سریال های شبیه مانی هیست یا سرقت پول ، خانه کاغذی

سریال های شبیه مانی هیست ، خانه کاغذی یا سرقت پول را برای شما در این مقاله جمع آوری کرده ایم و امیدواریم اگر از مانی هایست لذت بردید ، امیدواریم از این 15 سریال نیز لذت ببرید.

معرفی بهترین آثار استنلی کوپریک کارگردان بزرگ شاینینگ

فیلم هایی که به نظر مارتین اسکورسیزی باید ببینید

15 فیلم مافیایی شبیه پدرخوانده یا گاد فادر

16 فیلم فانتزی مشابه ارباب حلقه ها

30 سریال مشابه فرندز

15 سریال شبیه مانی هیست یا سرقت پول ( یا خانه کاغذی )

سریال های شبیه مانی هیست یا سرقت پول ، خانه کاغذی

15- breaking bad

این سریال زیبا هیچ نیازی به معرفی ندارد. درسته که فروش مواد مخدر و مدیریت یک آشپزخانه هیچ ارتباطی با سرقت از یک سازمان دولتی ندارد ، اما این دو سریال هردو یک شباهت کلی دارند ، مبارزه با قدرتی فاسد که قصد نابود کردن شخصیت های داستان های این سریال را دارند.

14-lord of the skies

در این سریال مانند سریال سرقت پول یک فرد بسیار معمولی وفروتن قصد دارد ثروتمند و قدرتمند بشود . همچنین مانند خانه ی کاغذی داستان این سریال بسیار پرتنش و سرعت پیش میرود به طوری که ساعتها شما را روی مبل میخکوب میکند.

سریال های شبیه مانی هیست یا سرقت پول ، خانه کاغذی

13- dirty money

همان طور که از اسم این سریال پیداست ، در این مجوعه تاثیرات پول بر جامعه نمایش داده میشود. از جمله این ها میتوان به سیستم اداره ای مستبد ، و یا نگهبانان رشوه گیر و… اشاره کرد.

12- body guard

در رتبه ی 12 سریال های شبیه مانی هیست یا خانه کاغذی ، body guard قرار دارد . در این سریال یک قهرمان جنگ مسئولیت نگهبانی از وزیری را بر عهده دارد که شخصیت و باور های او را اصلا نمی پسندد ، شباهت زیادی در توظئه ها و شورش های “گروه دالی ها” در خانه ی کاغذی دارد.

سریال های شبیه مانی هیست یا سرقت پول ، خانه کاغذی

11- narcos

این سریال بر اساس داستان های واقعی پیش میرود. داستان درگیری ها و اوج گیری گروه های مواد مخدر دهه 80 که تا پای جان با نیرو های امنیتی و پلیس مبارزه میکنند.

10-ozark

این سریال داستان جرم های خانواده چهار نفره را پیش میبرد .خانواده ای که پس از این که نقشه های پول-شویی پدر دچار اشتباه میشود ، در کنار یکدیگر برای نقشه ی جدید جمع میشوند. حال این پدر هم باید خانواده ی خود را حفظ کند هم بدهی زیاد خود را به یک رئیس باند مواد مخدر مکزیکی بپردازد.

سریال های شبیه مانی هیست یا سرقت پول ، خانه کاغذی

9-high seas

در این سریال داستانی اسپانیایی پیش میرود. داستانی از 1940 که دو خواهر خود را درگیر مجموعه ای قتل در حین سفر دریایی خود از اسپانیا به برزیل میکنند.

8-elite

در رتبه ی هشتم سریال های شبیه مانی هیست یا سرقت پول elite قرار دارد .این سریال داستان عجیبی دارد. در یک مدرسه ی خصوصی ثروتمندان ، گروهی از دوستان وارد رابطه ای با افراد ثروتمند مدرسه میشوند ، رابطه ای که رقابت ها ، توطئه ها و… را ایجاد میکند که بعد ها باعث قتل یک نفر میشود.

سریال های شبیه مانی هیست یا سرقت پول ، خانه کاغذی

7- vis a vis

دختری جوان توسط عاشق خود برای سرپوشی کلاهبرداری شرکت به زندان میافتاد. جایی که پر از انسان های خشن و بیرحم است که به راحتی اطراف را برای او جهنم میکنند. برخی بازیگران مانی هیست نیز در این سریال نقش آفرینی میکنند.

6- the americans

این سریال بیانگر یک خانواده ی روسی در دوران جنگ سرد است که مشغول جاسوسی اند. در این سریال داستان درگیری این خانواده با جاسوسان و سیستم آمریکا به تصویر کشیده میشود.

سریال های شبیه مانی هیست یا سرقت پول ، خانه کاغذی

5- fargo

این سریال جنایی با طنز سیاه مناسب هر سلیقه ای نیست. اما اگر سریال سرقت پول یا خانه ی کاغذی را دوست داشتید ، از این سریال نیز لذت خواهید برد. در این داستان یک فرد از زندگی با همسر خود خسته شده است ف و طبق پیشنهاد یک کارکشته برای یافتم یک قاتل وارد دنیای جرم و جنایت میشود.

به عنوان یکی از محبوب ترین سریال های مافیایی دنیا در رتبه ی چهارم سریال های شبیه مانی هیست قرار دارد. این سریال زیبا داستان به قدرت رسیدن خاندان مافیایی انگلیسی پیکی بلایندرز را در بحبوحه ی جنگ جهانی دوم به نمایش میگذارد. در این سریال نیز شبیه سریال خانه کاغذی جدالی میان ماموران دولت و قانون شکنان وجود دارد که برخی اوقات به مذاکره میرسد.
سریال های شبیه مانی هیست یا سرقت پول ، خانه کاغذی

3- prison break

این سریال هیچ نیازی به معرفی ندارد و هنوز هم از زیباترین سریال های غرب محسوب میشود. داستان سریال به دو قسمت قبل از فرار  و بعد از فرار از زندان اشاره دارد.در این سریال دو برادر اسکافیلد اول باید با نگهبانان دولت و سپس با چهره های سیاسی کشور خود دست و پنجه نرم کنند.

2- designated survivor

در طی یک حمله ی شبانه تمام اعصای دولت آمریکا کشته میشوند ، به جز فردی که حالا به قدرت مطلق کشور ارتقا یافته است ، حال او هم باید با مهاجمان مدارا کند ، هم کشور را از هیاهو نجات دهد.

سریال های شبیه مانی هیست یا سرقت پول ، خانه کاغذی

1- rebellion

ماهیت کلی مانی هیست یا خانه ی کاغذی یک انقلاب بود ، یک شورش که به نوعی دولتمردان فاسد اسپانیا را به لرزه انداخت ، و آهنگ زمینه ی bella ciao که یک آهنگ انقلاب است ، از همین محور پیروی میکند. چه سریالی شبیه تر از rebellion که نه تنها موضوع بلکه اسم آن انقلاب است ؟ در این سریال مبارزات مردم ایرلند برای رهایی از جنگال انگلیسی ها به تصویر کشیده شده است.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir