بهترین فیلم های کیانو ریوز ، را برای شما در این لیست ده تایی مرتب کرده ایم. کیانو ریوز بازیگری محترم و محبوب در بین مردم جهان است. اما خوبی های او تنها در شخیت او تمام نمیشود ، بلکه فیلم های او نیز در بین محبوب ترین و پر بیننده ترین فیلم های سینما قرار دارد. به قدری که کمی سخت بود ، تعیین کنیم کدام فیلم از دیگری بهتر است. پس اگر با لیست زیر مخالف هستید ، ما را ببخشید و نظرتان را بیان کنید.

 

9 فیلم شبیه جومانجی

12 فیلم راجع به elf ها

10 تا از بهترین فیلم های مورگان فریمن

12 سریال جادویی شبیه مجیشنز

15 فیلم شبیه نارنیا

 

10 تا از بهترین فیلم های کیانو ریوز

10- point break

یک مامور اف بی آی به این پی میبرد که تعدادی موج سوار ، مسئول سرقت های اخیری اند که از بانک ها شده است. اما از قضا رفاقتی میان او و این دسته از جوانان ایجاد میشود ، که طعم زندگی را به او میچشاند ، حال اوو باید میان مسئولیت و زندگی واقعی یکی را انتخاب کند.

 

10 تا از بهترین فیلم های کیانو ریوز - محبوب ترین فیلم های keanu reeves

9- speed

در رتبه ی نهم بهترین فیلم های کیانو ریوز ، فیلم اسپید قرار دارد . یکی دیگر از فیلم های ژانری که کیانو ریوز در آن خوش درخشید. یعنی ژانر اکشن. در این فیلم او نقش کارآگاهی را دارد که قصد دارد یک نقشه ی بمب گذاری در اتوبوس را با کمک مسافرین اتوبوس خنثی کند. در این اتوبوس بمبی قرار گرفته که اگر سرعت اتوبوس زیر 50 مایل برسد ، منفجر میشود. با توجه به این ایده ی خلاقانه ی فیلم ، میتواند لحظات دلهره آور و هیجان انگیزی برای شما مهیا کند تا از تماشای فیلم لذت ببرید.

 

8- constanine

کارآگاهی که به علت مهارت بالا در جن گیری ، به بهترین در این حرفه تبدیل شده است. و به علت این هدیه الهی به نوعی به محافظ زمین در برابر شیاطین تبدیل شده است. و بار ها نقشه های پلید شیاطین و جهنمیان را نقش به آب کرده است. امری که خود شیطان رجیم را به دشمن شماره یک او تبدیل کرده است. و گویا که شخصا قصد دارد کنستانتین را به جهنم ببرد.

 

10 تا از بهترین فیلم های کیانو ریوز - محبوب ترین فیلم های keanu reeves

7- matrix reloaded

 شاهکار ماتریکس داستان فردی را بیان میکند که به این حقیقت پی میبرد که زندگی یک شبیه سازی است برای آن که هر چه بیشتر ما را کنترل کنند. حال این فرد در ماجرایی قرار میگیرد که زمانی که همه فکر میکنند ، او قهرمان منتخب آنها است ، تصمیم میگیرد ، افرادی را که دوست دارد را از این ماجرا رهایی دهد.

 

6- Dracula

یکی دیگر از شاهکار های سینما که توسط فرانسیس فورد کاپولا کارگردانی شد. و کلکسیونی از بهترین بازیگر های سینما مانند آنتونی هاپکینز و کیانو ریوز در ان بازی کردند. داستان همان طور که از اسمش پیدا است ، در خصوص خون آشام معروف کنت دراکولا است که سال هاست افسانه های آن نه تنها مارا ترسانده است ، بلکه بسیار سرگرم کرده است.

 

10 تا از بهترین فیلم های کیانو ریوز - محبوب ترین فیلم های keanu reeves

5- john wick chapter two

پس از این که جان در شاهکار اول این سری فیلم ، انتقام خود را از بزرگترین مافیای شهر میگیرد ، انتظار داشت که بتواند در آرامش به زندگی خود ادامه دهد ، اما اشتباه میکرد. چرا که در گذشته قسمی خورده بود ، و حال زمان آن رسیده بود که آن را جبران کند. اما پس از انجام ماموریت ، هدف هزاران هزار آدمکش ماهر قرار میگیرد ، چرا که برای سر او جایزه گذاشته شده است.

 

4-john wick chapter three

در رتبه ی چهارم بهترین فیلم های کیانو ریوز ، فیلم جان ویک سه قرار دارد . جان هنوز تحت تعقیب تمام آدمکش های شهر است. برای این که قانونی مهم را شکانده بود ، رئسای سازمان آدمکشان جهان ، قصد دارند او را مجازات کنند . جان پس از ملاقات با رئیس سازمان ، قبل میکند که در ازای بخشیده شدن ، دوست قدیمی خود وینستون را بکشد. اما این کار را نمیکند و از او در برابر آدم کش ها دفاع میکند. اما سپس  وینستون به او خیانت میکند و به او شلیک میکند. وقت یک انتقام دیگر در جان ویک 4 رسیده است.

 

10 تا از بهترین فیلم های کیانو ریوز - محبوب ترین فیلم های keanu reeves

3-  the devils advocate

وکیل مدافع شیطان بدون شک فیلمی بود که باعث سوپراستار شدن کیانوریوز در عرصه سینما شد. با بازی ستاره های معروف سینما از جمله آل پاچینو و همچنین فیلمنامه ی بسیار قدرتمند ، این فیلم به راحتی به شاهکاری پرفروش تبدیل شد. داستان فیلم در خصوص وکیل مدافعی است ، که پس از این که با شیطان آشنا میشود ، قبول میکند که از هر گناهکاری که شیطان در نظر دارد در دادگاه دفاع کند. این کار او را هر دفعه بیشتر وبیشتر در دنیای پلید شیطان فرو میبرد.

 

2- john wick

جان ویک را کمتر کسی هست که ندیده باشد. و از بین همه ی ما ها ، کمتر کسی است که عاشق آن نشده باشد. در این فیلم زیبا ، جان ویک نقش آدم کشی حرفه ای را بازی میکند که سالهاست بازنشست شده است. اما در همین آرامش بازنشستگی ، پسر کارفرمای پیشین او که بزرگترین مافیای شهر است ، برای او مزاحمتی ایجاد میکند ، که باید به همراه پدر خود تاوان آن را بپردازد.

 

10 تا از بهترین فیلم های کیانو ریوز - محبوب ترین فیلم های keanu reeves

1- the matrix

شاید این فیلمی باشد که باعث درخشش کیانو ریوز شد. داستان فیلم به این صورت است که بزرگترین برنامه نویسان و هکر های جهان به شواهدی میرسند که دنیا نوعی شبیه سازی رمزنگاری شده ی کامپیوتری است. با دست یافتن به این شواهد آنها به نوعی وارد جنگی تمام عیار قدرت برتر میشوند ، جنگی که اصلا عادلانه و برابر نیست ، اما حق با آنهاست.

0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی ثبت آگهی ارزان رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir