آموزش گام به گام طراحی اسب از بغل بسیار ساده : در این مقاله ما طراحی سیاه قلم اسب را به صورت نیم رخ و از کنار آموزش میدهیم. آموزش بسیار ساده و قدم به قدم تهیه شده است و برای تمامی افراد از هر سنی با هر مهارتی میتواند مناسب باشد. در هر مرحله تصویر مناسب از مراحل قرار داده شده است ، در نتیجه به راحتی میتوانید در حین بروز مشکل به تصویر مراجعه کنید. با ما همراه باشید.

محبوب ترین بازی های اندروید

10 قاتل سریالی که هیچ وقت دستگیر نشدند

10 شی باستانی که وجود فرازمینیان را اثبات میکند

آموزش گام به گام طراحی سر گرگ

آموزش گام به گام طراحی اسب از کنار برای مبتدی ها

آموزش گام به گام طراحی اسب به صورت بسیار ساده با مداد سیاه + تصویر هر قدم

1-کشیدن محور های کمکی

در مرحله اول باید محور های کمکی را بکشیم.این مرحله را با مداد بسیار کمرنگ انجام دهید ، چرا که هم باید در آخر آنها را پاک کنید ، هم باید آنقدر آزمون و خطا انجام دهید تا محور ها بی نقص باشد. این محور ها در طی طراحی به ما کمک میکنند که اجزای طراحی را در محل درست بکشیم. این محور ها در ابتدای طراحی بسیار حیاتی و کاربردی هستند ، اما به مرور که شما در طراحی استاد و ماهر میشوید ، بدون نیاز به این ها میتوانید کار خود را پیش ببرید. برای کشیدن محور ها ، ابتدا باید دو دایره بکشیم. که یکی از آنها از دیگری بزرگ تر است. خط منحنی که بالای دو دایره را به یکدیگر متصل میکند ، کمر اسب هست. دایره کوچک تر پشت اسب شما و دایره بزرگ تر سینه اسب شما را مشخص میکند. دایره ها نباید خیلی بزرگ تر یا کوچکتر از یکدیگر باشند. حدود چهار پنجم اندازه است.

آموزش گام به گام طراحی اسب به صورت بسیار ساده با مداد سیاه + تصویر هر قدم

زمانی که پشت و سینه اسب مشخص می شود ، به راحتی میتوان بعد ها پاها و گردن اسب را در موقعیت درست قرار داد. جای سر اسب نیز یک دایره قرار بدهید. اندازه گردن اسب باید در حدود قطر دایره بزرگ تر باشد.

اشتباهات رایج این مرحله به این صورت است که افراد فاصله ها را درست رعایت نمیکنند. یا گردن کوتاه یا بلند هستند ، یا کمر اسب بلند یا کوتاه هست. مطمئن باشید که فاصله ها را رعایت میکنید. کمر اسب را آن قدر بلند نکشید ، کمر باید به صورتی باشد که یک دایره به اندازه ی دو دایره دیگر در میان این دو دایره قرار گیرد. (حداقل به اندازه دایره کوچک تر ، حداکثر به اندازه دایره بزرگ تر)

آموزش گام به گام طراحی اسب به صورت بسیار ساده با مداد سیاه + تصویر هر قدم

2-محور پاها ی اسب و گردن

در دومین قدم از آموزش گام به گام طراحی اسب ، محور پاها و گردن قرار دارد . در این مرحله نیز مانند قبل با مداد کمرنگ کار را پیش ببرید. برای محور گردن ، یک خط صاف ، از وسط محیط غربی دایره بزرگ تر ، به سمت پایین دایره سر بکشید. برای کشیدن محور پاها دقت داشته باشید ، اندازه پاهای اسب باید در حدود دو برابر قطر دایره کوچک تر باشد. در محلی که پاها خمیدگی دارند ، دایره قرار دهید.به جای سم های اسب مثلث قرار دهید. محل شروع پاها ، باید در حوالی وسط محیط پایینی دایره ها باشند.

آموزش گام به گام طراحی اسب به صورت بسیار ساده با مداد سیاه + تصویر هر قدم

 

3-طرح اولیه اسب

در سومین قدم از آموزش گام به گام طراحی اسب ، به طرح اولیه اسب میپردازیم. در این مرحله کمی پررنگ تر کار کنید ، اما باز در نظر داشته باشید که جای خطا وجود دارد ، در نتیجه آن قدر پررنگ نکشید ، که در صورت نیاز به پاک کردن ، اثر اشتباه قبلی شما باقی بماند. طرح اولیه اسب با کمک محور های کشیده شده راحت خواهد بود. برای این موضوع ، شما باید با فاصلهی کمی (حدود 3 میلیمتر) از محور ها حرکت کنید و خطوط نرم و منحنی مانند بکشید. در بالای باسن اسب یک منحنی آرام قرار دهید و خط آن را تا بالای دایره ی کوچک سر به صورت شیب بسیار ملایم ادامه دهید.

ممکن است کشیدن پوزه کمی برای شما سخت باشد ، برای این که این کار راحت تر انجام شود ، کافی است که یک دایره کوچک تر از دایره سر ، در مقابل دایره سر قرار دهید. به همین روند قبل ، یک خط نرم در امتداد محور ها ادامه دهید. و پاها و گردن اسب را کامل کنید. در ناحیه ران های اسب خط باید کمی منحنی بیشتری داشته باشد. ، پاهای عقبی اسب ، پهنای کمی بیشتری در ناحیه ران دارند. همان طور که از توضیحات مشخص هست ، اگر محور ها را بدون اشکال کشیده باشید ، کشیدن طرح اولیه بسیار راحت است.

آموزش گام به گام طراحی اسب به صورت بسیار ساده با مداد سیاه + تصویر هر قدم

4-جزئیات

محور ها را پاک کنید. و طرح اولیه را کمی پررنگ تر کنید. در ابتدا ، بینی اسب را بکشید ، بینی اسب از نیم رخ شکلی شبیه به قطره آب دارد.برای کشیدن چشم ها ، ابتدا گودال چشم را بکشید ، یک دایره کوچک بکشید ، سپس گوشه های دایره را کمی تیز کنید. به سادگی همان طور که در تصویر میبینید ، یال و دمب و گوش های اسب را اضافه کنید. ابتدا طرح اولیه بکشید وبعد ها آنها را کامل کنید.

آموزش گام به گام طراحی اسب به صورت بسیار ساده با مداد سیاه + تصویر هر قدم

5-سایه زدن و کامل کردن جزئیات

خوب است برای سایه زدن از یک مداد کمی تیره تر ، استفاده کنید. گردن ، پاها ، سر و زیر شکم اسب در اکثریت موقعیت ها بیشترین سایه را دارند. در نتیجه بیش از پیش باید تیره شوند. خوب است محل عضلات پا و ران و سینه را با تیره کردن مشخص کنید ، اما این نیاز به مهارتی دارد که به مرور کسب میشود. در ناحیه سینه ، کمر و باسن ، سایه کمتری قرار دهید ، بازتاب نور خورشید در اکثر موقعیت ها روی این نواحی بیشتر است ، پس بخش هایی از این نواحی را روشن گذارید. با خطوطی تیره رنگ افسار را مشخص کنید. و در آخر موهای اسب را کاملا تیره کنید. اصولا برای کشیدن مو در اواسط مو بازتاب نور را نمایش میدهند و کمی کم رنگ میکشند. اما این نیز نیاز به مهارتی دارد که در طی زمان کسب خواهید کرد.

تصاویر آموزش طراحی قدم به قدم اسب از بغل : yedraw.com


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir