ویترین ایرابرود – تبلیغات ارزان و به صرفه

تبلیغات ارزان ممکن است ، امروزه به علت بالا رفتن هزینه های کشور متاسفانه دیگر به راه اندازی و سفارش یک وبسایت بسیار هزینه بر است. همچنین ثبت آگهی در وبسایت ها هزینه ی زیادی دارد. اما این شد که وبسایت ما به این فکر افتاد که خدمات خود را به سه قسمت تقسیم کند.

تبلیغات با بودجه ی بالا (کلاس یک)

تبلیغات با بودجه ی کم (ویترین)

سفارش طراحی وب سایت

در این مقاله قصد داریم پلن های تبلیغات ارزان با بودجه ی کم یا همان ویترین ایرابرود را به شما معرفی کنیم.تبلیغات بودجه بالا و سفارش طراحی سایت به زودی راه خواهد افتاد.اگر با ویترین ایرابرود آشنایی ندارید پیش از سفارش ،سوالات متداول را بخوانید. اگر سوالی در این مورد دارید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

 

ویترین ایرابرود - تبلیغات ارزان و به صرفه

سفارش ویترین

ویترین ایرابرود دارای سه پلن تبلیغاتی با ویژگی های متفاوت هست. کافی است برای سفارش پلن مد نظر خود را انتخاب کنید و از طریق شبکه های اجتماعی سفارش خود را مطرح کنید.

ویترین ایرابرود - تبلیغات ارزان و به صرفه

قوانین

در این قسمت قانون های تبلیغات ارزان در ویترین را ارائه میدهیم. وبسایت ایرابرود هیچ مسئولیتی در خصوص متخلفین قوانین کشور به عهده نمیگیرد و در صورت شکایت از ویترین شما ، مقاله ی شما حذف میشود. پس توصیه میشود ، که هم متن هم تصاویر شما تابع قوانین کشور باشد.

تصویر ها

اگر از تصویر سایر اشخاص حقیقی و حقوقی استفاده میکنید از ایشان اجازه ی انتشار بگیرید. در صورت شکایت این اشخاص تصویر شما از متن شما حذف میشود.

متن

متن شما نباید هیچ تبلیغی برای سایر اشخاص حقیقی و حقوقی باشد. و باید تنها در خصوص برند و کسب و کار خودتان باشد.

متن شما نباید حاوی هیچ توهین یا تخریب جلوه ی دیگر اشخاص حقیقی و حقوقی باشد.

قیمت ویترین

قیمت ویترین ایرابرود بستگی به پلن انتخابی شما دارد. قیمت این خدمات تبلیغاتی حداقل 1 میلیون تومان و حداکثر 3.5 میلیون تومان می باشد.

ویترین ایرابرود - تبلیغات ارزان و به صرفه

طریقه ی سفارش

از طریق شبکه های اجتماعی

از طریق شبکه های اجتماعی (واتساپ ، تلگرام ، اینستاگرام)که در پایین وبسایت قرار دارد. متن و تصاویر خود را به ما ارسال کنید. سپس فرآیند تهیه تبلیغ ویترین شما طی میشود.

 

 

ویترین ایرابرود - تبلیغات ارزان و به صرفه

سوالات متداول و معرفی ویترین ایرابرود

تبلیغات ارزان ( ویترین ایرابرود ) برای چه مواردی مناسب است و توصیه میشود.

کسب و کار های کوچک که هنوز به درآمد بالا دست نیافته اند ، اما نیاز به دیده شدن دارند ، کسب و کار های خانگی ، فروشگاه های کوچک و… و هر گونه اشتغالی که نیاز به تبلیغ در فضای مجازی دارد اما به علت بودجه ی کم به دنبال تبلیغات ارزان است.

در مقابل در تبلیغات با بودجه ی بالا تلاش به برند سازی فروشگاه و کسب و کار های بزرگ و پر درامد میشود.

تبلیغات با بودجه ی کم چه تفاوتی با تبلیغات با بودجه ی بالا دارند.

در تبلیغات با بودجه ی بالا ، بنر و اطلاعیه ی محصول ، فروشگاه و یا کسب و کار مورد نظر شما در نقاط مختلف وبسایت ، از جمله درون پست ها به نمایش گذاشته میشود. در این راه از روان شناسی تبلیغات استفاده میشود تا حتما برند مورد نظر دیده شود. برای مثال اگر فرد پست “100 سریال برتر سینما” یا هر پست دیگری از ایرابرود را سرچ کند ، یا وارد صفحه ی اصلی ایرابرود شود آگهی ها و تبلیغات بودجه ی بالا را به چشم میبیند.

در تبلیغات ویترین ایرابرود یا تبلیغات ارزان در اینترنت ، برای شما آگهی یا بنری در وبسایت قرار نمیگیرد. اما بسته به پلن انتخابی شما ، صفحه ی اختصاصی فروشگاه شما تهیه میشود که به راحتی در گوگل سرچ میشود (تبلیغ گوگل) و همواره قادر به تغییر دادن یا ویرایش آن خواهید بود. همچنین نام و توضیحات و راه های ارتباطی برند شما در صفحه ی دایرکتوری مخصوص به کسب و کار شما (مثلا صفحه معرفی بهترین کافه های تهران)درج میشود.

برای مثال ، اگر شما یک آتلیه ی عکاسی (برای مثال “آتلیه ی احمد”) دارید ، و میخواهید در اینترنت دیده شوید و درآمد و وقت کافی برای مدیریت یک وبسایت را ندارید ، میتوانید متن و تصویر مورد نظر خود برای معرفی آتلیه را برای ما ارسال کنید. سپس در صورتی که فردی در اینترنت سرچ کند “آتلیه احمد” یا “بهترین آتلیه های ایران” مقاله ی معرفی شما از طریق سایت ما در اختیار فرد قرار میگیرد.

آیا ویترین دائمی است

بستگی به پلن انتخابی شما ، پلن های دائمی و موقتی وجود دارد.

آیا امکان دارد که هم از تبلیغات ویترین و هم از تبلیغات بودجه ی بالا استفاده کنیم

بله . میتوانید در آن واحد سفارش هردو پلن تبلیغاتی را بدهید.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir