بهترین فیلم های مریل استریپ – meryl streep : مریل استریپ یکی از محبوب ترین و با تجربه ترین بازیگران سینمای هالیوود محسوب میشود. تجربه ی بالا ، مهارت استثنایی ، شخصیت مهربان و اراده ی فولادی ، او را به یکی از محبوب ترین و موفق ترین افراد در هنر سینما تبدیل کرده است. در این مقاله ما 10 تا از بهترین فیلم های این بازیگر معروف را برای شما گلچین و لیست کرده ایم.

 

100 فیلم ترسناک تاریخ (ارواح و شیاطین)

100 فیلم برتر تاریخ به انتخاب منتقدین

16 تا از بهترین بازی های دفاع برجی

پس از نصب ویندوز چه باید کرد ؟

16 تا از بهترین فیلم های شبیه جان ویک

 

10 تا از بهترین فیلم های مریل استریپ – meryl streep

10- The Bridges of Madison County

فیلمی رمانتیک که توسط کلینت ایستوود کارگردان و ایفای نقش شده است. داستان یک عکاس را بیان میکند که برای انجام ماموریت به ایالت مدیسون میرود تا از پل باستانی آن عکس برداری کند. اما در آنجا نیمه ی گم شده ی خود ، مریل استریپ را ملاقات میکند.

 

10 تا از بهترین فیلم های مریل استریپ - بهترین نقش های بازیگر معروف meryl streep

9- Postcards from the Edge

مریل استریپ در Postcards from the Edge نقش بازیگر هالیوودی را ایفا میکند که در حال مبارزه با اعتیاد است. پس از گذر دوره درمانی به او توصیه میشود به همراه مادر خود زندگی کند. مشکل این حاست که مادرا و نیز به تازگی درگیر اعتیاد شده است. حال او برای حفظ حرفه ی خود ، باید در این شرایط به خوبی خود را کنترل کند.

8- Marvin’s Room

در رتبه ی هشتم بهترین فیلم های مریل استریپ Marvin’s Room  است. دو تا خواهر به نام بسی و لی (مریل استریپ) به علت اختلافات و شرایط زندگی سال های سال است که دور از یکدیگر زندگی میکنند. بسی از پدر مریض احوال خود مراقبت و پرستاری میکند و لی در شهری دیگر ازدواج کرده است. بعد ها مشکلاتی برای این دو خواهر پیش می آید که باعث ملاقات این دو میشود.

10 تا از بهترین فیلم های مریل استریپ - بهترین نقش های بازیگر معروف meryl streep

7- Julie & Julia

جولی پاول از شغل خود متنفر است. به همین علت تصمیم میگیرد برای یافتن شغل جدید آشپزی ، دست به انجام یک پروژه نفس گیر بزند ، یعنی تمام 524 دستور پخت موجود در کتاب آشپزی سرآشپز افسانه ای فرانسه یعنی جولیا چایلد را آماده کند. در همین حین در فیلم داستان زندگی جولیا چایلد نیز نمایش داده میشود.

6- Kramer vs. Kramer

یک مدیر موفق یک موسسه تبلیغاتی بزرگ ، در اوج موفقیت خود قرار دارد ، تا این که همسر او تصمیم به طلاق میگیرد. حال او باید به تنهایی فرزند خود را بزرگ کند ، به همین علت شغل خود را از دست می دهد ، اما رابطه او با فرزند خود خیلی بهتر و عمیق تر میشود.

10 تا از بهترین فیلم های مریل استریپ - بهترین نقش های بازیگر معروف meryl streep

5- Sophie’s Choice

استینگو یک نویسنده جوان است که به بروکلین مهاجرت میکند. در این شهر جدید او با یک زوج دوست میشود به نام صوفی (مریل استریپ) و نیتان. به مرور هرجه صمیمیت او با این زوج بیشتر میشود متوجه میشود که صوفی بازمانده ای از اسارتگاه آشویتز نازی ها بوده است. و به مرور نابه سامانی روانی صوفی و نیتان ، که ناشی از گذشته ی تلخ و ترسناک او است برای استینگو نمایان تر میشود.

4- The River Wild

در اینجا مریل استریپ نقش مادر یک خانواده را بازی میکند ، که مهارت بالایی در قایق رانی دارد. او به همراه خانواده خود برای تفریح به یک رودخانه ی پر جوش و خروش برای قایقرانی میرود. اما به زودی اتفاقی میافتد که این روند مفرح و آرام را به یک گروگان گیری خشونت آمیز و اکشن تبدیل میکند.

10 تا از بهترین فیلم های مریل استریپ - بهترین نقش های بازیگر معروف meryl streep

3- Death Becomes Her

در رتبه ی سوم بهترین فیلم های مریل استریپ Death Becomes Her قرار دارد .  یک رمان نویس مطرح (مریل استریپ) پس از از دست دادن همسر خود و با خبر شدن از این که او قصد دارد با دوست سابق او ازدواج کند ، دیوانه شده و به درمانگاه میرود. پس از مدتی که از درمانگاه مرخص شد ، به خانه ی همسر سابق خود که اکنون ازدواج کرده است میرود. تا مدتی مهمان آنها باشد. در این حین دوست سابق او از راز این رمان نویس باخبر میشود ، که او یک داروی مرموز مصرف کرده است که به او زندگی جاودان داده است. دوست سابق او این دارو را مصرف میکند ، اما جاودانگی هزینه هایی دارد.

2- The Devil Wears Prada

یکی از به یاد ماندنی ترین نقش های مریل استریپ ، نقش میراندا پریستلی بوده است. که مسئولیت editor-in-chief را در یک مجله ی پر طرفدار و تیراژ بالای مد و فشن دارد. یک دستیار جوان جدید برای او استخدام میشود ، اما آماندا قصد دارد این شغل جدید را برای او جهنم کند ، نه که او را آزار دهد ، بلکه او را قوی تر و آماده تر کند.

10 تا از بهترین فیلم های مریل استریپ - بهترین نقش های بازیگر معروف meryl streep

1- doubt

خواهر آلوسیوس (مریل استریپ) مدیریت صومعه ای را بر عهده دارد ، که در حال انجام اصلاحات خیلی وسیع و گسترده توسط کشیشی رهبر و دوست داشتنی به نام پدر فلین است. تا این که توطعه ای علیه پدر میشود ، که خواهر فلین را بر ضد او و اصلاحات او قرار میدهد.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir