زیبا ترین ویدیو های ضبط شده با پهپاد : امروزه پهپاد ها بیشتر از کاربرد نظامی ، کاربرد توریستی و هنری دارند ! با این ابزار خلاقانه میتوان از زاویه دیدی متفاوت جهان پیرامون را نگریست. انسان باید در زندگی زیبایی ها را ببیند و این نیاز به سفر دارد. اما اگر خیلی به سفر نمیروید ، نگران نباشید ، ما 10 مورد از زیبا ترین مناظر ضبط شده با -پهپاد را در این مقاله حقایق جالب ایرابرود برای شما لیست کرده ایم.

 

افرادی که ناپدید شدند – 10 پرونده عجیب افرادی که از زمین غیب شدند – حقایق جالب

10 مورد دیگر از تکان خوردن مجسمه ها ! – حقایق جالب (قسمت دوم )

9 تا از فیلم های شبیه جومانجی – بهترین فیلم های در سبک مجموعه جومانجی

 

10 مورد از جالب ترین و زیبا ترین ویدیو های ضبط شده با پهپاد

 

10 – 1000W LED

این ویدیو توسط rctestflight در یوتیوب منتشر شد. در این ویدیو یک LED بسیار قدرتمند و درخشان روی یک پهپاد قرار گرفته بود و در شب به پرواز در آمد.

شاید فکر کنید که خب ، این فقط یک لامپ شناور در هوا است ، اما مناظری که در آن ویدیو به تصویر در امد به طرز نفسگیری زیبایی شب را نمایش میدهد.

 

9- جنگ

یکی از ویدیو های ضبط شده با پهپاد توسط کاربران یوتیوب ، ویدیوی موشک باران شدن یک شهر و منطقه ی نظامی بوده است. این ویدیو اگر چه زیبا نیست ، اما زشت بودن جنگ و سریع پایان یافتن زندگی افراد در این حوادث شوم را به تصویر میکشد.

8- بابانوئل

در رتبه ی هشتم جالب ترین و زیبا ترین ویدیو های ضبط شده با پهپاد ، به یک ویدیوی خنده دار میپردازیم. یکی از دیگر ویدیو های جالب ضبط ش ده توسط پهپاد ها ، توسط یک یوتیوبر معروف به نام کیسی گرفته شده است. او در این ویدیو لباس بابانوئل و چوب اسکی پوشیده است و با وصل کردن یک ریسمان ، به یک پهپاد ، قصد داشته از شتاب آن پهپاد استفاده کرده و اسکی کند.

اما این پهپاد آنقدر قدرتمند بوده که در اواسط اسکی ، کیسی را از زمین بلند میکند و در ویدیو پرواز ک یسی در لباس بابا نوئل را مشاهده میکنیم !

 

7- شفق قطبی ایسلند !

بدون شک یکی از زیبا ترین پدیده ها و دیدنی های طبیعی ، شفق قطبی است ! یکی دیگر از پدیده های زیبا و نفس گیری که توسط پهپاد ها ضبط شده و به اشتراک گذاشته شده است !

6- آتش بازی

دیدنی آتش بازی از زمین ، بسیار دلنشین است. اما تا به حال تجربه دیدن انفجار آنها در نزدیکی یک پهپاد در آسمان را داشته اید ؟ در این ویدیو ، یک پهپاد در آسمان ،مراسم آتش بازی را به تصویر میکشد. این ویدیو به قدری زیبا بوده است که توجه میلیون ها بیننده را به خود جذب کرده است!

5- هاوایی

در این ویدیو توسط سویا هارتمن ضبط شده است. در این ویدیو ، تمام مناظر طبیعی جزیره زیبای هاوایی نمایش داده میشود و این تنها به آب های آسمانی و نخل های زیبای ساحل ها خلاصه نمیشود. بلکه شامل مناظری از تپه های سرخ رنگ و جنگل های در ارتفاعات که به آرامی به زیر مه میروند نیز میشود.

4- غرب کانادا

در رتبه ی چهارم جالب ترین و زیبا ترین ویدیو های ضبط شده با پهپاد ، به غرب کانادا میرویم ! این ویدیو توسط man with drone به معنی مرد با پهپاد منتشر شده است. در این ویدیو ، یک پهپاد ، با دوربین 4k از مناظر کوهستانی و برف پوشیده ی غرب کانادا و آسمان پر ستاره ی آن فیلم گرفته است.

3- حیات وحش

یک ویدیوی 4k دیگر از حیات وحش. در این ویدیو از نزدیک زندگی حیوانات حیات وحش خارج از قفس های باغ وحش به نمایش گذاشته میشود. مثلا میتوان شکار کفتار ها ، دویدن زرافه ها ، استراحت و شکار شیرها و… را از نزدیک و بدون هیچ خطر یا آسیبی مشاهده کرد.

2- ببر های بنگال

این ویدیو توسط دیوید دوریواژ David Durivage گرفته شده است. در این ویدیو از دو ببر بنگال بالغ در محیطی برف پوشیده فیلم برداری شده است. چیزی که این ویدیو را منحصر به فرد میکند این است که پهپاد بسیار به ببر ها نزدیک میشود و با آنها تعامل میکند و از زوایای مختلف از حرکات و واکنش های آنها فیلم میگیرد.

1- آتش فشان

در آخر در این ویدیو ، یک آتش فشان مشاهده میشود. شما با تماشای ویدیو قادر خواهید بود ، بدون لباس های خاص ، بدون کوهنوردی و دور از گاز های سمی ، به فوران ها و غلغل لاوا خیره شوید و از این منظره باشکوه و زیبا لذت ببرید.

0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی ثبت آگهی ارزان رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir