ویترین ایرابرود – تبلیغات ارزان و به صرفه

تبلیغات ارزان ممکن است ، امروزه به علت بالا رفتن هزینه های کشور متاسفانه دیگر به راه اندازی و سفارش یک وبسایت بسیار هزینه بر است. همچنین ثبت آگهی در وبسایت ها هزینه ی زیادی دارد. اما این شد که وبسایت ما به این فکر افتاد که خدمات خود را به سه قسمت تقسیم کند.

تبلیغات با بودجه ی بالا (کلاس یک)

تبلیغات با بودجه ی کم (ویترین)

سفارش طراحی وب سایت

در این مقاله قصد داریم پلن های تبلیغات ارزان با بودجه ی کم یا همان ویترین ایرابرود را به شما معرفی کنیم.تبلیغات بودجه بالا و سفارش طراحی سایت به زودی راه خواهد افتاد.اگر با ویترین ایرابرود آشنایی ندارید پیش از سفارش ،سوالات متداول را بخوانید. اگر سوالی در این مورد دارید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

 

ویترین ایرابرود - تبلیغات ارزان و به صرفه

سفارش ویترین

برای سفارش شما باید متنی آماده کنید و به همراه تصاویر آن را (متن و تصاویر شما پیشنهاد میشود طبق فرآیند زیر بهینه سازی شوند و باید مطابق قوانین باشند ) از طریق راه های ارتباطی که در طریقه ی سفارش در دسترش شما قرار گرفته برای ما ارسال کنید.

بهینه سازی برای بهتر دیده شدن

تصویری که در بالا مشاهده میکنید ، نشان میدهد که میانگین رتبه ی مقالات ایرابرود 9.5 قرار دارد. یعنی به طور میانگین مطالب ما در صفحه ی نخست گوگل است. پس در نتیجه اگر موارد زیر را رعایت کنید در صفحات اول گوگل دیده میشود.

در قسمت زیر موارد بهینه سازی برای بهتر دیده شدن تبلیغات ارزان شما را ارائه میدهیم.

خاص باشید

اگر کسب و کار شما هرچه بیشتر خاص باشد ، در اینترنت رقبا و سایت های رقیب کمتری دارید. در نتیجه میتوانید قسمت بیشتری از بازار را در گوگل و سایر موتور های جست و جو به خود اختصاص دهید.

جذاب باشید

زمانی که عنوانی در موتور های جست و جو سرچ میشود ، انتخاب های زیادی در اختیار کاربران قرار دارد. و تنها اگر موضوع شما جذاب باشد باعث دیده شدن شما میشود.

این علت انتخاب اسم ویترین بود . چرا که دیده شدن بر عهده ی شماست . در یک ویترین زیبا ترین اشیا و جذاب ترین آنها نسبت به بقیه ی اشیا توجه بیشتری به خود جذب میکنند.

اگر این دو قانون بالا را رعایت نکنید ، قابلیت کمی برای دیده شدن دارید و سایت ایرابرود هیچ مسئولیتی در این مورد قبول نمیکند.

کلمه ی کلیدی

کلمه ی کلیدی کلمه ای است که در نوار گوگل نوشته شده و سرچ میشود. کلمه ی کلیدی خود را انتخاب کنید. یعنی اننتخاب کنید که چه چیزی سرج شود تا شما دیده شوید.

این کلمه باید اولین کلمه ی اولین جمله ی شما باشد و در متن شما به اندازه ی کافی (نه خیلی زیاد و نه خیلی کم) استفاده شود.

دقت کنید که مطلب شما تنها با سرچ کلمه ی کلدی دیده میشود برای مثال اگر کلمه ی کلیدی شما “کت و شلوار ماهان” باشد. دلیل نمیشود که با سرچ شدن کلمه “لباس ماهان” دیده شوید.

ویترین ایرابرود - تبلیغات ارزان و به صرفه

قوانین

در این قسمت قانون های تبلیغات ارزان در ویترین را ارائه میدهیم. وبسایت ایرابرود هیچ مسئولیتی در خصوص متخلفین قوانین کشور به عهده نمیگیرد و در صورت شکایت از ویترین شما ، مقاله ی شما حذف میشود. پس توصیه میشود ، که هم متن هم تصاویر شما تابع قوانین کشور باشد.

تصویر ها

تصویر شما باید کیفیت مناسب داشته باشد. درصورتی که تصویری که ارسال میکنید خانگی است مطمئن شوید که پس زمینه ی تصویر مناسب است، (برای مثال یک صفحه ی یک رنگ و یکدست یا یک میز است). ترجیحا سایه ی شما در تصویر مشخص نشود.تصویر هرگز نباید مبهم و تار باشد.

اگر از تصویر سایر اشخاص حقیقی و حقوقی استفاده میکنید از ایشان اجازه ی انتشار بگیرید. در صورت شکایت این اشخاص تصویر شما از متن شما حذف میشود.

متن

متن شما نباید هیچ تبلیغی برای سایر اشخاص حقیقی و حقوقی باشد.

متن شما نباید حاوی هیچ توهین یا تخریب جلوه ی دیگر اشخاص حقیقی و حقوقی باشد.

قیمت ویترین

قیمت ویترین ایرابرود برای هر مقاله 500 هزار تومان می باشد. برای موسسات خیریه و پرورشگاه های سرتاسر کشور کاملا رایگان است. در صورت تنها یک بار پرداخت این مبلغ تبلیغ ویترین شما تا ابد در این سایت باقی میماند.

(توجه!! این قیمت هدیه ای از وبسایت به شما به مناسبت گشایش ویترین ایرابرود است. و به زودی (تابستان 1400) این قیمت ها تغییر خواهند کرد. توجه!!)

ویترین ایرابرود - تبلیغات ارزان و به صرفه

طریقه ی سفارش

از طریق شبکه های اجتماعی

از طریق شبکه های اجتماعی (واتساپ ، تلگرام ، اینستاگرام)که در پایین وبسایت قرار دارد. متن و تصاویر خود را به ما ارسال کنید. سپس یک شماره کارت به شما ارسال میشود. در صورت ارسال تصویر صورتحساب واریز ، ویترین شما در وبسایت ، و تا انتهای هفته ی آتی در گوگل قابل دسترس خواهد بود.

میتوانید با تایپ کردن ” site:irabrod.ir kalame kelidi shoma ” از صحت این موضوع اطمینان یابید.

از طریق ایمیل

متن و تصاویر مورد نظر خود را از طریق یک ایمیل با عنوان “ویترین” به ایمیل zaratashtroteme@gmail.com ارسال کنید. عنوان باید حتما ویترین باشد. پس از تایید محتوای شما به شما شماره کارتی ارسال میشود. و در reply ایمیل ارسالی ، تصویر واضح صورت حساب واریز خود را ارسال میکنید. در صورت ارسال تصویر صورتحساب واریز ، ویترین شما در وبسایت ، و تا انتهای هفته ی آتی در گوگل قابل دسترس خواهد بود.

میتوانید با تایپ کردن ” site:irabrod.ir kalame kelidi shoma ” از صحت این موضوع اطمینان یابید.

 

 

ویترین ایرابرود - تبلیغات ارزان و به صرفه

سوالات متداول و معرفی ویترین ایرابرود

تبلیغات ارزان ( ویترین ایرابرود ) برای چه مواردی مناسب است و توصیه میشود.

کسب و کار های کوچک که هنوز به درآمد بالا دست نیافته اند ، اما نیاز به دیده شدن دارند ، کسب و کار های خانگی ، فروشگاه های کوچک و… و هر گونه اشتغالی که نیاز به تبلیغ در فضای مجازی دارد اما به علت بودجه ی کم به دنبال تبلیغات ارزان است.

در مقابل در تبلیغات با بودجه ی بالا تلاش به برند سازی فروشگاه و کسب و کار های بزرگ و پر درامد میشود.

تبلیغات با بودجه ی کم چه تفاوتی با تبلیغات با بودجه ی بالا دارند.

در تبلیغات با بودجه ی بالا ، بنر و اطلاعیه ی محصول ، فروشگاه و یا کسب و کار مورد نظر شما در نقاط مختلف وبسایت ، از جمله درون پست ها به نمایش گذاشته میشود. در این راه از روان شناسی تبلیغات استفاده میشود تا حتما برند مورد نظر دیده شود. برای مثال اگر فرد پست “100 سریال برتر سینما” یا هر پست دیگری از ایرابرود را سرچ کند ، یا وارد صفحه ی اصلی ایرابرود شود آگهی ها و تبلیغات بودجه ی بالا را به چشم میبیند.

در تبلیغات ویترین ایرابرود یا تبلیغات ارزان در اینترنت ، برای شما آگهی یا بنری در وبسایت قرار نمیگیرد. اما یک مقاله با متن و تصاویر مورد نظر شما تهیه میگردد. در نتیجه اگر مقاله ی شما در اینترنت سرچ شود ، مقاله  شما در دسترس قرار میگیرد . علاوه بر این موضوع تصویر مورد نظر شما در یک “اسلایدر” در صفحه ی اصلی قرار میگیرد.

برای مثال ، اگر شما یک آتلیه ی عکاسی (برای مثال “آتلیه ی احمد”) دارید ، و میخواهید در اینترنت دیده شوید و درآمد و وقت کافی برای مدیریت یک وبسایت را ندارید ، میتوانید متن و تصویر مورد نظر خود برای معرفی آتلیه را برای ما ارسال کنید. سپس در صورتی که فردی در اینترنت سرچ کند “آتلیه احمد” مقاله ی معرفی شما از طریق سایت ما در اختیار فرد قرار میگیرد.

در چه صورت ویترین شما بهتر دیده مشود

در صورتی که قوانین بهینه سازی که در انتهای این قسمت قرار دارد را رعایت کنید ، ویترین شما بهتر دیده میشود.

آیا ویترین دائمی است

بله ویترین دائمی است و تا زمانی که سایت به فعالیت خود ادامه میدهد در دسترس خواهد بود.

آیا امکان دارد که هم از تبلیغات ویترین و هم از تبلیغات بودجه ی بالا استفاده کنیم

بله . میتوانید در آن واحد سفارش هردو پلن تبلیغاتی را بدهید.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir