حقایق راجع به کریستیانو رونالدو : کریستیناو رونالدو ، مانند یک ماشین یا ربات فوتبالیست میماند. از قابلیت های ورزشی و قدرت های بدن او گرفته تا زندگی حرفه ای پر از گل و افتخارات او. در این مقاله 10 تا از باورنکردنی ترین نکاتی که در خصوص این بازیکن محبوب وجود دارد را بررسی میکنیم. با ما همراه باشید.

 

10 تا از عجیب ترین رکورد های ورزشی جهان

10 تا از بازیگران معروفی که حین ضبط فیلم اخراج شدند

دلایل درآمد بالای باشگاه رئال مادرید

10 تا از حقایق راجع به لیونل مسی

 

10 تا از حقایق راجع به کریستیانو رونالدو

10-  نام

اکثرا ما اورا به نام کریستیانو ریونالدو ، و حتی گاها به نام کریس رونالدو میشناسیم.اما آیا کسی از نام طولانی و کامل او خبر دارد ؟ نام کامل این بازیکن فوتبال محبوب کریستیانو رونالدو دوس سانتوس آویرو Cristiano Ronaldo dos santos aviero است.  اسم رونالدو برای او به این علت انتخاب شد ، که رونالد ریگان ، رئیس جمهور پیشین ایالت متحده آمریکا ، بسیار برای پدر کریستیانو محبوب بود.

10 تا از حقایق راجع به کریستیانو رونالدو - از تعداد قدرت بدنی تا القاب کودکی و افتخارات

9- شوت به سمت ماه

سرعت شوت آزاد کریستیانو رونالدو به 13 کیلومتر بر ساعت میرسد ، عدد باورنکردنی که نزدیک به سرعت یک سفینه فضایی هنگام پرتاب است.

 

8- ورزش

در رتبه ی هشتم حقایق راجع به کریستیانو رونالدو ، رژیم ورزشی او قرار دارد . او بیان کرده بود که هر روز (به جز دوشنبه ها که روز استراحت است) ورزش میکند. در یک دوره ی تمرین ورزشی سر جمع وزن (وزن کل وززنه ها) 23 هزار کیلوگرم را بلند میکند.

 

10 تا از حقایق راجع به کریستیانو رونالدو - از تعداد قدرت بدنی تا القاب کودکی و افتخارات

7- دوی المپیک

کریستیانو رونالدو در یک فصل فوتبال ، 900 بار بیشتر ، از یک دونده ی مسابقه ی المپیک میدود . چربی بدن او حدودا 10 درصد است ، که او را از هر لحاظ برای حرکات ورزشی مناسب میکند.

 

6- حتی nba

رونالدو هنگام پرش ، نزدیک به 5G نیرو به زمین انتقال میدهد. پنج برابر نیروی یک چیتا . اگر او در حین دو بپرد ، به ارتفاع 78 از زمین فاصله میگیرد. عددی ، که 7 سانتیمتر بیشتر از یک بازیکن معمولی nba است.

 

10 تا از حقایق راجع به کریستیانو رونالدو - از تعداد قدرت بدنی تا القاب کودکی و افتخارات

5- القاب

در دوران کودکی و نوجوانی او القاب جالبی نداشت ، از جمله آنها میتوان به crybaby “بچه کوچولو” و little bee “زنبور کوچولو” اشاره کرد. که البته او اراده ای داشت که از این القاب به یکی از مطرح ترین فوتبالیست ها و قدرتمند ترین ورزشکاران جهان تبدیل شد.

 

4-موزه ها

در رتبه ی چهارم حقایق راجع به کریستیانو رونالدو  به موزه ها میپردازیم . در funchal  یک موزه به نام cr7 افتتاح شده است که تاریخچه بازی ها و افتخارات کریستیانو رونالدو را به بازدید کنندگان نمایش میدهد. همچنین او چهارمین بازیکن فوتبال (پس از استیون جرارد ، پله و دیوید بکهام) است که مجسمه او در موزه ی مادام توسود قرار گرفته است.

 

10 تا از حقایق راجع به کریستیانو رونالدو - از تعداد قدرت بدنی تا القاب کودکی و افتخارات

3- رکورد های باور نکردنی

او تا به حال برنده ی 4 کفش طلا و یک توپ طلا شده است. بیش از 700 گل در حرفه خود به ثمر رسانده است که به تازگی نیز با به ثمر رساندن 110 گل بین المللی به پرگل ترین بازیکن در مسابقات بین المللی تبدیل شده است (رکورد قبلی متعلق به علی دایی بود). او در حرفه ی خود تاکنون 57 عدد هت تریک داشته است (به ثمر رساندن 3 گل در تنها یک مسابقه ، اصلا رکورد کم و ساده ای نیست ، چرا که خیلی مسابقات اصلا گل ندارند ، چه برسد به این که سه تا از گل های مسابقه توسط یک نفر به ثمر برسد.)

 

2- اخراج از مدرسه و شروع فوتبال

در 15 سالگی او از مدرسه اخراج شد. و دیگر ادامه تحصیل نداد. خیلی از افراد در همین نقطه زندگی را بدون هیچ امیدی ادامه میدهند. اما با تشوبق مادر خود ، کریستیانو رونالدو تمرکز اصلی خود را روی فوتبال گذاشت و به یکی از بزرگ ترین نام های فوتبال تبدیل شد.

 

10 تا از حقایق راجع به کریستیانو رونالدو - از تعداد قدرت بدنی تا القاب کودکی و افتخارات

1-پدرمهربان

رونالدو وقتی خارج از زمین فوتبال هست. زمان زیادی از وقت خود را در کنار فرزندان و همسر خود میپردازد. او به خوبی با فرزندان خود مخصوصا فرزند ارشد خود صمیمی است و بسیار به او اهمیت و بها میدهد

0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی ثبت آگهی ارزان رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir