سریال های شبیه هری پاتر – سریال های جادوگری مشابه هری پاتر

سریال های شبیه هری پاتر را در یک لیست برای شما جمع آوری کرده ایم تا شما را به محیطی ببیریم که مانند هاگوارتز برای شما آشنا باشد. این ده سریال در سبک هری پاتر را به شما ارائه میدهیم تا لذت ببرید.

20 فیلم مشابه هری پاتر

بازی های هری پاتر

هری پاتر چند قسمت دارد ؟ خلاصه فیلم ه ای هری پاتر

سریال های شبیه هری پاتر – در سبک هری پاتر

10- marvel’s runaways

قهرمانان این سریال مارول ، شباهت زیادی به هری و رونالد و هرماینی دارند. و در کنار این شباهت ، شبیه هری پاتر ، در این سریال نیز این شخصیت های اصلی قصد دارند که قدرت ها و توانایی های خاص و جادویی خود را کشف کنند. از دیگر شباهت ها این است که قهرمانان این سریال مانند هری پاتر ، قانون های زیادی را می شکنند و برای انجام ماموریت های خود از سرپرست های خود سرپیجی میکنند

سریال های شبیه هری پاتر - سریال های جادوگری مشابه هری پاتر

9- wizards of waverly place

سه نوجوان به نام الکس ، جاستین و مکس از خانواده های جادوگری نیویورک در حال گذراندن دوره ی جادوگری در یک مدرسه ی جادوگری پنهان هستند. آنها نیز برای انجام جادو نیاز به چوب دستی خاص خود هستند.

8- smallville

مانند رتبه ی 10 این لیست ، این سرریال نیز بر پایه ی قهرمانان است. این سریال داستان زندگی کلارک کنت را بیان میکند ، که تلاش دارد تعادلی میان زندگی خود ، مدرسه ی خود و مسئولیت خود در راه تبدیل شدن به سوپرمن ایجاد کند.

شاید این سریال کمترین شباهت را با هری پاتر در این لیست داشته باشد.اما علت این که این سریال را در این لیست قرار دادیم ، این بود که هیچ کدام از سریال های این لیست ، مشکلات ، غم ها ، خوشی ها ، خودخواهی ها ، قهر و آشتی های بین دوستان را آن طور که در هری پاتر بود نشان نمیدهد.

سریال های شبیه هری پاتر - سریال های جادوگری مشابه هری پاتر

7- being human

برای آنها که در کنار هری پاتر از جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها لذت بردند ، و موجودات و جانداران عجیب و غریب این دو مجموعه برای آنها بسیار جذاب بود ، این سریال بهترین انتخاب است. در این سریال سه هم اتاقی که یکی گرگینه ، یکی شبح ، یکی خون آشام است که مانند هری پاتر درتابستان باید تمایز خود را از دنیای انسان ها مخفی کنند.

6-a series of unfortunate events

در این سریال هیچ ردی از جادو نمیبینید ، اما شاید سوال کنید که پس چرا آن را در لیست سریال های شبیه هری پاتر قرار دادیم. زیرا شباهت های زیادی بین یتیم های این سریال و هری پاتر وجود دارد.در این سریال مانند جدال همیشگی هری با ولدمورت ، یتیم های این سریال همواره در حال کشمکش با کنت الاف هستند. و در این ماجراجویی همیشه هوای یکدیگر را دارند.

سریال های شبیه هری پاتر - سریال های جادوگری مشابه هری پاتر

5-the chilling adventures of sabrina

اگر از فیلم و سریال های ترسناک و با اتمسفر تاریک خوشتان می آید ، این سریال را از دست ندهید. این سریال داستان مجراجویی های یک جادوگر دورگه است. که عضو فرقه ای است که از او میخواهند دنیای انسان ها را رها کند و به یک جادوگر تبدیل شود. اما سابرینا علاقه ای به ترک دوستان و عشق خود ندارد.

4- buffy the vampire slayer

این سریال ها بیشتر شبیه اتفاقاتی است که در خارج از هاگوارتز و دید هری در دنیای جادویی رخ میداد. در این سریال بافی یک مسئولیت خطرناک برای رویایی با افراد شیطانی دشمن خود دارد. که در این مسیر قدرت های خارق العاده ی زیادی به او داده شده است.
سریال های شبیه هری پاتر - سریال های جادوگری مشابه هری پاتر

3- supernatural

برای اکثریت شما این سریال نیازی به معرفی ندارد. سریالی که در آن سم و دین وینچستر که گاها در این مسیر یک فرشته به اسم کستیل آنها را کمک میکند ، با دو جبهه ی بهشت و جهنم همکاری میکنند. گاها با بهشت متحد میشوند تا لوسیفر و اهداف شیطانی جهنم را خنثی کنند. و گاها با جهنم متحد میشوند که برخی فرشته هایی که قصد حکومت بر زمین و زمان دارند را شکست دهند. و حتی گاهی با بهشت و جهنم متحد میشوند که دارکنس را شکست دهند .

2- charmed

سه خواهر جادوگر قصد دارند  با قدرت های جادوگری خود بر ضد نیروهای اهریمنی و تاریک مبارزه کنند تا از نژاد بشری که گاها از نیروی جادویی آنها حتی خبر هم ندارند ، دفاع کنند و آنها را نجات دهند.
سریال های شبیه هری پاتر - سریال های جادوگری مشابه هری پاتر

1- the magicians

اگر هری پاتر و دوستانش ، پس از رسیدن به سن قانونی ، پس از مدرسه ی جادوگری به دانشگاه جادوگری وارد می شدند این سریال بیشترین شباهت را به آن داشت .اسم این دانشگاه جادوگری بریکبیل است. جایی که دنیای جادوگری با شیطنت ها و زندگی جادوگری ترکیب میشود.

 


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir