بهترین بازی های tower defence : در این مقاله ایرابرود 16 تا از بهترین و سرگرم کننده ترین بازی های تاور دیفنس را لیست و گلچین کرده ایم.  این بازی ها عموما برای هر سنی مناسب اند. چرا که نیاز به مهارت بالایی ندارند و گرافیک خشونت آمیزی ندارند. به همین علت از خردسال تا بزرگسال میتوانند از آنها لذت ببرند.

 

بازی های شبیه کلش آف کلنز

10 تا از عجیب ترین ساختمان های جهان

گردشگری و نقاط توریستی فرانسه

20 تا از سریال های شبیه بازی تاج و تخت

 

سبک تاور دیفنس یا tower defence چیست ؟

سبک بازی های تاور دیفنس زیرمجموعه ای از بازی های استراتژیک محسوب میشود. در این بازی ها عموما یک ارتش بزرگ از دشمنان از طریق مسیر هایی که از پیش تعیین شده اند ، به پایگاه شما حمله میکنند. و شما باید با قرار دادن موانع و برج های مختلف در برابر آنها دفاع کنید.

معرفی انواع سبک بازی های کامپیوتری

 

16 تا از بهترین بازی های tower defence

16- TowerMadness 2

در این بازی شما وظیفه دارید که از یک مزرعه ی پر از گوسفند در مقابل مهاجمان فضایی مراقبت کنید. بیگانگان فضایی توسط ufo  به سرزمین شما می آیند و بر روی موقعیت های تعیین شده پیاده میشوند و مسیری از پیش تعیین شده را بریا رسیدن به مزرعه شما طی میکنند. آنها انواعی از قدرتمند ترین سربازان را در اختیار دارند. شما هم انواعی از اسلحه های پیشرفته در دست دارید که برای دفا در مقابل بیگانگان طراحی شده اند.

 

بهترین بازی های tower defence بازی babel rising

15- Babel Rising

مردم بابل قصد دارند بزرگ ترین برج و بلند ترین ساختمان دنیا را بسازند ، تا از طریق آن به بلند ترین ارتفاعات و بهشت دست پیدا کنند. برای این که به این هدف برسند ، آنها از تعداد زیادی کارگر و معمار استفاده میکنند. شما وظیفه دارید با انواع معجزه و جادو جلوی این کفر را بگیرید.

 

14- Plants vs Zombies 2: Its About Time

شاید یکی از محبوب ترین بازی ها برج های دفاعی ، نسخه ی اول همین بازی بوده باشد. که به فروش فوق العاده ای نیز رسید. به همین علت بسیاری از منتظر نسخه ی دوم این بازی بودیم.

در نسخه ی دوم بازی ماجرا و داستان بازی تغییر زیادی نمیکند. تنها این که دفاع شما در مقابل زامبی ها دیگر محدود به زمان حال نمیشود و باید از زمان باستان تا سال های بعد از آن در مقابل هجوم آنها دفاع کنید.

 

بهترین بازی های tower defence بازی gemcraft labyrinith

13- GemCraft Labyrinth

در این بازی شما نقش یک جادوگر دارید ، که سالیان است که از یک دهکده در مقابل هجوم دشمنان دفاع کرده است. زمانی که او تصمیم میگیرد عضو یک شورای جادوگری شود ، آب و هوا در افق های دهکده ی او تیره میشود ، به نظر میرسد که سپاهی اهریمنی قصد تصرف آن دهکده را دارد.

 

12- Death Trap

در رتبه ی دوازدهم از بهترین بازی های tower defence بازی زیبای death trap قرار دارد . در بازی زیبای death trap  عناصر tower defense و rpg به طور منحصر به فرد و استثنایی با یکدیگر ترکیب شده اند. شما در این بازی با کمک تله ها و اسلحه های مدرن در برابر دنیایی از دشمنان ایستاده اید.

در این بازی شما کنترل یک قهرمان از هر کلاس دلخواهی از جنگجو ، جادوگر و تفنگداران را در دست دارید که نبرد را کمی برای شما راحت تر میکند.

 

بهترین بازی های tower defence بازی defence grid 3

11- Defense Grid 2

باز هم بیگانگان فضایی ، طمع به مال و اموال شما کرده اند ،  این بار آنها میخواهند که منابع انرژی شما را تصرف کنند. برای حمله به شما آنها از گوشه های نقشه و از راه های از پیش تعیین شده به سمت شما حرکت میکنند. و مانند بسیاری از بازی های tower defence زمانی که مسیر دشمن را میشناسید ، میتوانید در سر راه انها برج های دفاعی و تله بچینید.

 

10- Orcs Must Die 2

مانند death trap  در این بازی نیز هیروی شما ، یک جادوگر مبارز سرسخت ، در کنار تله ها و برج ها به شما یاری میرساند تا بتوانید ارتشی از هیولاهایی نظیر اورک و هیولا های وحشتناک تر از اورک ها ، را شکست دهید. انواع سلاح ها در کنار انواع معجزه ها و جادو ها دفاع را برای شما ساده تر میکند ف اما ارتش اورک ها نیز به مرور قدرتمند تر و عظیم تر میشود.

 

بهترین بازی های tower defence kingdom rush

9- Kingdom Rush

روی هر پلتفرمی که بازی را تجربه کنید ، بسیار سرگرم کننده و لذت بخش خواهد بود. بسیار خوب و عالی طراحی شده است. و در کنار سیستم کلی و سنتی بازی های دفاع برجی ، که در مسیر دشمن سد ها و موانع و برج های دفاعی قرار میدهید. شما میتوانید سربازانی پیاده را نیز برای دفاع از پایگاه خود به کار ببرید.

 

8- Sanctum 2

در رتبه ی هشتم بهترین بازی های tower defence  بازی زیبای sanctum 2 قرار دارد. بازی sanctum 2  با ترکیب سبک بازی های دفاع برجی و fps سال هاست به یکی از محبوب ترین بازی های این ژانر تبدیل شده است. با سیستم level بندی و ارتقا پیشرفته و انواع اسلحه ها و برج های دفاعی و گرافیک بی نظیر خالی از انصاف بود اگر این بازی زیبا را در این لیست قرار نمیدادیم.

 

16 تا از بهترین بازی های tower defence - مانند plants vs zombies مناسب همه سنین

7- Defender’s Quest: Valley of the Forgotten

یک بازی دیگر که سبک دفاع برجی را با rpg ترکیب کرده است. در این بازی  روی سه موضوع تمرکز شده است ، تاکتیک ،  شخصی سازی و داستان. داستان بازی با شخصیت های خاص و محبوب خود بسیار زیبا و جذاب است. برای این که در مراحل این داستان بتوانید با موفقیت پیروز شودی ، باید بسیار سنجیده و حساب شده عمل کنید و یک استراتژی بسیار کاربردی در مقابل حمله ی دشمن بچینید.

در مراحل بازی به جای قرار دادن برج ها باید کاراکتر ها و هیرو های خاص مد نظر خود را قرار دهید که هر کدام خاصیت و قابلیت خاص خود را دارند.

 

6- Anomaly: Warzone Earth

بازی استثنایی و زیبای Anomaly: Warzone Earth سنت و روند کلی بازی های دفاع برجی را به نوعی شکسته است. در این بازی با ترکیب المان های اکشن و استراتژی شما را در نقش مهاجم قرار داده است تا دفاع کننده. در داستان بازی ، بیگانگان زمین را فتح کرده اند و در مسیر هایی که به شهر های بزرگ زمین ختم میشود ، تله ها و برج های بزرگ و عظیم قرار داده اند.

حال شما باید با ارتشی مناسب و حساب شده از این مسیر ها به سلامت عبور کرده و شهر ها را بازپس گیرید.

 

بهترین بازی های tower defence revenge of the titans

5- Revenge of the Titans

بازی Revenge of the Titans نسخه ی دوم بازی titan attack  محسوب میشود ، در ان بازی ما توانستیم به خوبی در برابر بیگنگان فضایی که قصد تصرف زمین را داشتند دفاع کنیم و جلوی سفینه ی فضایی آنها را بگیریم. حال آنها تصمیم به انتقام گرفته اند و یک حمله ی همه جانبه به زمین کرده اند.

 

4- Sol Survivor

در رتبه ی چهارم بهترین بازی های tower defence  بازی زیبای sol survivor قرار دارد . چیزی که بازی sol survivor را از دیگر بازی های لیست متمایز میکند ، گسترده بودن و متنوع بودن آن است. با بیش از 1000 نوع برج دفاعی ، عملا میتوانید با هر دست این بازی تجربه ای متفاوت داشته باشید. همچنین امکان بازی چندنفره و آنلاین و حتی pvp در این بازی وجود دارد.

 

بهترین بازی های tower defence iron brigade

3- Iron Brigade

بازی Iron Brigade استایل fps و دفاع برجی را با یکدیگر ترکیب کرده است. در این بازی شما به نوعی خلبان یک دستگاه مکانیکی هستید که با استفاده از آن و با کمک اسلحه های متنوع و نارنجک و توپخانه و … قصد دارید در مقابل حمله ی ارتشی از دشمنان و هیولا ها را بگیرید.

 

2- Plants vs zombies

این بازی کمتر نیاز به معرفی دارد. با ایده ی بسیار ساده و دلنشین و گرافیک کارتونی خود ، محبوبیت زیادی در بین تمام سنین کسب کرده است. در بازی زیبای plants vs zombies موج عظیمی از زامبی ها قصد دارند مغز شما را نوش جان کنند. اما شما با کمک گیاهانی که در حیاط خانه ی خود میکارید ، جلوی انها را میگیرید.

 

بهترین بازی های tower defence bloons tower defence

1- Bloons Tower Defense

با بیش از نیم میلیون سرچ سالیانه در گوگل تنها در کشور آمریکا این مجموعه بازی ها محبوب ترین بازی این لیست ، شاید هم محبوب ترین بازی جهان محسوب میشوند. در این بازی یک میمون به اسم bloon قصد دارد با انواع برج هایی که دارد ، از ورود بالون هایی که سمت خانه ی او می آیند جلوگیری کند. تا کنون بیش از 5 نسخه از این بازی ساخته شده است.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir