سخت ترین باس های بازی های کامپیوتری : کلا کلمه ی باس ، به خودی خود کلمه ای با ابهت و ترسناک است. باس های بازی ها حتی آن باس های ساده ی مراحل اول ، همواره برای ما دلهره آور بوده اند. اما از میان کل باس ها و غول های گیم های کامپیوتری ، برخی از آنها ترسناک تر و سخت تر و دلهره آور تر بوده اند. در این مقاله ما ده تا از ترسناک ترین و سخت ترین این باس ها را در تاریخ بازی های کامپیوتری برای شما گلچین کرده ایم. امیدواریم لذت ببرید.

 

ممکن است به این مقالات نیز علاقه مند شوید:

10 تا از جن زده ترین وسایل و خطرناک ترین اشیاء تسخیر شده – ترسناک ترین عروسک

30 تا از بهترین بازی های شوتر اول شخص برای کامپیوتر – بهترین بازی های تیراندازی

بازی های شبیه جی تی ای – 10 بازی مشابه gta پر از شوتینگ و ماشین

 

 

سخت ترین باس فایت در تاریخ بازی های ویدیویی

هر بازی باس هایی دارد که شکست دادن آنها دشوار است، چه سال ها بازی کرده باشید و چه تازه شروع کرده باشید ، این باس ها برای شما چالش برانگیز خواهد بود. فهرستی از ده تا از چالش برانگیزترین باس‌ها در تاریخ بازی‌های ویدیویی برای نفع بازیکنان در سراسر جهان گردآوری شده است. هر یک از این چالش ها سطح دشواری مشخصی دارند و هر کدام به دلیل سختی آن فراموش نشدنی هستند.

باس فایت نهایی بازی

باس ها همیشه جزء بازی های ویدیویی بوده اند. ماموریت قهرمان زمانی به پایان می رسد که آنها این باس های بازی های ویدیویی را شکست دهند. علاوه بر این، از Boss ممکن است برای علامت گذاری نتیجه یک سطح استفاده شود که نشان می دهد بازیکن حق ادامه را به دست آورده است. برای عبور از ده باس فایت چالش برانگیز در تاریخ بازی، به چیزی بیش از فقط رفلکس های سریع و استقامت نیاز دارید.

10 تا از سخت ترین باس های بازی های کامپیوتری در کل تاریخ گیم های کامپیوتری

اورنستین و اسماگ سخت ترین باس دارک سولز

1- Ornstein And Smough – Dark Souls

بحث سختی یا طاقت فرسایی یک باس شد ، دور از انصاف است در چنین لیستی ، شاهکار های fromsoftware قرار نگیرد. شکست دادن یک رئیس دارک سولز به خودی خود ممکن است چالش برانگیز باشد، اما قرار گرفتن همزمان با دو رئیس دارک سولز بسیار دلهره آورتر است. این همان چیزی است که مبارزه با قاتل اژدها اورنشتاین و جلاد اسمو را در Dark Souls بسیار دشوار می کند.

قدرت ها ممکن است از یک دشمن به دشمن دیگر پس از شکست یکی منتقل شوند. در نتیجه تمرکز فقط روی یکی ضروری است. از آنجا که شما نمی توانید خیلی از اورنشتاین دور شوید، او محتمل ترین هدف اولیه برای حملات شما است. همچنین داشتن زره های مقاوم در برابر رعد و برق و سلاح های مبتنی بر آتش برای زمانی که کار سخت می شود (یکی از باس ها که بمیرد ، دیگری چند برابر قدرتمند تر میشود، درست زمانی که جانی در وجود قهرمان شما باقی نمانده !) خوب است.

 

2- alma – ninja gaiden

اعتقاد بر این است که نبرد با آلما، شیطان بزرگ نینجا گیدن،چالش‌برانگیزترین دوئل در کل مجموعه است. این نبرد باس نهایی نیاز به چابکی بسیار زیاد و طفره رفتن دقیق دارد و یک اشتباه ممکن است به پایان زندگی شما منجر شود.

علاوه بر پرتاب پرتابه ها با سرعت سریع، آلما این توانایی را دارد که در کسری از ثانیه به حریف حمله کند و به بازیکنان فرصت کمتری برای پاسخ دادن می دهد. شکست دادن آلما نیاز به یک زمانبندی دقیق دارد، همانطور که در مورد بسیاری از باس فایت های وحشیانه صادق است. در نتیجه سرعت قابل توجه او، ممکن است تلاش برای تسریع در نبرد وسوسه انگیز باشد. انتظار برای فرصت مناسب می تواند در دراز مدت نتیجه دهد.

 

ام بیسون باس سخت مبارز خیابانی

3- M. Bison – Street Fighter II

در رتبه ی سوم سخت ترین باس های بازی های کامپیوتری ، ام بیسون قرار دارد. M. Bison در Street Fighter II: The World Warrior، سخت ترین حریف بازیکن در کل سری است. در مقایسه با دیگر شخصیت های بازی، حملات M. Bison هم سریعتر و هم مرگبارتر هستند. برای جلوگیری از از دست دادن خون خود، باید برای بخش عمده نبرد فاصله خود را با ارباب جنایتکار حفظ کنید.

 

4- mike tyson – mike tyson punch out

پانچ اوت مایک تایسون ! NES شاید بهترین نمونه از یک بازی است که بر واکنش‌های سریع و زمان‌بندی تأکید دارد. مبارزه نهایی در مقابل تایسون است، اگرچه، با وجود اینکه یک بازی بوکس نسبتا آسان است، به عنوان یکی از باس‌های سرسخت شناخته می‌شود.

کلید پیروزی ، ضرب و شتم Iron Mike مستلزم داشتن زمان بندی عالی و به خاطر سپردن تمام حملات و ترکیبات مایک است .تا از هر گونه احتمالب آگاه باشید و بتوانید به طور مناسب از ویژگی های قدرت ستاره ای حمله کرده و از آنها استفاده کنید. با مشاهده کل بازی، ممکن است تعجب کنید که این همه شایعه و اغراق بابت چیست زیرا به نظر می رسد بسیار آسان است. اما اصلا این باس را دست کم نگیرید.

 

کثون سخت ترین باس دنیای وارکرافت

5- C’Thun – World Of Warcraft

در معبد Ahn-Qiraj بود که C’Thun برای اولین بار در World of Warcraft ظاهر شد. یک کره چشم عظیم که توسط شاخک های غول آسای خود محاصره شده است. اگر C’Thun بازیکن را بخورد، معده هیولا پر از اسید می شود که در مدت کوتاهی نوار سلامتی بازیکن را می خورد. در نتیجه چندان فرصت اشتباه در این مبارزه ندارید.

 

6- Goro – mortal kombat

در رتبه ی ششم سخت ترین باس های بازی های کامپیوتری ، گورو را قرار دادیم. Goro شاید سخت ترین رقیب در هنگام مبارزه با باس های بازی باشد، حتی اگر Shao Khan و Shang Tsung را شکست داده باشید ، باز این باس میتواند دلهره آور باشد. برای 500 سال گذشته، گورو قهرمان مسابقات mortal combat، یک جانور نیمه انسان و نیمه اژدها بوده است. این به او اجازه می دهد تا بازیکن را در دست بگیرد و با دو دست اضافی خود به یکباره آسیب زیادی به حریف وارد کند. همچنین حمله پرتابه ای او، گورو را در هر فاصله ای خطرناک میکند.

جوکر کیست و چگونه به وجود آمد – 10 نکته 10 مرگ و 10 پیروزی جوکر

با تجربه کافی، هر کسی می تواند هیولای دوم به آخر، گورو را شکست دهد. تکنیک های فریز ساب زیرو، که به طور مختصر حریف را فلج می کند و او را برای ضدحمله بی دفاع می کند، در نتیجه شاید این قهرمان از معدود نقاظ ضعف گورو میباشد.

 

شیطان زرد سخت ترین باس مگامن

7- yellow devil – mega man

دکتر ویلی شیطان زرد، یک ربات عظیم را ساخت. نقطه ضعف اصلی Yellow Devil، لنز قرمز انفرادی او است که تنها برای مدت کوتاهی در طول برخورد در معرض دید قرار می گیرد.

هنگامی که حریف یک بار ضربه می زند، تکه تکه می شود و به سمت مخالف صفحه شناور می شود و حتی بیش از پیش غیر قابل دستیابی میشود. این به مراتب بدتر است. در نتیجه بخش عمده ای از این درگیری صرف فرار از این دشمن ترسناک می شود.

 

8- senator armstrong – Metal Gear Rising: Revengeance

در آخرین نبرد از سری متال گیر، سناتور آرمسترانگ یکی از باس های خطرناک و بسیار پرنفوذ بازی است.او دشمن اصلی شما محسوب میشود. برای از بین بردن سازمان مخفی سناتور، بازیکنان شخصیت سایبورگ رایدن را به خود می گیرند و با آرمسترانگ روبرو می شوند.

بدن این سناتور با نانوماشین هایی تجهیز شده است که قدرت و دوام او را افزایش می دهد. با وجود افزایش قدرت آرمسترانگ، حملات دشمن به خوبی قابل زمان بندی است. برای شکست دادن او ، هم باید آن قدر صبور باشید که فرصت مناسب برای حمله پیدا کنید ، هم آنقدر عجول باشید که به محض یافتن فرصت مناسب حمله کنید.

 

شاه بی نام سخت ترین باس دارک سولز 3

9- nameless king – Dark souls 3

The Nameless King یک مبارزه واقعا ناجوانمردانه در Dark Souls III است و ممکن است چالش‌برانگیزترین مبارزه در این سری باشد. در این مبارزه شما بسیار تلاش میکنید و عرق میریزید و خون باس را خالی میکنید ، اما تازه زمانی که خون باس تمام میشود ،اژدهای او کشته میشود و باس اصلی یعنی شاه بی نام تازه با خون کامل به صورت پیاده در برابر شما قرار میگیرد! ممکن است بخواهید در فاصله ای امن از اژدها باقی بمانید، اما انجام این کار ممکن است باعث فرار اژدها شود، که واقعا چیز خوبی نیست.

حملات Nameless King در مرحله دوم بسیار مخرب تر و سریعتر هستند. حتی یک رول نادرست ممکن است برای شما عاقبت ترسناکی داشته باشد.شاه بی نام ، بی امان و بدون شک یکی از خشن ترین باس ها در سری Dark Souls است.

 

10- sephiroth – kingdom hearts

اگرچه Sephiroth آخرین رئیس بازی Final Fantasy VII است، اما شکست دادن این هیبرید انسان و فضایی در سری Kingdom Hearts بسیار دشوارتر است. باورنکردنی است که در این شرایط چند ضربه سفیروث می تواند نابودگر باشد. بدون شک یکی از سخت ترین هیولاهای سری فاینال فانتزی برای از بین بردن است.

او همچنین می تواند سریع و موثر ضد حمله کند. از آنجایی که فرشته یک بال هدف نسبتاً آسانی است، ممکن است بهترین کار این باشد که پشت سر او قرار بگیرید و به تنها نقطه ضعیف ضربه بزنید. آمادگی به اندازه تاکتیک های جنگی در این جنگ حیاتی است. بازیکنان بی تجربه تر باید تا زمانی که حداقل به سطح 70 نرسند، از مبارزه با سفیروت خودداری کنند.

 

حرف آخر

ما امیدواریم که انتخاب ما از ده سخت ترین باس در نبردهای بازی های ویدیویی را دوست داشته باشید. حتی اگر روزها، هفته‌ها یا ماه‌ها طول بکشد تا در نهایت با باسی که شکست دادن آن «تقریباً» غیرممکن است، بجنگید، زمانی که بالاخره این کار را می‌کند، احساس خوبی دارد، همین باعث میشود که دنیای گیم مفرح باشد ، یعنی شکست دادن غیر ممکن ها.این مبارزات ارزش تلاش را دارد و چیزی را به شما می آموزد که هرگز نباید تسلیم هیچ موقعیت سختی شوید.

 

بازی های شبیه جنگ های صلیبی – 12 بازی شبیه قلعه – بهترین بازی های استراتژی

منبع سخت ترین باس های تاریخ گیم های کامپیوتری : ایرابرود

0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی ثبت آگهی ارزان رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir