کودکان و بچه های با قدرت خارق العاده – کودکان با قدرت فوق العاده – ابرکودکان – قدرت ابرقهرمانان واقعی – بتمن واقعی – پسر جنگل واقعی حقایق جالب حقایق عجیب

کودکان با قدرت فوق العاده ، که همچون ابر قهرمان ها میتوانند معجزه کنند. خیلی از ما ها در دوران کودکی خود را در جای ابر قهرمانان تصور میکردیم و حتی هنوز باور داریم اگر کمی قدرت های عجیب و خارق العاده داشتیم زندگی چقدر راحت تر میشد. اما سرنوشت به تعداد زیادی از انسان ها در خصوص این موضوع روی خوش نشان داده است. که در لیستی 10 تایی به شما معرفی میکنیم.

دیگر موضوعات حقایق جالب از ایرابرود

10 فردی که به طور عجیبی ناپدید شدند.

10 عجیب ترین خرید و فروش های اینترنتی

10 اتفاقی که در کارتون سیمپسون ها پیشبینی شدند.

10 ویروس که میتوانند مانند کرونا همه گیری جهانی بعدی را رقم بزنند.

10 مورد از مجسمه هایی که تکان خوردند

10 – کودک های با قدرت فوق العاده : کنترل دمای بدن

شاید راجع به مرد یخی شنیده باشید یعنی رکورد دار گینس که میتواند ساعت ها درون یک وان پر از یخ بخوابد. این مرد ساعت ها تمرین و تلاش کرده است تا به این استقامت رسیده است. اما کودکی وجود دارد که می تواند دمای بدن خود را برای مقابله با آب و هوا تغییر دهد. الیس دختری کوچولو است که به طور اتفاقی در یک طوفان برف گرفتار شده بود. طوفانی که هر فرد دیگری جا او بود جان خود را از دست میداد. اما او زنده بیرون آمد. در حالی ک ه دمای بدن او منفی دوازده درجه بود. بسیار کمتر از دمای یک جسد. با این که خانواده او با اصرار او را به بیمارستان بردند او کاملا خوب بود.

9- بچه های با قدرت فوق العاده : بتمن !

همه ی ما با این توانایی خفاش آشنا هستیم. که با وجود این که کور است با ایجاد صدا و انعکاس صدای خود اشیا و فاصله ی آنها را تشخیص میدهد.لوکاس مری نیز یک کودک خردسال بود که متاسفانه کور به دنیا آمد. اما او در طی سه روز این قدرت را یاد گرفت ! او با ضربه زدن زبان خود به سقف دهان صدا ایجاد میکند و با انعکاس آن اطراف را تشخیص میدهد. حال او حتی از عصا نیز استفاده نمیکند.

کودکان و بچه های با قدرت خارق العاده - کودکان با قدرت فوق العاده - ابرکودکان - قدرت ابرقهرمانان واقعی - بتمن واقعی - پسر جنگل واقعی حقایق جالب حقایق عجیب

8- کودکان با قدرت فوق العاده : بچه گرگی یا پسر جنگل

در طی زمان انسان هابیشتر و بیشتر از جنبه ی حیوانی و ذات طبیعت فاصله میگیرند. افرادی هستند که میتوانند مدت ها در جنگل یا حیات وحش زندگی کنند. اما هیچ کس نمیتواند تا ابد به این صورت زندگی کرده و وفق یابد. اما این شامل همه ی ما نمیشود. بچه ی گرگی کسی است که بیشتر از تمام کمپر ها مجبور به زندگی در حیات وحش شد و این حتی به صورت فیزیکی اورا تغییر داد. یعنی پسر بچه ای که در سال 1976 در جنگل های هند پیدا شد. گویا در آن مدت 10 سال داشته و توسط گرگ ها پرورش یافته بود. او روی 4 دست و پا راه میرفت و زوزه میکشید و دندان های تیزی داشت و حتی هم نوعان خود را تعقیب کرده و میکشت و میخورد. مردم تلاش کردند اورا به جامعه بازگردانند. اما او تنها توانست چیز های آسانی مانند شست و شو را یاد بگیرد. اما هرگز زبان یاد نگرفت و همیشه علاقه به شکار برای غذا بود.

7- بچه های با قدرت فوق العاده : نخبه

پسر بچه ای به نام جیکوب بارنت وجود دارد. که به طرز باور نکردنی ای باهوش است. جالب این است که در دوران خرد سالی دکتر ها به مشکلاتی در ذهن او برخوردند و به مادر او گفتند او حتا قادر به یادگیری ساده ترین چیز ها مثل زبان هم نخواهد بود. اما آی کیو او اکنون 170 است و همین طور در حال افزایش است. او اولین کتاب مربوط به فیزیک خود را در 13 سالگی منتشر کرد.

کودکان و بچه های با قدرت خارق العاده - کودکان با قدرت فوق العاده - ابرکودکان - قدرت ابرقهرمانان واقعی - بتمن واقعی - پسر جنگل واقعی حقایق جالب حقایق عجیب

6- کودکان با قدرت فوق العاده : حافظه ی فیل

چند بار شده نام افرادی را فراموش کنید. یا اتفاقات مهمی مانند تاریخ تولد دوستانتان را فراموش کنید یا حتی وسایل خود را گم کنید ؟ اما الکس مولن فردی است که اصلا در زندگی خود به این مشکلات بر نخورده است. اما چرا ؟ چون او حافظه ای باور نکردنی دارد. او کوچک ترین جزئیات کل زندگی خود را به یاد دارد. او میتواند بگوید در ده سال پیش شما چه پوشیده بودید. یا به فرض دوم نوامبر 2001 چند شنبه بود . یا در فلان مهمانی چند نفر بودند و هوا چند درجه بود. یا تعداد رای های فلان نامزد انتخابات دقیقا چند تا بود.

5- بچه های با قدرت فوق العاده : شکست ناپذیر

فکر کنید اگر یک درخت 12 متری قطور سقوط میکرد روی شما چه اتفاقی می افتاد ؟ ما می دانیم شما مانند پیتزا مسطح و دو بعدی می شدید . حتی اگر زنده میماندید صدمه ای که به مغز شما خورده بود هرگز قابل درمان نبود. اما دقیقا همین اتفاق برای یک کودک 3 ساله افتاد. استخوان های او شکست ، جمجمه ی او شکست و آسیب مغزی او باعث فلجی او شد. اما دمنسیو میکن  در طی چند سال تمام سلامتی خود را رفته رفته باز یافت . در طی سال اول بدن او صدمه ی مغز او و فلجی او را ترمیم کرد و بعد ها او کاملا سالم سالم بود. او را با ابرقهرمان هایی که قابل ترمیم خود دارند مقایسه میکنند.

4- کودکان با قدرت فوق العاده: چشم عقاب

ورونیکا سیدو در ابتدای کودکی عینکی بود. اما در طی زمان نه تنها مشکل بینایی او کاملا برطرف شد. بلکه بینایی او از یک فرد معمولی 12 بار بهتر و قوی تر شد. او میتواند جزئیات چهره ی کسی که یک مایل از او فاصله دارد را به خوبی و دقت تشخیص دهد. و هنگام مشاهده تلوزیون او پیکسل های آنرا میبیند.

3- بچه های با قدرت فوق العاده: الکتروکیوت

برق گرفتگی یکی از دردناک ترین روش های مرگ است. شوکی قوی به بدن وارد میشود که تمام سلول های بدن را درگیر میکند وبعد ها دمای آن بالا میرود وباعث سوختگی فرد میشود. یعنی چندین درد در آن واحد.  اما بیبا ستورجا هرگز نمی تواند به این صورت درد بکشد. این پسر از بچگی بدون غده های عرق به دنیا آمد که او را به یک رسانای برق تبدیل کرده است. به او نام مرد باطری داده اند چرا که میتواند برق را از بدن خود عبور دهد و لامپی را روشن کند. او میتواند 20000 ولت برق را تحمل کند در حالی که 200 ولت برای مرگ انسان مقدار زیادی است.

کودکان و بچه های با قدرت خارق العاده - کودکان با قدرت فوق العاده - ابرکودکان - قدرت ابرقهرمانان واقعی - بتمن واقعی - پسر جنگل واقعی حقایق جالب حقایق عجیب

2-کودکان با قدرت فوق العاده: ریاضی بازی است !

برای خیلی از انسان های اطراف ما ریاضی به شدت سخت و ترسناک است. اما شان کونتالا دابی قدرتی را دارد که خیلی از شاگردان و دانشجویان آرزوی آن را دارند. او در حد یک ماشین حساب مهندسی قابلیت محاسبه ی پیشرفته ترین معادلات تنها در مغز خود و در طی چند ثانیه است. قدرت او به قدری برای دیگر افراد جذاب بود که خانواده ی او شروع به فروش بلیط برای دیدن محاسبات او کردند. او زمانی توجه بین المللی جلب کرد که کامپیوتر را به چالش کشید و شکست داد ! جل الخالق !

1- بچه های با قدرت فوق العاده: روث لاورنس

در سن 10 سالگی، به آکسفورد پذیرش شد. حتی در این سن در کنار بزرگترین نخبه های آکسفورد ، بیشترین نمره ها را در تمام درس ها کسب میکرد. و قدرت اصلی او در ریاضیات است. و با این که هنوز به 50 سالگی نرسیده است درجات علمی زیادی کسب کرده است . درجاتی که خیلی از دانشمندان در سن 60 سالگی کسب میکنند.

 

 


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir