تبلیغ گوگل از جمله خدمات وبسایت ایرابرود است که در این مقاله به این مورد میپردازیم.در این مقاله ابتدا این نوع تبلیغ را تعریف میکنیم و سپس چگونه ای سفارش و انجام ان تبلیغ را برای شما بسط میدهیم.

 

تبلیغ گوگل - بسیار ارزان و به صرفه در صفحه ی اول گوگل - رایگان برای موسسات خیریه

تبلیغ گوگل چیست ؟ و چه کاربردی دارد ؟

تبلیغ گوگل به ارائه ی مطلبی میگویند که محتوای مورد نظر شما در گوگل یافت شود. یعنی برای مثال برای فروش یک نوع کالا ، در صورتی که نام آن کالا در گوگل سرچ شد ، مطلب شما بالا بیاید و در نتایج نشان داده شود.

این موضوع برای کسب و کار های کوچک که بودجه ی کمی دارند بسیار کاربرد دارد و به صرفه است. مخصوصا این که بدون نیاز به طراحی وبسایت میتوانند در اینترنت و گوگل دیده شوند.

همان طور که در تصویر بالا مشاهده میکنید. به عنوان مثال چاپ و تکثیر حمید ، توسط سایت ما در گوگل تبلیغ شده و در اولین صفحه و اولین نتیجه ی جست و جوی گوگل توسط سایت ما یافت شده است. همان طور که مشاهده کردید چاپ و تکثیر حمید وبسایت ندارد. اما با کمترین هزینه در اینترنت یافت میشود و حضور دارد.

ایرابرود چگونه تبلیغ گوگل انجام میدهد ؟

ما این خدمت را با نام سرویس ویترین انجام میدهیم. ویترین نوعی تبلیغات ارزان قیمت برای کسب و کار های با بودجه ی کم است. تضمین میکنیم این خدمت وبسایت ایرابرود ، به صورت سه پلن ارائه میشود. به شما توصیه میکنیم برای ثبت سفارش حتما در این لینک ، جزئیات سرویس ویترین ابرابرود را مطالعه کنید.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir