عجیب ترین فست فود های جهان : همه میدانیم فست فود عموما مقوی یا سالم نیست. گاها حتی مواردی در بزرگترین فست فود های دنیا نظیر مک دنالد وجود داشته است ، که خلاف استاندارد بوده است. اما مواردی هم هست که آنقدر بزرگ یا عجیب یا نادر هست ، که ما جدا از سالم بودن و مقوی بودن ، ما را شوکه و متعجب میکند. ما ده تا از عجیب و غریب ترین غذا های فست فود دنیا را در این لیست برای شما لیست کرده ایم.

 

10 تا از عجیب ترین چیز ها در غذاهای مک دونالد – کثیف ترین اشیا در فست فود حقایق جالب

افرادی که ناپدید شدند – 10 پرونده عجیب افرادی که از زمین غیب شدند – حقایق جالب

10 مورد از عجیب ترین مزایده های اینترنتی – عجیب ترین خرید و فروش اینترنتی قسمت 2

 

10 تا از عجیب ترین فست فود های جهان

10- برگر مروارید کورو kuru pearl burger

یک چیزبرگر کاملا سیاه یک دست! در این ساندویچ تنها گوشت سیاه نیست ! حتی پنیر آن نیز سیاه رنگ است. گویا سس و پنیر و رنگ سیاه رنگ ساندویچ از ذغال بامبو و مرکب ماهی مرکب به دست آمده است. این برگر علی رغم ظاهر عجیب خود محبوبیت خاصی دارد.

 

9- دونات جلبک دریایی seaweed doughnut

دونات یکی از خوش طعم ترین  و محبوب ترین شیرینی های سرخ کرده جهان است. گاها روی دونات سس شکری ، یا شکلات و خامه میریزند. اما یک فست فود چینی هست ، که دونات های خود را با جلبک دریای سرخ میکند ، که نوعی روکش به آن میدهد.

 

8- ساندویچ کیت کت kit kat sandwich

در رتبه ی هشتم عجیب ترین غذا های جهان ، ساندویچ کیت کت قرار دارد . این بار به یکی از فست فود های ژاپن میپردازیم. ایده ای که در یکی از آشپزخانه های ژاپن سر بر آورد. ساندویچ کیت کت ، ساندویچی است که یک تخته شکلات کیت کت را در میان نون سفید و مقداری خامه و سس پرتغالی قرار میدهند.

برگر بزرگ ویندوز 7

7- ووپر ویندوز 7 windows 7 whopper

در اوایل انتشار ویندوز 7 به عنوان ویندوز جدید آن دوران ، و ورود آن به ژاپن ، مایکروسافت قراردادی با برگرکینگ بست ، که باعث پیدایش این غذای عجیب شد. ووپر ویندوز 7 ، 7 لایه برگر داشت رقم عجیبی که باعث کالری بالای 1000 این غذا شد.

 

6-ساندی بستنی بیکن bacon ice cream sundae

بستنی و گوشت ! حتی تصور آن هم کمی خارج از عرف است. اما برگر کینگ جرئت اضافه کردن این غذا به منوی خود را داشت. اصولا این غذا نوعی بستنی شیرین است ، که در لابه لای آن بیکن های سرخ شده سرد و شور قرار داشت.

 

ساندویچ کره کبابی برگر

5-ساندویچ کره کبابی برگر grilled cheese burger melt

این ساندویچ کاملا مشابه یک برگر ساده است. با این تفاوت که به جای نان گرد برگر ، دو عدد ساندویچ کامل کره کبابی قرار دارد ! یعنی به نوعی شما برای خوردن این برگر ، سه تا ساندویچ باید میل کنید ! غذای شگفت آوری که بیش از 1500 کالری و 97 گرم چربی در آن وجود دارد. این غذا آن قدر ناسالم و سنگین بود که اعتراض مخالفان غذای ناسالم را در 2010 پی داشت.

 

4- مک چوکو سیب زمینی McChoco fries

در رتبه ی چهارم عجیب ترین فست فود های جهان مک چکوکو قرار دارد . خیلی از ما ، سیب زمینی سرخ کرده را با سس مایونز دوست داریم. خیلی دیگر با سس کچاپ ، برخی هردو ، برخی حتی سس های دیگری نظیر سس باربیکیو و … اما مک دونالد در زمینه سس سیب زمینی ابداع حیرت آوری کرد. ابداعی که تنها دو هفته در منو ها دوام آورد. مک چوکو سیب زمینی ، سیب زمینی سرخ کرده ای است که روی آن سس شکلات شیری و دارک ریخته اند !

 

پیتزای شکلات کیت کت

3- پیتزا کیت کت kit kat pizza

ساندویچ کیت کت عجیب بود ؟ اما غذای دیگری در همان حد عجیب وجود دارد به نام پیتزای کیت کت. درست زمانی که کیت کت ، شکلات قابل پخت خود را ارائه داد ، این ایده در یکی از فست فود های ژاپنی ابداع شد ، که پیتزای کیت کت به مشتریان ارائه بدهند. فقط شکلات کیت کت را با پنیر پیتزا تصور کنید! این ها چطور هضم میشوند ؟

 

2-ابر گوشتی ulti meatum

این غذا ایده اصلی خود را از یک کارتون بسیار معرروف به نام رگولار شو گرفت. در یکی از قسمت های این کارتون سریالی ، یک برگر وجود دارد ، که در میان گوشت پیچیده و سرخ شده و سپس چند لایه گوشت دیگر در اطراف آن قرار میگیرند. و این برگر هر 100 سال فقط یک بار به یک فرد ارائه میشود. ابرگوشتی نیز خیلی شبیه است. این غذا بیش از 10 هزار کالری دارد !

 

گران قیمت ترین فست فود برگر دنیا

1- دوش برگر douche burger

محتویات این غذا شامل گران قیمت ترین و کمیاب ترین مواد غذایی جهان است ! از خاویار و لابستر گرفته تا ترافل. اما جالب تر  از همه خود برگر است. که در میان یک ورق طلا (!!!) سرخ شده است.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir