فیلم های شبیه جنگ ستارگان را برای شما در این لیست ده تایی آماده کرده ایم و امیدواریم بتوانیم روزهای سرگرم کننده برای شما با تماشای این فیلم ها رقم بزنیم. در این فیلم ها شما به دنیای فانتزی آینده و بر روی سیارات غریبه میروید. سیاراتی که مردمانی شرور برای آنان دندان تیز کرده اند.

10 فیلم شبیه جنگ ستارگان

10- The firth element

فیلم با اتمسفر لندن در دوران قرن 23 میگذرد. یعنی زمانی که سیاره ی زمین به قدری پیشرفته شده است که در تخیل نمیگنجد. ماجرای فیلم با یافت شدن و آزمایش روی 4 سنگ عجیب آغاز میشود.

10 فیلم به سبک جنگ های فضایی - فیلم های شبیه جنگ ستارگان

9- Dune

در این فیلم کهکشان توسط یک امپراطوری شرور و قدرت طلب تسخیر شده است ، که حاکم آن در جست و جوی کالایی است که زندگی ابدی او را تضمین میکند. اما یک پیش بینی وجود دارد ، که مردی یافت خواهد شد که باعث سقوط این امپراطوری میشود. به نظر شما آشنا نمی آید ؟

8- Guardians of the galaxy

در رتبه ی هشتم فیلم های شبیه جنگ ستارگان ، این فیلم قرار دارد .ترکیب جنگ ستارگان و مارول قطعا این فیلم را خروجی میدهد. زمانی که گروهی از ابرقهرمان ها به سیارات و کهکشان ها برای ماموریت خود سفر میکنند. حتی لباس ها و سفینه ها نیز شبیه جنگ ستارگان است.

10 فیلم به سبک جنگ های فضایی - فیلم های شبیه جنگ ستارگان

7- سه گانه star trek

از نظر اتمسفر و استایل و… هیچ فیلمی نزیدیک تر از سه گانه ی star  trek به جنگ ستارگان وجود ندارد. این فیلم ها حتی کارگردان یکسانی با جنگ ستارگان دارند. در این فیلم سفر های کاپتان کرک و خدمه ی او به اعماق کهکشان به تصویر کشیده شده است.

6- the last starfighter

یکی از محبوب ترین دنیا های فانتزی را دارد. تقریبا در دهه 80 هر طرفداری از فیلم های تخیلی را مسحور خود کرده بود. در این داستان پسری باید از تمام مهارت های خود استفاده کند تا بتواند یک تنه تمام جهان را نجات دهد.

10 فیلم به سبک جنگ های فضایی - فیلم های شبیه جنگ ستارگان

5- battle beyond the stars

در این فیلم “شد” یک کشاورز است که تیمی را از سرتاسر کهکشان گرد می آورد. تا از سیاره ی صلحجوی خود در مقابل حاکم ظالم سادور و سپاه بی رحم او دفاع کند. هر کدام از اعضای این تیم نیز داستان خاص خود را برای گفتن دارد.

4- krull

در رتبه ی چهارم فیلم های شبیه جنگ ستارگان ، این فیلم قرار دارد . اگر فیلم های حماسی قرون وسطی را تصور کنید . مثلا فیلم هایی را که یک شاهزاده به سپاهی از دشمنان حمله میکرد تا معشوق خود را از دست آنان نچات دهد ، این فیلم نیز ورژن فضایی این سبک فیلم ها است.

در این فیلم یک شاهزاده گروهی را گرد هم می آورد تا به یک دژ مستحکم نفوذ کنند تا بتواند معشوق خود را نجات دهد.

10 فیلم به سبک جنگ های فضایی - فیلم های شبیه جنگ ستارگان

3- seven samurai

درست است که سامورایی ها هیچ ربطی به کهکشان و تکنولوژی پیشرفته ندارند. درسته که این تنها فیلم این لیست است که در فضا سیر نمیکند. اما تنها فیلم این لیست است که مستقیما روی جنگ ستارگان تاثیر گذاشته است. به عنوان یکی از برترین شاهکاکر های تاریخ سینما ، فیلم 7 سامورایی روی بزرگترین فیلم های مدرن امروزه تاثیر زیادی گذاشته است. جنگ ستارگان دقیقا از تکنیک های فیلم برداری و نکته های سینمایی 7 سامورایی الهام گرفته است.

داستان های پلیسی در آینده های دور و فضای کهکشان نمیتواند بهتر از bladerunner نمایش داده شود. داستان یک کارآگاهی را دنبال میکن که تمام تلاش خود را برای دستگیری کلون هایی خارج از زمین میکند.

10 فیلم به سبک جنگ های فضایی - فیلم های شبیه جنگ ستارگان

1- message from space

این فیلم متاسفانه نقد های خوبی نگرفت. خیلی ها باور داشتن که برای اجرای جلوه های ویژه این فیلم بسیار بد عمل کرده است. و در این مورد اصلا با جنگ ستارگان قابل قیاس نیست.

اما شباهت های فیلم با جنگ ستارگان کم نیست. مخصوصا داستان آن، که مقاومت و شورش یک گروه در برابر یک امپراطوری شرور را نشان میدهد. که قصد دارند از سیاره خود در براابر آنها دفاع کنند.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir