سریال های شبیه magicians یا جادوگران را به صورت لیست 12 تایی برای شما تهیه کردیم. این سریال ها بهترین سریال های جادوگری یا تخیلی محسوب میشوند . به همین علت امیدواریم که بتوانیم با این دوازده سریال بازدید کنندگان طرفدار سریال های فانتزی یا تخیلی را راضی نگه داریم.

 

12 تا از بهترین سریال های جادوگیری شبیه magicians با تم سحر و جادو

12- Grimm

این سریال زیبا به نوعی پلی میان دنیای فانتزی و طبیعی است . در این سریال شخصیت اصلی به این پی میبرد که او یک گریم است ، یعنی فردی که با شکار موجودات فانتزی بالانسی میان واقعیت و فانتزی ایجاد میکند. سپس با کمک به همین غریزه و کمک دوستان خود که روزگاری شکار گریم ها محسوب میشدند ، پرونده های کاراگاهی خود را حل میکند.

 

12 تا از بهترین سریال های جادوگری شبیه جادوگران یا magicians

11- South of Hell

درون دختری به نام ماریا یک شیطان به نام ابیگیل وجود دارد که درون او زندگی میکند ، اما در ازای آن به ماریا کمک میکند که با همراهی برادر خود شیاطین را ردیابی و شکار کند. همچنین بدون کمک ابیگیل ماریا به تنهایی نمیتواند با این شیاطین قدرتمند مبارزه کند.

 

10- Penny Dreadful

این سریال زیبای آمریکایی-بریتانیایی به خوبی داستان های محبوب و قدیمی در خصوص شناخته ترین هیولا ها و ارواح را به تصویر کشیده است. هر چیزی که از دنیای جادویی بخواهید در این سریال هست ، از هیولا ها ، ارواح شیاطین ، خون آشام ها گرگینه ها تا جادوگران و جاودانه ها. که شخصیت های اصلی در این سریال قصد دارند با آنها تعامل کنند.

12 تا از بهترین سریال های جادوگری شبیه جادوگران یا magicians

9- True Blood

دنیایی را تصور کنید که هر موجود تخیلی که میشناسید در آن حضور دارد ، در این دنیا خون آشام ها حضور دارند ، اما دیگر نیازی به نوشیدن خون انسان ندارند.و آزادانه در تمدن انسان ها پرسه میزنند.تا این که اتفاقی این موضوع را از روال عادی خارج میکند.

8- Supernatural

در رتبه ی هشتم بهترین سریال های جادوگری یا بهترین سریال های شبیه magicians این سریال زیبا قرار دارد . این سریال را تقریبا همه میشناسیم. در این سریال دو برادر محبوب داستان یعنی سم و دین وینچستر درگیر داستان ها و کشمکش های بهشت و جهنم میشوند. و در این داستان با کلی از شیاطین و فرشته ها و موجودات فانتزی از جمله شیطان رجیم مواجه میشوند.

 

12 تا از بهترین سریال های جادوگری شبیه جادوگران یا magicians

7- Charmed

قبل از magicians این سریال پرچمدار این سبک از سریال های جادوگری بوده است. داستان این سریال بیانگر زندگی و ماجرا های سه جادوگر بسیار قدرتمند با قدرت های خاص حرکت دادن اشیا ، توقف زمان و پیش بینی آینده است.

این سه خواهر هدف سختی دارند که به سادگی میتوان آن را خلاصه کرد “نجات دادن بشر از موجودات تخیلی شرور با استفاده از قدرت های خاصشان”.

6- Originals

فرض کنید گرگینه ها و خون آشام ها و جادوگران در دنیای ما و کنار ما زندگی میکردند اما دولت و حکومت خاص خود را دارند. در این سریال داستانی با همین موضوع دنبال میشود و ما شخصیت اصلی داستان یعنی یک خون آشام-گرگینه با ماجرا های خاص خود را دنبال میکنیم.

12 تا از بهترین سریال های جادوگری شبیه جادوگران یا magicians

5- Haven

داستان سریال مربوط به شهری عجیب به نام هاون است که در آن هر چه عجیب و فانتزی است رخ میدهد. در این شهر هر کس قدرتی خاص و فراطبیعی دارد که در سریال در این شهر به این قدرت ها “دردسر” گفته میشود. با وجود این که هر هفته یک دردسر جدید کشف میشود ، مقامات سعی دارند این شهر را کنترل کنند.

 

4-Ressurection

در رتبه ی چهارم بهترین سریال های شبیه magicians این سریال زیبا قرار دارد . خیلی از افراد معجزه را زیر مجموعه ی جادو میدانند ، به همین علت این سریال را نیز در این لیست قرار دادیم. در این سریال در شهری بسیار کسل کننده ، یک مجموعه اتفاقات عجیب می افتد که مردگان عزیز و آشنایان افراد پس از مرگ دوباره به زندگی باز میگردند.

12 تا از بهترین سریال های جادوگری شبیه جادوگران یا magicians

3- Vampire Diaries

احتمالا خیلی از شما راجع به این سریال شنیده اید ، اما چون خیلی شبیه twilight بود ان را تماشا نکردید ، اما جالب این جاست که بر خلاف twilight این سریال موفقیت بیش از حد انتظار به دست آورد. داستان سریال در خصوص دو برادر خون آشام به نام دیمون و استفن سالوادور است ، که هردو عاشق یک دختر به نام النا شده اند.

2- Dominion

در یک پیشگوی باستانی تصویری از مسیحی نمایش داده شده است که در کنار فرشته مایکل در قیامت بر زمین و زمان حکومت میکند ، پس از این که با گذشت سالیان دراز مشخص میشود که یک سرباز معمولی در جهان مدرن مسیح است ، نبردی حماسی میان فرشتگان و انسان ها رخ میدهد ، در این نبرد تنها مایکل در کنار انسان ها می ایستد.

12 تا از بهترین سریال های جادوگری شبیه جادوگران یا magicians

1- Bitten

 


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir