ترتیب فیلم های ارباب حلقه ها و هابیت – چگونه سه گانه فیلم های هابیت و ارباب حلقه ها را به ترتیب ببینیم : یکی از زیبا ترین شاهکار های تاریخ ادبیات و سینمای تخیلی یا فانتزی ، رمان و فیلم های ارباب حلقه ها محسوب میشود. داستانی که طی آن یک امپراطوری پلید و شیطانی ، توسط یک گروه هشت نفره نابود میشود. ما در این مقاله هر 6 فیلم هابیت و ارباب حلقه ها را به ترتیب برای شما معرفی کرده ایم ، که بتوانید به ترتیب داستان ارباب حلقه ها را دنبال کنید.

پیش از شروع ، دقت داشته باشید که با وجود این که سه گانه هابیت بسیار سرگرم کننده و زیبا است ، اما از هر لحاظ ، سه گانه ارباب حلقه ها مهم تر و زیبا تر است و وقایع اصلی رمان در آن بیان میشود. و از آنجا که وقایع هابیت قبل از ارباب حلقه ها رخ میدهد ، در سه گانه هابیت ، برخی از اتفاقات ارباب حلقه ها پیش بینی و درنتیجه اسپویل میشود.

همچنین برای معرفی این 6 فیلم ، ما خلاصه ای (خیلی خلاصه ، چرا که به سختی میتوان وقایع ساعت ها فیلم را در چند خط نوشت) از هرکدام را زیر آن قرار داده ایم. در نتیجه اگر میخواهید داستان فیلم ها اسپویل نشود ، آنها را نخوانید.

 

16 تا از بهترین فیلم های شبیه ارباب حلقه ها

10 تا از فیلم ها و کارتون هایی که موفق شدند به درستی آینده را پیش بینی کنند

15 تا از بهترین فیلم های شبیه نارنیا

12 تا از بهترین فیلم ها راجع به الف ها

9 تا از بهترین فیلم های شبیه جومانجی

 

ترتیب فیلم های ارباب حلقه ها و هابیت – ترتیب دیدن فیلم های هابیت و ارباب حلقه ها

1-The Hobbit : An unexpected journey (2012)

این فیلم اولین فیلم براساس رمان hobbit از J.R.R.Tolkien است. داستان این فیلم وقایعی را دنبال میکند ، که حدود 60 سال قبل از وقایع Lord Of the Rings Middle-earth رخ داده است. راوی داستان The hobbit an unexpected journey یک هابیت به نام Bilbo Baggins است. که به تشویق گاندالف خاکستری سیزده دوارف به رهبری Thorin Oakenshield را به ماموریتی برای شکست دادن اژدهایی به نام اسماوگ smaug ارسال میکند.

 

ترتیب فیلم های ارباب حلقه ها و هابیت - ترتیب دیدن فیلم های هابیت و ارباب حلقه ها

2-The Hobbit : The Desolation of Smaug (2013)

در راه ماموریتی که بیلبو باگینز شروع کرده است ، چالش ها و مشکلات زیادی قرار دارد. ابتدا مواجهه ی آنها با اسماوگ نمایش داده میشود که پس از آن تعقیب انتقام جویانه ی آزوگ Azog the defiler و بولگ Bolg را به دنبال دارد. و در آخر گاندالف از اسرار ترسناک dol guldur پرده بر میدارد.

 

3-The Hobbit : The Battle Of The Five Armies (2014)

در سومین جایگاه از ترتیب فیلم های ارباب حلقه ها و هابیت ، the battle of five armies قرار دارد . به عنوان آخرین فیلم از سه گانه هابیت ، در The Hobbit : the battle of the five armies بیلبو و دوارف ها از کوهستان مشاهده میکنند که اسماوگ اژدها ، شهر laketown را به آتش میکشد ، در حالی که نومیدانه کاری از آنها بر نمی آید ، بارد Bard از زندان فرار میکند و با کمک black arrow اسماوگ را شکست میدهد. در همین حین جنگی در کوهستان رخ میدهد و تیم بیلبو را درگیر خود میکند.

 

ترتیب فیلم های ارباب حلقه ها و هابیت - ترتیب دیدن فیلم های هابیت و ارباب حلقه ها

 4-The Lord Of The Rings : The Fellowship Of The Ring (2001)

درست است که وقایع این فیلم پس از سه گانه هابیت اتفاق می افتد ، اما بهترین مقدمه برای بیان داستان Lord Of the Rings : Middle earth همین فیلم the Fellowship of The ring است. به نوعی سنگ بنای سه گانه ی ارباب حلقه های در این فیلم گذاشته میشود. در the fellowship of the ring با کشف شدن حلقه ی ساورون توسط یک هابیت جوان به نام فرودو ، تیمی هشت نفره ایجاد میشود ، تا به سمت قله ی نابودی doom حرکت کنند. تنها قله ای که نقطه ای که در آن نابود کردن حلقه و امپراطوری ساورون امکان پذیر است.

 

5- The Lord Of The Rings : The Two Towers (2002)

پس از وقایع Fellowship گروه هشت نفره آنها تقسیم میشود. فرودو و سم مسیر خود را برای هدف اصلی نابودی حلقه ادامه میدهند و در این مسیر ، گولوم Gollum صاحب قبلی حلقه به آنها ملحق میشود. پیش از آغاز نبرد با جادوگر قدرتمند ، سارومان ، آراگورن ، لگولاس ، و گیملی ، وارد روهان میشوند. سرزمینی که مشاور خیانتکار پادشاه و جنگ آن را فرسوده کرده اند. در همین حین ، مری و پیپین با یک treebeard ملاقات میکنند که پس از حوادثی ، او را تحریک میکنند که به مقر سارومان حمله کنند.

 

ترتیب فیلم های ارباب حلقه ها و هابیت - ترتیب دیدن فیلم های هابیت و ارباب حلقه ها

6-The Lord Of The Rings : The Return of The King (2003)

این فیلم یکی از شاهکار ها و بزرگ ترین آثار فانتزی دنیای سینما محسوب میشود. در آخرین فیلم ارباب حلقه ها و هابیت ، تیم هشت نفره به جز فرودو و سم برای بار آخر دور یکدیگر جمع میشوند ، تا در یک حمله ی فریب کارانه توجه ارتش اورک ها و ساورون را به سمت خود جلب کنند ، تا برودو و سم به راحتی بتوانند از کوه نابودی doom بالا بروند و حلقه را نابود کنند.

 

منبع ترتیب فیلم های ارباب حلقه ها و هابیت : سایت ایرابرود


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir