احمقانه ترین نقشه های فرار از زندان : نقشه ی فرار از زندان ریسک بزرگی است. اگر موفق شوید ، آزادی خود را دوباره به دست آورده اید و اگر شکست بخورید ، مجازات بیشتری در انتظار شما است. به همین علت حین تدارک دیدن نقشه ، باید دقت زیادی د اشت و هوشمندانه عمل کرد. اما تعداد زیادی از افراد این کار را نمیکنند ، در نتیجه نقشه ی آنها آنقدر بد شکست میخورد که در مقاله ی ما جای میگیرد.

 

10 تا از احمق ترین مجرمان و دزدان دنیا

10 تا از تحت تعقیب ترین افراد fbi

آزمایش زندان استنفورد – روانشناسی

10 بیگناه زندانی

تلفن اضطراری تمام کشور های دنیا

 

10 تا از احمقانه ترین نقشه های فرار از زندان که به شکست منجر شد

10- عین فیلم ها

هدف از این نقشه این بود که مانند اثر فیلم ها که یک هلیکوپتر به موقع بر فراز زندان ظاهر میشود و فراریان را سوار کرده و فراری میدهد، از زندان فرار کنند. اما یک تفاوت بسیار جالب وجود داشت. آنها به دلایلی تصمیم گرفتند از یک زپلین استفاده کنند! ابزاری که به طور قابل توجهی حجیم تر و کند تر از یک هلی کوپتر است. این شد که نقشه ی آنها شکستس خورد و عوامل دستگیر شدند.

 

10 تا از احمقانه ترین نقشه های فرار از زندان که به شکستی فجیع منجر شد

9- تغییر ظاهر

رینالدو سیلوا ronald silva یک زندانی برزیلی بود که این نقشه ی فرار را با کمک معشوق خود کشید. نقشه ی این که رینالدو کمی آرایش کند ، یک کلاه گیس بگذارد و پاشنه بلند بپوشد ، و خود را جای یک ملاقات کننده جا بزند و سپس فرار کند. جالب اینجاست که برخی نگهبانان گول خوردند! اما در آخر یکی از آنها متوجه رینالدو به راحتی نمیتواند با کفش پاشنه بلند راه برود و رونالدو لو رفت.

 

8- آمبولانس

در رتبه ی هشتم احمقانه ترین نقشه های فرار از زندان ، آمبولانس قرار دارد. مایکل کلمن (michael coleman)و لستر بورتون (lester burton) و 6 زندانی دیگر در یک آمبولانس بدون نگهبان تنها گذاشته میشوند. چرا که نگهبانان قصد داشتند یک زندانی را تا بیمارستان همراهی کنند. مایکل به نوعی میتواند خود را به صندلی راننده برساند و آنها با آمبولانس فرار میکنند ، یک مایل رانندگی میکنند و سپس از آمبولانس پیاده شده و فرار میکنند.. تا این که جاشوا سیلورمن ( joshua silverman ) که به نوعی با نقشه مخالف بود ، با پلیس تماس میگیرد و فرار خود و هم بند های خود را به پلیس خبر میدهد. سپس به سرعت تمام آنها دستگیر شده و به زندان فرستاده میشوند.

 

10 تا از احمقانه ترین نقشه های فرار از زندان که به شکستی فجیع منجر شد

7- مشت زدن به دیوار

یک مرد فلوریدایی به نام هکتور لوئیس کمپس (hector luis campos) ، با مشت زدن به دیوار زندان تلاش میکند حفره ای ایجاد کند تا بتواند فرار کند. اما خب مشت زدن به دیوار صدا ایجاد میکند . نگهبانان صدا را میشنوند و جلوی او را میگیرند. اما جالب اینجاست ، که او در واقع موفق شده بود تعدادی از سنگ ها را بکند و در توالت بیاندازد!

6- مارشال

جان دیوید هیز (john David hayes) بسیار از زندان زده شده بود. اما فکری به ذهن او رسید. او از آشنای خود خواست ، که با زندان تماس بگیرد و ادعا کند که جان یک مارشال از ایالت متحده آمریکا است. او با نگهبانان زندان تماس میگیرد و به آنها میگوید جان یک مارشال است و باید سریعا آزاد شود. و طبیعتا نگهبانان حرف جان را باور نکردند و او در زندان باقی ماند.

10 تا از احمقانه ترین نقشه های فرار از زندان که به شکستی فجیع منجر شد

5- اشتراک لوکیشن

در رتبه ی چهارم احمقانه ترین نقشه های فرار از زندان ، اشتراک لوکیشن قرار دارد . زمانی که شما یک متهم فراری هستید، آخرین چیزی که مایل هستید راجع به شما بدانند ، موقعیت جغرافیایی شما است. چیزی که کریس گریگور ، رعایت نکرد. او پس از یک دعوا در یک بار به دادگاه فراخوانده شد. اما او فرار را بر قرار ترجیح داد و در دادگاه حاضر نشد. با وجود این در محل اختفای خود ، در فیسبوک پستی منتشر میکند ولوکیشن خود را در  آنجا با تصویر خود به اشتراک میگذارد. چیزی که باعث میشود او به راحتی شناسایی و دستگیر شود.

 

4-هیچ

اندرو ویلسون (andrew wilson) ، تنها یک روز دیگر تا آزادی فاصله داشت. اما تصمیم میگیرد فرار کند! او یک خودرو میدزدد و با آن به یک کشور دیگر فرار میکند. اما در طی مسیر دوباره دستگیر میشود. حال او باید مدت بیشتری از یک روز را در زندان بگذراند. کل مدت زندان او 20 روز بود که 19 روز او سپری شده بود !

 

10 تا از احمقانه ترین نقشه های فرار از زندان که به شکستی فجیع منجر شد

3- تغییر رنگ

کنث بورنهام (kenneth burnham) تصمیم داشت از زندان همیلتون فرار کند. ت اینکه نقشه ای به ذهن او رسید. او تصمیم گرفت خود را در نقش یکی از زندانیان که قرار بود آزاد شود جا بزند ! این نقشه تقریبا تمیز به نظر می آید. اما یک ایراد کوچک وجود داشت. کنث سفید پوست بود و زندانی که قرار بود آزاد شود فردی سیاهپوست بود . و این باعث شد نقشه کنث به راحتی نقش بر آب شود.

 

2- کل نقشه خراب بود !

این داستان بسیار خنده دار ، متعلق به مردی است که لباس اسکوبی (سگی کارتونی) پوشید تا به زندان برود و دوست زندانی خود را فراری دهد ! اول این که لباس اسکوبی در محیط زندان ، به راحتی جلب توجه میکرد ! و دوم این که او با خود اسلحه ای حمل میکرد که اصلا تلاش نمیکرد آن را مخفی کند ! و در خنده دار ترین نکته این که ، او اشتباها به زندان دیگری رفت ! یعنی دوست او در یک زندان دیگر حبس شده بود ! او دستگیر شد و تحویل سازمان روانکاوی انگلستان داده شد. (Uk mental health)

 

10 تا از احمقانه ترین نقشه های فرار از زندان که به شکستی فجیع منجر شد

1- حفره کوچک

این مورد را در مقاله ی احمق ترین مجرمین نیز ذکر کرده بودیم ! در این مورد 4  زندانی برزیلی تصمیم میگیرند با حفر حفره ای از زندان فرار کنند. همه چیز حساب شده بود به جز اندازه ی این حفره. اولین زندانی موفق میشود فرار کند. اما نوبت به دومی که میرسد ، در حفره گیر میکند. او نه میتواند خارج شود و نه میتواند بازگردد! و دو دوست دیگر خود را نیز گرفتار کرده است. حال کاری از دست او بر نمی آید به جز این که با ناله و فریاد نگهبانان را صدا کند تا اورا نجات دهند.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir