افرادی که ناپدید شدند افرادی که گم شدند – افرادی که غیب شدند – حقایق عجیب ولی واقعی و ترسناک – حقایق جالب – عجیب ترین ها

افرادی که ناپدید شدند تعداد کمی ندارند. تا به حال به این فکر کرده اید که روزی از خواب بیدار شوید. و یکی از افرادی که میشناختید بدون هیچ اثر و یا نامه ای گم شده باشد. و هیچ خبر یا اثری از او پیدا نشود ؟ متاسفانه این اتفاق برای افراد کمی رخ نداده است.

دیگر موضوعات حقایق جالب از ایرابرود

10 فردی که ادعای جاودانگی کردند

10 عجیب ترین خرید و فروش های اینترنتی

10 اتفاقی که در کارتون سیمپسون ها پیشبینی شدند.

10 کودک با قدرت فوق العاده

10 مورد از مجسمه هایی که تکان خوردند

عجیب ترین پرونده های ناپدید شدن افراد

10-افرادی که ناپدید شدند- چری میهان(cherrie mahan)

در دهه 1980 چری 8 ساله هنگام بازگشت از مدرسه به خانه ناپدید شد چری برای آخرین بار در هنگام پیاده شدن از اتوبوس مدرسه دیده شده بود. در حالی که فقط 15 قدم با خانه ی او فاصله داشته است.

این اتفاق را افراد شاهد یک آدم ربایی میدانند. چرا که یک ون آبی رنگ مشکوک در حوالی اتوبوس دیده شده بود. اما کسی هرگز ندید که چری حتی نزدیک ون شود یا کسی از آن خارج شود.

اکنون حدود 40 سال است که چری گم شده است. و هنوز این اتفاق یک راز باقیمانده است. و هیچ کس هرگز هیچ اثری از چری یا آن ون آبی رنگ ندیده است.

افرادی که ناپدید شدند افرادی که گم شدند - افرادی که غیب شدند - حقایق عجیب ولی واقعی و ترسناک - حقایق جالب - عجیب ترین ها

9- افرادی که ناپدید شدند – جیم سالیوان (jim sullivan)

جیم سالیوان یک نوازنده 35 ساله بود که در هنگام یک تور کاری در جاده ای به مقصد خود در 1975 ناپدید شد. گفته شده است که او در مسیر مقصد خود به یک هتل در نیو مکزیکو چک این کرده بود. اما این هتل هرگز در مسیر او نبود. و بعد ها ماشین او پیدا شد. که لباس ها ، گیتار و پول او در ماشین بود اما هیچ اثری از خود او نبود

از آنجا که او در 1969 یک آلبوم با نام بشقاب پرنده منتشر کرده بود فرضیه هایی بر این است که او قصد داشت با آدم فضایی ها ارتباط برقرار کند و  توسط آنها ربوده شده است. افرادی دیگر این فرضیه را رد می کنند و می گویند او برای شهرت از قصد این داستان را چیده و هویت خود را تغییر داده است.

8-افرادی که ناپدید شدند- لستر یوبانکس ( lester eubanks )

لستر یوبانکس سال 1965 به جرم قتل یک دختر جوان به اعدام محکوم شده بود اما بعد ها این حکم به حبس ابد تغییر کرد.او بار ها سعی کرده بود از زندان فرار کند. او در آخرین اقدام خود موفق به فرار شد. چگونه ؟ برای همیشه ناپدید شدن.

ماجرا از این قرار بود که به وی مرخصی داده شده بود تا به خرید کریسمس برود. و در حین این خرید چند پلیس با دقت او را تحت نظر داشتند. تا این که وی به طور ناگهانی ناپدید میشود.

طبیعی است که او احتمالا فرار کرده باشد. اما از سال 1967 تا کنون هیچ اثری از او دیده نشده است. با وجود اعلامیه ها و جوایز م ختلف پلیس هیچ گاه کسی مشاهده کردن او را گزارش نداده است.

افرادی که ناپدید شدند افرادی که گم شدند - افرادی که غیب شدند - حقایق عجیب ولی واقعی و ترسناک - حقایق جالب - عجیب ترین ها

7- افرادی که ناپدید شدند – ایمبو و ریچارد پترون ( imbo and richard petrone )

این اسرار آمیز ترین پرونده ی پلیس ایالات شرقی آمریکا است در 2005 ایمبوی 34 ساله و ریچارد 35 ساله در یک بار در حال خوشگذرانی با دوستان خود بودند. و سپس از بار خارج میشوند تا به خانه ی ایمبو بروند. و این آخرین باری بود که این دو نفر دیده شدند.

فرضیات مختلفی در این مورد وجود دارد. که شاید آن دو می خواستند از جامعه فرار کنند تا زندگی جدیدی شروع کنند. اما این منطقی نیست چرا که آنها فرزندانی داشتند و منطقی نیست همین طور آنها را تنها بگذارند. یا این که همسر قبلی ایمبو تصمیم به کشتن آنها کرده است. اما او در آن زمان فرسنگ ها از آنها دور بوده. و افرادی دیگر میگوند شاید آنها به قتل رسیده اند.

6-افرادی که ناپدید شدند- کلاود و مارتا سو شلتون ( claude and martha sue shelton )

در 1971 مارتا و کلاود فرزندان خود را در خانه میخوابانند. سوار ماشین میشوند. و دیگر باز نمیگردند. هیچ کس نمیداند آنها کجا و چرا رفتند. همه ادعا دارند که آنها عاشق فرزندان خود بودند و آنهارا تنها نمیگذارند. یکی از دختران آن دو ادعا دارد هنگام شب به خیر، پدر او در گوش مادر وی گفته که “میخواهی اینجا بمانی یا با من می آیی ؟

خودرو ی آنها نیز مانند خود آنها هرگز پیدا نشد. چند سال بد جسدی شبیه مارتا پیدا شد اما تست دی ان ا صورت گرفته روی آن نشان میداد که و اصلا مارتا نیست.

افرادی که ناپدید شدند افرادی که گم شدند - افرادی که غیب شدند - حقایق عجیب ولی واقعی و ترسناک - حقایق جالب - عجیب ترین ها

5- افرادی که ناپدید شدند – نگهبانان فانوس دریایی

در 1903 3 نگهبان فانوس دریایی فنلاندی گم شدند. هنگامی که یک کشتی در ساحل جزیره لنگر انداخت ناخدای کشتی از آنجا که از او خوشامد گویی نشد حدس زد که قضیه مشکوک است. درب های فانوس همگی قفل نشده بودند. از 3 کت نگهبانان دو تا گم شده بود ولی یکی هنوز سر جای خود بود. یک صندلی افتاده بود. از همه عجیب تر صدا های ضبط شده و نوشته ها بود.

در هرگز صدای یکی از نکهبانان نمی امد. و یکی از آنها بار ها گریه میکرد. در آخرین نوشته ی ان ها نوشته شده بود” طوفان به پایان رسید. خداوند بر همه جا نظارت دارد.” اما هرگز هیچ طوفانی در تاریخ آن نوشته در آن اطراف گزارش نشده است.

گفته می شود آن سه مرد بسیار با تجربه بودند. پس فرضیات دیوانگی آنها رد می شود.

4- افرادی که ناپدید شدند – ایشا دگری (asha degree)

در دهه 2000 ایشای 19 ساله در نصف شب در خود خانه ناپدید میشود. مادر او در 6 صبح متوجه گم شدن او شد. یک کوله با لباس ها و وسایل او جمع شده و آماده روی تخت بود. همه ی درب های خانه قفل باقیمانده بود. به همین علت پلیس اعتقاد دارد ایشا باید به قصد خود از خانه رفته باشد. اما مادر او میگوید این بعید است چرا که ایشا سر به زیر و خجالتی بوده است.

گفته میشود او از ساعت 2 شب به بعد از خانه بیرون رفته که باز هم بسیار بعید است چرا که طوفان شدیدی در آن ساعت در خارج خانه بوده. چندین موتور سوار مدعی شدند که ایشا را در حوالی صبح در اطراف محله دیده اند. که حالت عجیب و نگرانی داشته است. آنها از او میپرسند که آیا حال او خوب است ؟ و او به سرعت فرار میکند.

افرادی که ناپدید شدند افرادی که گم شدند - افرادی که غیب شدند - حقایق عجیب ولی واقعی و ترسناک - حقایق جالب - عجیب ترین ها

3- افرادی که ناپدید شدند – مدیسون اسکات ( madison scott )

در 2011 مدیسون 20 ساله در بریتیش کلمبیا ناپدید شد. او به همراه افرادی دیگر که همگی در کمپ کردن بی تجربه بودند به ک کمپ رفتند. و مدیسون در ساعت 4 صبح ناپدید میشود. هیچ وسیله ای یا اثری حتا رد پایی از او پیدا نشد.

2-افرادی که ناپدید شدند- ادوارد و استفانیا اندروز ( stephania andrews )

این اتفاق در 1970 افتاد. یک زوج تقریبا 63 ساله ادوارد و استفانیا به یک مهمانی در یک هتل در شیکاگو میروند. حدود ساعت 9 ادوارد به هتل تماس میگرد که احساس خوبی ندارد. افرادی که او را دیدند به او گفتند که او به نظر مریض و پریشان می آید اما ادوارد به آنها صرفا جواب داد که گرسنه است.

سپس آنها با ماشین به سمت خانه می روند. و آخرین بار در جاده ی میشیگان دیده می شوند. و دیگر اثری از آنها پیدا نمی شود.

فرضیات بر این اساس بوده که ممکن است. ادوارد و استفانیا از جاده به هر دلیلی خارج شده باشند. پلیس تمام رودخانه ها و تالاب و حواشی جاده را بررسی میکند اما باز هم هیچ اثری از آنها پیدا نمیشود.

افرادی که ناپدید شدند افرادی که گم شدند - افرادی که غیب شدند - حقایق عجیب ولی واقعی و ترسناک - حقایق جالب - عجیب ترین ها

1- افرادی که ناپدید شدند – کیم جونگ اون

به تازگی در سال 2020 در حین شیوع ویروس کرونا کیم جونگ اون ناپدید شد. این ناپدید شدن شایعه ی این را پخش کرد که شاید او مرده است. اما بعد ها این خبر رد شد. با این وجود هیچ کس هیچ خبری از این نداشت که او اکنون کجاست. او در این مدت در هیچ رسانه یا رخداد یا جلسه ای حاضر نشد. او حتا در جشن تولد پدر بزرگ خود نیز حاضر نشد. جشنی که در کره بسیار اهمیت دارد و هیچ وقت امکان نداشت که کیم جونگ اون این واقعه را از دست بدهد.

فرضیات مبنی بر این است که احتمالا او مرده است و مقامات این قضیه را پنهان میکنند. یا این که او به شدت مریض است و در بستر مرگ قرار دارد. و یا حتا او برای سلامتی خود و عدم ابتلا به کرونا خود را قرنطینه کرده است. اما هیچ مدرکی برای اثبات این ها وجود ندارد.


4 Comments

کودکان با قدرت فوق العاده - 10 ابر قهرمان ها( بتمن و پسر جنگل واقعی ) حقایق جالب - Irabrod · 2020-05-08 at 2:11 ب.ظ

[…] 10 فردی که به طور عجیبی ناپدید شدند. […]

گران ترین اشیا جن زده - 10 تا از گران قیمت ترین اشیاء تسخیر شده حقایق جالب و عجیب - Irabrod · 2020-05-15 at 5:47 ب.ظ

[…] 10 فردی که به طور عجیبی ناپدید شدند. […]

افسانه های راجع به تابتانیک که میتواند درست باشد - 10 حقایق جالب و عجیب تایتانیک - Irabrod · 2020-05-22 at 12:09 ب.ظ

[…] 10 فردی که به طور عجیبی ناپدید شدند. […]

10 اشیاء باستانی که وجود آدم فضایی ها را اثبات میکنند - حقایق جالب - Irabrod · 2020-05-29 at 2:19 ب.ظ

[…] 10 فردی که به طور عجیبی ناپدید شدند. […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir