لیست بازی های هری پاتر برای موبایل اندروید و ios و pc و اکس باکس و پلی استیشن

لیست بازی های هری پاتر را در این مقاله ی ایرابرود برای شما تهیه کرده ایم. مدت ها است که آخرین کتاب هری پاتر توسط نویسنده ی محبوب J.K Rowling منتشر شده است ، اما هنوز این مجموعه سحر امیز از داستان ها زنده است و محبوبیت و طرفداران خاص خود را دارد. یکی از محصولاتی که هنوز طرفداران هری پاتر را سرگرم میکند بازی های متنوع آن است. ما این بازی ها را برای شما در این مقاله لیست میکنیم تا لذت ببرید.

فیلم های شبیه هری پاتر

سریال های شبیه هری پاتر

خلاصه کتاب ها هری پاتر به ترتیب

بازی های مخصوص موبایل

Harry Potter : Wizards Unite

یکی از بازی RPG برای دستگاه های اندروید و آی او اس در محیط هاگوارتز و دنیای جادویی Harry Potter : Wizards Unite است. این بازی تجربه ای فوق العاده برای طرفداران هری پاتر محسوب خواهد شد. مخصوصا در دوئل ها و درس های جادویی این بازی محبوبیت زیادی دارد.

لیست بازی های هری پاتر برای موبایل اندروید و ios و pc و اکس باکس و پلی استیشن

Harry Potter : Hogwarts Mystery

این بازی از بازی قبلی تاثیر گرفته است و در 2018 منتشر شده است. و از آن زمان تا به حال طرفداران زیادی کسب کرده است. در این بازی شما به عنوان یکی از دانشجویان هاگوارتز گروه بندی می شوید و در داستان های این مدرسه ی جادویی ایفای نقش خواهید نمود.

 

بازی های جادوگری

WonderBook Book of Spells

این بازی بیشتر از این که روی داستان ها و رقابت های دنیای هری پاتر تمرکز کند روی اسپل های و ورد های جادویی تمرکز دارد. وقت آن رسیده در کلاس های فیلت ویک و مک گوناگل و دفاع در برابر جادوی سیاه خودی نشان دهید و مهارت جادویی و دوئل خود را بیازمایید.

لیست بازی های هری پاتر برای موبایل اندروید و ios و pc و اکس باکس و پلی استیشن

WonderBook Book of Potions

این بازی نوعی ادامه ی بازی book of spells محسوب میشود. در این بازی بیشتر بر روی معجون سازی و اکسیر سازی تمرکز شده است. حال شما باید انواع معجون های جادویی را بسنجید ، به هرحال در آزمون های “OWLS” معجون ها هم اهمیت خود را دارد.

 

بازی های بر اساس داستان و RPG

Harry Potter for Kinect

در این بازی میتوانید هاگوارتز را به چشم ببینید. و با دستان خودتان داستان هری پاتر را پیش ببرید ، با استفاده از کینکت اکس باکس 360 شما میتوانید تمام 7 سال داستان هری پاتر را پیش ببرید.

لیست بازی های هری پاتر برای موبایل اندروید و ios و pc و اکس باکس و پلی استیشن

Harry Potter Interactive DVD game : Hogwarts Challenge

در این بازی سه سال اول تحصیلی هری پات در هاگوارتز پیش میرود ، علاوه بر این که هر سه سال تحصیل در یک بازی جمع آوری شده است بلکه کیفیت بهتری از سه بازی بعدی این لیست دارد. شما میتوانید از آغاز تحصیل هری در هاگوارتز تا آزاد اثبات بیگناهی پدر خوانده ی او و فراری دادن سیریوس بلک او را همراهی کنید.

Harry Potter and The Philosopher’s Stone

به جرئت متوان گفت که Harry Potter and The Philosopher’s Stone اولین بازی سه بعدی و role-play از سری مجموعه بازی های هری پاتر است. در این بازی شما باید داستان اول مجموعه  هری پاتر ، یعنی “هری پاتر و سنگ جادو” ر ا پیش ببرید ، که در آن هری برای اولین بار به هاگوارتز قدم میگذارد و از زندگی معمولی خود فاصله میگیرد و از دستبرد زدن بزرگترین تبهکار دنیای جادویی به هاگوارتز جلوگیری میکند.

لیست بازی های هری پاتر برای موبایل اندروید و ios و pc و اکس باکس و پلی استیشن

Harry Potter and the Chamber of Secrets

دومین داستان مجموعه ی داستان های هری پاتر یعنی “هری پاتر و تالار اسرار ” در این بازی به تصویر کشیده شده است. شما باید در این بازی در نقش هری در دومین سال تحصیل او در هاگوارتز علی رغم هشدار های “دابی” یعنی جن خانگی خانواده ی خبیث مالفوی ها با هیولای اسرار آمیز سالازار اسلیترین یعنی “باسیلیسک” مبارزه کنید و دفترچه خاطرات بزرگ ترین تبهکار دنیای جادویی یعنی ولدمورت را نابود کنید.

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

سومین رمان از مجموعه ی دوست داشتنی هری پاتر یعنی “هری پاتر و زندانی آزکابان ” موضوع این بازی است. در این بازی سیریوس پدرخوانده ی هری از آزکابان فرار کرده است و قصد دارد هر طور شده است بی گناهی خود را ثابت کند و انتقام خود را از دوست قدیمی خود بگیرد.

لیست بازی های هری پاتر برای موبایل اندروید و ios و pc و اکس باکس و پلی استیشن

Harry Potter and the Goblet of Fire

علاوه بر این که یک مسابقه ی بین الملی بین سه مدرسه ی جادوگری در هاگوارتز در حال اجرا است و هری به طور تصادفی یکی از شرکت کننده های این مسابقه انتخاب شده است ، ولدمورت نیز با کمک یکی از وفادار ترین افراد خود به زندگی باز گشته است و قصد کشتن هری در یک دوئل را دارد. این داستان این بازی و رمان جهارم مجموعه ی هری پاتر یعنی ” هری پاتر و جام آتش ” است.

Harry Potter and the Order of the Phoenix

در این بازی و پنجمین داستان از مجموعه ی هری پاتر یعنی ” هری پاتر و محفل ققنوس “با وجود این که محفل ققنوس دوباره برای مقابله با ولدمورت شروع به کار کرده است ، اما وزارتخانه ی جادوگری حرف هری را درخصوص بازگشت ولدمورت باور نمیکندو و قصد دارد از طریق زنی خبیث به نام آمبریج قدرت دامبلدور را کم کند. ولدمورت از طریق ارتباط ذهنی خود هری را گول میزند و به دام میکشاند.

لیست بازی های هری پاتر برای موبایل اندروید و ios و pc و اکس باکس و پلی استیشن

Harry Potter and the Half-blood Prince

در سری ششم از داستان های هری پاتر یعنی ” هری پاتر و شاهزاده ی دورگه ” ، دامبلدور سعی دارد با کمک هری “جان پیچ ها” یعنی راز کثیف ولدمورت را پیدا کرده و آنها را نابود کند. در همین حال ولدمورت برای قتل دامبلدور نقشه ی عجیبی کشیده است. در این بازی تمام این حوادث را دنبال خواهید کرد.

Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 1

هفتمین سری از مجموعه داستان های هری پاتر ( ” هری پاتر و یادگاران مرگ ” )به دو قسمت یک و دو تقسیم شده است. هری به ماموریتی برای نابودی جان پیچ ها رفته است. در این میان مشخص می شود که یکی از جان پیچ ها در دست آمبریج است. این باعث می شود که هری به همراه هرماینی و رونالد به وزارتخانه نفوذ کنند و آن را از آمبریج بگیرند. در آخر هری به همراه دوستان خود به دستان خانواده ی مالفوی می افتند. در این بازی تمام این مراحل را تجربه خواهید نمود.

لیست بازی های هری پاتر برای موبایل اندروید و ios و pc و اکس باکس و پلی استیشن

Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 2

در قسمت دوم هری پاتر و یادگاران مرگ ، ولدمورت که حال با وجود نابود شدن جان پیچ های خود احساس خطر کرده است به هاگوارتز حمله میکند تا بتواند هری را بکشد. اما هری به کمک دوستان خود با او مقابله میکند. در این بازی میتواید تمام این داستان ها را تجربه کنید.

The World of Harry Potter

در این بازی میتوانید تمام سال های تحصیلی و 7 سال داستان های هری پاتر را به صورت RPG و شخصیت اول تجربه کنید. و خودتان کل داستان های هری پاتر را پیش ببرید.

 

بازی های لگو

Lego Creator : Harry Potter and the Chamber of Secrets

در این بازی قدیمی لگو شما میتوانید دومین سال مجموعه ی هری پاتر را به صورت لگو تجربه کنید و با هیولای باستانی یعنی باسیلیسک مبارزه کنید.

لیست بازی های هری پاتر برای موبایل اندروید و ios و pc و اکس باکس و پلی استیشن

Lego Harry Potter : Years 1-4

مجموعه داستان های هری پاتر را با کمی جنبه ی کمدی و به صورت لگو از سال اول تا سال چهارم تجربه کنید.

Lego Harry Potter : Years 5-7

در ادامه ی بازی قیبلی Lego Harry Potter : Years 5-7 ساخته شد و داستان ناتمام ولی محبوب بازی قبلی را ادامه داد . در این بازی سال های پنجم تا هفتم این بازی به صورت لگو به تصویر کشیده می شود.

لیست بازی های هری پاتر برای موبایل اندروید و ios و pc و اکس باکس و پلی استیشن

Lego Harry Potter Collection

دو سری بازی لگوی قبلی با یکدیگر جمع شده و این بازی را ساخته است. یعنی شما میتوانید کل داستان هری پاتر را به صورت لگو در این بازی تجربه کنید. از سال اول تا سال هفتم.

 

بازی های دیگر

Harry Potter Mastering Magic

یک کالکشن متنوع از مینی گیم هایی در محیط تالار های هاگوارتز. در این بازی نیازی به کشتن مار های بزرگ و شکست دادن اژدها ها و تبهکاران خبیث نیست ، فقط به نوعی دارید در کلاس های درس هاگوارتز شرکت میکنند. مشارکت شما در کلاس ها به شما امتیاز مییدهد تا بتوانید گروه خود را برنده جشن سال تحصیلی کنید.

لیست بازی های هری پاتر برای موبایل اندروید و ios و pc و اکس باکس و پلی استیشن

Harry potter : Quidditch World Cup

بازی کوییدیچ همان قدر که در دنیای جادوگری محبوب بوده است در دنیای ما نیز محبوبیت دارد. در این بازی ابتدا باید جام قهرمانی هاگوارتز را به دست بیاورید ، سپس میتوانید با انتخاب تیم کشور محبوبتان در جام جهانی کوییدیچ شرکت کنید و مهارتتان را در برابر کشور های دیگر بسنجید.

Harry Potter Collectiom

یک بازی دوبعدی قدیمی ولی نوستالژی برای ps2. این بازی از اولین بازی های تهیه شده در این لیست است. که داستان هری پاتر و سنگ جادو را پیش میبرد.

 

آیا شما این بازی ها را امتحان کرده اید ؟ کدام بازی برای شما جذاب تر بود ؟ با ما به اشتراک بگذارید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی ثبت آگهی ارزان رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir