ست کردن رنگ انواع لباس با یک قانون طلایی و جدول

ست کردن رنگ لباس ها برای شما دشوار است ؟ برای شما عجیب است که چطور بعضی ها با لباس های ارزان تر از لباس شما چگونه بهتر به نظر میرسند ؟ میخواهید با ترکیب رنگ ها شیک به نظر بیایید ؟ با ما در این صفحه با بزرگترین قانون شیک پوشی یعنی ست رنگ همراه باشید.

قانون طلایی ست کردن رنگ لباس

این قانون برای همه چیز جواب میدهد ، از طراحی ، نقاشی ، ساخت وبسایت ، طراحی داخلی ، و مخصوصا ست کردن لباس ها است. اسم این قانون تلفیق تضاد است. یعنی چه؟ به شما توضیح میدهیم. یعنی این که شما باید سه رنگ انتخاب کنید. و از انها در اجزای مد نظر خود استفاده کنید. این سه رنگ تقسیم بندی زیر را دارند.

رنگ اصلی

این رنگ باید حداقل 50 درصد و حداکثر 70 درصد لباس ها و اجزای مدنظر شما را شامل شود. یعنی چه ؟ یعنی برای مثال اگر لباس های شما را به سه بخش مانتو ، شال و شلوار تقسیم کنیم ، باید حداقل بزرگترین تکه ی لباس شما یعنی مانتو به رنگ اصلی که انتخاب میکنید باشد. و اگر کت و شلوار و پیراهن و کراوات دارید ، باید کت و شلوار شما به رنگ اصلی باشد.

رنگ متضاد

دومین رنگی که در ست کردن رنگ لباس ها باید انتخاب کنید رنگ متضاد رنگ اصل است. یعنی اگر رنگ اصلی شما از رنگ های گرم انتخاب شده است ، این رنگی که انتخاب میکنید باید از رنگ های سرد باشد. یا مثلا اگر رنگ اصلی شما سفید بوده است ، باید رنگ متضاد شما سیاه باشد. این رنگ باید حداقل20 درصد و حداکثر 40 درصد (باید از رنگ اصلی درصد کمتری داشته باشد.) لباس های شما را شامل شود. مثلا اگر مانتو یا کت و شلوار شما رنگ اصلی بود ، باید شلوار و یا پیراهن شما به رنگ متضاد باشد(دومین لباس بزرگ شما).

رنگ کمکی یا تزئینی

سومین رنگ باید رنگی باشد که در بین رنگ اصلی و رنگ متضاد گم نشود و به خوبی به چشم بیاید. برای مثال اگر رنگ اصلی شما سفید و رنگ متضاد شما سیاه است ، نباید از رنگ کمکی طوسی استفاده کنید. اما میتوانید از رنگی مانند زرشکی یا طلایی یا فیروزه ای استفاده کنید. این رنگ باید حداکثر 20 درصد از لباس های شمارا شامل شود. یعنی شال شما ، کراوات شما ، گردنبند و تزئینات دیگر باید به این رنگ باشد.

نکات اضافی

در ست کردن رنگ لباس ها ترجیحا از رنگ چهارم استفاده نکنید ولی اگر استفاده میکنید از خانواده ی رنگ هایی که نتخاب کرده بودید باشند. هر چه تعداد رنگ ها و پیچیدگی لباس شما بیشتر باشد برای شما نامناسب تر است.

این قانون تقریبا در هر موردی قابل استفاده است.برای مثال به وب سایت ما توجه کنید ، زمینه ی وبسایت یعنی رنگ اصلی سفید است ، منو و حاشیه های سایت مشکی هستند ، و رنگ تزئینی آبی فسفری است.

اگر انتخاب رنگ با قوانین بالا برای شما سخت است ، از جدول زیر استفاده کنید.

دز این جدول به ترتیب از چپ به راست رنگ اصلی و رنگ متضاد قرار دارد. شما جه ست رنگ های زیبایی میشناسید ؟ با ما در نظرات در میان بگذارید.

ست کردن رنگ لباس ها ، قانونی که برای همه رنگ ها جواب میدهد + جدول ست کردن رنگ لباس

 


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir