیلوستر استالون برای نقش اکسل فالی انتخاب شد. اما او از این که فیلم حالت کمدی و طنز دارد ناراضی بود و قصد داشت با تغییر دادن داستان و جدال با کادر ، فیلم را کمی جدی تر کند ، تمام این ها به سمتی پیش رفت که سیلوستر توسط ادی مورفی جایگزین شد. همین فیلم باعث شهرت ادی مورفی شد.

 

10 تا از بازیگرانی که در حین ضبط فیلم اخراج شدند ! - حقایق جالب

7- ادوارد نورتون (edward norton) در فیلم incredible hulk

در طی فیلم برداری فیلم هالک ، ادوارد نورتون درگیر افسردگی و ناامیدی شده بود. او نیز مانند سیلوستر استالون سعی داشت داستان  فیلم را تغییر دهد. کادر هر طور که بود ، با ادوارد نورتون فیلم ر ا ساختند ، اما بعد ها در فیلیم avengers او را جایگزین کردند.

 

6-  شنون دوهرتی (shannen doherty) در مجموعه charmed

ظبق گزارش ها ، گ ویا شنن دوهرتی در سری 4 ام مجموعه charmed اخراج میشود. علت این کار برخلقی و عدم همکاری او با کادر بیان شده بود. این ها باعث میشوشد که کاراکتر شنون در سری سوم ، به قتل برسد در نتیجه از سری 4 ام به بعد در کادر بازیگران حضور نداشته باشد.

 

10 تا از بازیگرانی که در حین ضبط فیلم اخراج شدند ! - حقایق جالب

5-چارلی شین (charliee sheen) در مجموعه two and a half men

چارلی شین ، دچار مشکلاتی نظیر مصرف بی اندازه الکل و مواد مخدر بود. این ها گاها بدخلقی و خشونت او را به دنبال داشت. در مجموعه ی two and a half men ، چارلی شین نقش چارلی هاربر را بازی میکرد. او چند بار صحبت های نامناسبی در خصوص چاک لر chuck lorre کرد و درخواست 50% افزایش حقوق کرد. این ها باعث شد warner bros ورود او را به محل ضبط ممنوع کند و قرارداد او را فسخ کند.

 

4- سلما بلیر (selma blair) در anger management

در رتبه ی چهارم بازیگرانی که در حین ضبط فیلم اخراج شدند ، سلما بلیر قرار دارد . در این ضبط ، سلما بلیر به همراه چارلی شین بازی میکرد. بار ه ا این دو پشت صحنه ب یکدیگر جدال و بحث میکردند. و سلما بیان داشت با فردی به بدجنسی و خشم چارلی نمیتوان کار کرد. به مرور چارلی شین بسیار از سلما بلیر دلخور میشود ، تا این که بیان میکند صحنه یا جای او هست ، یا جای سلما بلیر. در نتیجه سلما بلیر اخراج میشود. و بعد ها او از چارلی شین و lionsgate شکایت میکند و 1.2 میلیون دلار طلب میکند.

 

10 تا از بازیگرانی که در حین ضبط فیلم اخراج شدند ! - حقایق جالب

3- جودی گارلند (judy garland) در valley of the dolls

این کمی شوکه آور بود نه ؟ چه کسی جودی گارلند که اسطوره فیلم های دراما است را اخراج میکند ؟ اما او در اواخر زندگی کم کم کنترل مشکلات خود را از دست میداد. از جمله اعتیاد به الکل و مواد مخدر. زمانی که او پس از مصرف بیش از حد الکل به صحنه ضبط آمد ، کادر مجبور به اخراج او شد. چند ماه پس از اکران فیلم ، جودی گارلند به علت اوردز مواد مخدر فوت میکند.

2- آن هاتاوی (anne hathaway) در فیلم knocked up

در فیلم knockedup آن هاتاوی ، حاضر به نقش آفرینی در برخی از لاین های فیلم نبود ، به همین علت با کادر فیلم برداری بسیار مخالفت میکرد ، تا این که اخراج و جایگزین شد.

 

10 تا از بازیگرانی که در حین ضبط فیلم اخراج شدند ! - حقایق جالب

1-مگان فاکس (megan fox) در transformers

مگان فاکس در دوتا از فیلم های ترانسفورمرز نقش ایفا کرد . اما نقش او به خاطر نظرات نامناسبی که در خصوص کارگردان transformers یعنی مایکل بی micahel bay داشت خاتمه یافت. او بیان کرد که کار کردن با مایکل بی ، بسیار سخت و طاقت فرسا است و او در موقع ضبط مانند هیتلر است. پس از این استیون اسپیلبرگ ، دستور اخراج مگان فاکس را داد.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir