20 تا از بهترین بازی های surviaval یا بازی های زنده ماندنی

20 تا از بهترین بازی های survival یا بازی های زنده ماندنی – بهترین بازی های سبک بقا

تکنولوژی و سرگرمی

بهترین بازی های survival یا تلاش برای زنده ماندن یا سبک بقا را در این مقاله در لیستی 20 تایی برای شما مهیا کرده ایم و امیدواریم اوقات خوش و سرگرم کننده ای برای شما ایجاد کنیم. با ما در این لیست همراه باشید.

بازی های survival یا بقا چیست ؟

وقتی زمین و زمان میخواهد کاراکتر شما بمیرد. شما باید پشت او بایستید و او را حمایت کنید. هرچقدر بیشتر زنده بمانید ، به موفقیت بیشتری میرسید. غالبا این نوع بزی ها نیاز به جمع آوری منابع و ارتقای کاراکتر دارد. در لینک زیر میتوانید در این خوصوص و دیگر ژانر های گیمینگ اطلاعات بیشتری کسب کنید.

معرفی انواع بازی های کامپیوتری برای تمام کنسول ها

20 تا از بهترین بازی های survival سبک بقا یا تلاش برای زنده ماندن

20. Rust

شاید در ابتدای بازی ، rust کمی سخت و طاقت فرسا باشد. زیرا شما بدون لباس و هی سر نخی ، در یک جنگل بیدار میشوید. و باید مانند انسان های اولیه سنگ به هم بکوبید تا آتش روشن کنید ، درخت ها را قطع کنید تا ابزار های مناسب خود را بسازید و… و همین طور امکان دارد که شکار حیوانات وحشی شوید. اما زمانی که اردوگاهی برای خود بسازید ، اوضاع عوض میشود.

20 تا از بهترین بازی های surviaval یا بازی های زنده ماندنی

19. Pathologic

این بازی هم شبیه دیگر سوروایول ها هست و هم نیست . چرا که در این بازی با اتمسفر psychological horror شما نقش یکی از شفادهنده ها را دارید ، که باید ریشه یک نوع طاعون را پیدا کنید.

شهر حالت یکنواخت ندارد و در اوثات مختلف حوادث عجیبی رخ خواهد داد. چه شما آماده باشید چه نباشید.

18. 7 Days To Die

زامبی ها سلیقه ای اند. چرا که یا عاشق بازی ها و فیلم های آنها میشوید ، یا از آنها متنفرید.این بازی هم از این قاعده مستثنی نیست.

در این بازی شما ابتدا باید ابزار ها و مواد لازم برای ادامه ی زندگی و مقاومت در برابر زامبی ها را جمع آوری کنید و سپس موج موج زامبی ها را نابود کنید.

20 تا از بهترین بازی های surviaval یا بازی های زنده ماندنی

17. Minecraft

بدون شک این بازی یکی از محبوب ترین بازی های جهان است. در این بازی شما در یک دنیای مجازی کامل و پهناور اختیار و آزادی کامل دارید تا هر کاری بکنیدو هر چیزی بسازید.

با کندن گل و زمین میتوانید خانه بسازید . با قطع درختان میز و صندلی و… بسازید. میتوانید پرتال به دیگر دنیا ها بسازید. اما شب ها حواستان را جمع کنید. دشمنان زیادی برای شما دندان تیز میکنند.

16. Kenshi

15. Starbound

شاید گستردگی این بازی و یافتن تعداد زیادی از آیتم های آن بسیار خسته کننده و کسل کننده باشد. شاید ، در پرسه زدن توی این فضای پهناور وقت زیادی را سپری کنید. اما زمانی میرسد که به قدیم خود نگاه کنید ، و به این نکته پی ببرید که چه راه زیادی را گذرانده اید.

زمانی شما برای ساختن یکی معدن کوچک قطعات مورد نیاز را جمع آوری میکردید. اما زمانی میرسد که با یک سفینه ی فضایی بزرگ دشمنان خود را تعقیب میکنید و شهر های پیشرفته ای در سیاره های دور دست ایجاد میکنید.

14. Frostpunk

13. Oxygen Not Included

12. Project Zomboid

11. Darkwood

10. Raft

کوسه هایی که آنقدر آرواره هایشان را به هم میکوبند تا گوشت شما را در دهان خود حس کنند.

20 تا از بهترین بازی های surviaval یا بازی های زنده ماندنی

9. The Forest

8. Terraria

7. Astroneer

6. This War Of Mine

در این بازی یک ارتش فانتزی به مردم شما حمله میکنند. شما وظیفه دارید در حین این جنگ بازماندگان این نبرد را نجات دهید. در حین روز بزماندگان در امنیت هستند و فرصت کافی به شما میدهد تا منابع جمع کنید واستراتژی بعدی را تعیین کنید.

اما وقتی هوا تاریک شد ، یکی از بازماندگان را تعیین میکنید تا در تاریکی پیش برود و راه را برای شما مشخص کند.

20 تا از بهترین بازی های surviaval یا بازی های زنده ماندنی

5. Don’t Starve

4. Neo Scavenger

20 تا از بهترین بازی های surviaval یا بازی های زنده ماندنی

3. RimWorld

2. Subnautica

20 تا از بهترین بازی های surviaval یا بازی های زنده ماندنی

1. The Long Dark

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید