فیلم های شبیه اسکیپ روم – فیلم هایی به سبک اتاق فرار : اتاق فرار یکی از محبوب ترین سرگرمی های فکری دنیای مدرن ما است. هنگام ورود به این اتاق میدانیم با یک معما طرف هستیم و پس از مدتی صحیح و سالم از اتاق بیرون می آییم. اما در فیلم اتاق فرار ، 6 نفر خلاف این را تجربه میکنند. اسکیپ روم فیلمی بسیار هیجان انگیز و ترسناک است. بعید نیست که پس از تماشای فیلم ، بخواهید دوباره این حس را تجربه کنید. به همین علت ما 16 فیلم مانند سبک و اتمسفر اسکیپ روم برای شما لیست کرده ایم. تا بتوانیم در نقش دادن به لحظات خوش شما شریک باشیم. با ما همراه باشید.

هشدار ، زیر عناوین فیلم ها ، داستان فیلم ها اسپویل شده است.

 

10 مورد از وحشتناک ترین و ترسناک ترین صدا های ضبط شده جهان

9 تا از عجیب ترین اتفاقات ضبط شده توسط دوربین پلیس هم خنده دار هم ترسناک

10 بار که فیلم ها و کارتون هایی که توانستند آینده را پیش بینی کنند – حقایق جالب

15 فیلم شبیه اره – لیست بهترین فیلم های ترسناک در سبک اره یا saw

 

16 تا از بهترین فیلم های شبیه اسکیپ روم escape room یا فیلم های در سبک اتاق فرار

16. Vacancy

زمانی که اتوموبیل ایمی و دیوید از کار می افتد ، آنها به ناچار به نزدیک ترین متل اطراف خود میروند. تا شب را در آنجا سپری کنند. برای سرگرمی آنها مجموعه ای فیلم ترسناک ضبط شده با کیفیت پایین تماشا میکنند. خیلی طول نمیکشد تا این که متوجه میشوند ، تمام اتفاقات آن فیلم ها در اتاق آنها رخ داده و جان آنها در خطر است.

 

16 تا از بهترین فیلم های شبیه اسکیپ روم - فیلم های مشابه سبک اتاق فرار escape room

15. Maze Runner

جوانی به نام توماس ، وارد یک محوطه عجیب و غریب میشود. محوطه ای احاطه شده با یک مارپیچ که هر از چند وقت شکل خود را عوض میکند. در این محوطه تعدادی دیگر از نوجوانان وجود دارند ، که همگی مانند توماس ، یک روز وارد آنجا شده بودند و دیگر حافظه ای از گذشته خود ندارند و نمیدانند چگونه به آنجا آمده اند. توماس به مرور در دل این جامعه ی کوچک پیشرفت میکند و با کمک آنها تلاش میکند از مارپیچ عبور کند.

 

14. Unfriended

یک شب تعدادی از دوستان جوان ، در یک چت ویدیویی آنلاین شرکت میکنند. که ناگهان فردی ناشناس به نام بیلی227 به آنها میپیوندد. آنها فرض میکنند که این اتفاق تنها یک باگ کامپیوتری بوده و صحبت خود را پیش میبرند. اما اشتباه میکنند. اشتباهی که با مشخص شدن جزئیات قتل همکلاسی آنها لارا بارنس برملا میشود.

 

15 فیلم شبیه اره - لیست بهترین فیلم های ترسناک در سبک اره یا saw

13. Exam

هشت غریبه برای استخدام در یک کمپانی مرموز به آن شرکت میروند. در مقابل انها کاغذی سفید قرار میگیرد و آزمونی عجیب برگزار میشود. به مرور در حین بررسی شرایط آزمون و شایعات شرکت ، نکاتی برملا میشود که هیجان ماجرای انها را بیش از پیش میکند.

 

12. The Belko Experiment

فیلم آزمایش بلکو را در رتبه ی دوازدهم فیلم های شبیه اسکیپ روم قرار دادیم. کارمندان شرکت بلکو طبق روتین روزانه وارد محل کار خود میشوند و به کار و مشغله خود میپردازند. پس از گذشته زمان آنها متوجه میشوند که در یک آزمایش مرگبار در شرکت گرفتار شده اند. تعداد 80 نفر از کارمندان شرکت بلکو مجبور میشوند در یک نوع آزمایش شرکت کنند. که در آن از طریق بلندگو ها اعلام میشود که کارمندان موظف هستند چه کنند. تقریبا در هر مرحله ، کارمندان ناچار هستند تعدادی از خود را بکشند.

 

فیلم batlle royale

11. Battle Royale

تعدادی از دانش آموزان سال نهمی ژاپن وارد یک جزیره خالی میشوند. که در ان چیزی به جز مقداری غذا ، اسلحه ، نقشه و یک شنل ندارند. در جزیره نوعی بازی در حال اجرا است که در آن باید شرکت کننده ها تا پایان وقت یکدیگر را بکشند تا تنها یک نفر زنده باقی بماند و جایزه ی هنگفت مسابقه را دریافت کند. اگر قوانین را نقض کنند و یا اگر تا پایان ، وقت بیش از یک نفر باقی بماند ، شنل ها منفجر میشود.

10. Devil

گروهی از افراد که هرکدام عادات و اخلاق خاص خود را دارند ، درون یک آسانسور گیر میکنند. در آن فضای پرتنش ، مشخص میشود که یکی از آنها خود شیطان رجیم است. که قصد نابود کردن تمام آن افرادی را دارد ، که قصد دارند از آسانسور فرار کنند.

 

فیلم 9dead

9. Nine Dead

یک آدمربا ، نه فرد غربیه را میرباید و درکنار یکدیگر میگذارد ، آنها ناچار هستند ، متوجه شوند که چرا دزدیده شده اند و چه ارتباطی با یکدیگر دارند ، وگرنه هر ده دقیقه یکی از آنها میمیرد.

 

8. The Killing Room

فیلم اتاق کشتار در رتبه ی هشتم بهترین فیلم های شبیه اسکیپ روم قرار دارد. 4 نفر برای شرکت در یک آزمایش توسط دکتر فیلیپس پذیرفته میشوند. آنها برای یک نظرسنجی ساده اقدام کرده بودند ، اما پس از این که یکی از شرکت کننده ها توسط دکتر فیلیپ “اعدام” میشود ، روند آزمایش بسیار پر تنش تر و خطرناک تر از یک نظرسنجی میشود. و مشخص میشود که زندگی آنها برپایه نحوه ی واکنش نشان دادن آنها به مسائل مختلف است.

 

فیلم unknown

7. UnKnown

پس از یک تصادف شدید ، دکتر مارتین هریس متوجه میشود که زندگی او دچار آشوب شده است. همسر او ، وی را نمیشناسد ، مردی ناشناس از هویت او سواستفاده میکند ، گروهی از قانلان حرفه ای او را تعقیب میکنند و دولت ادعاهای وی را بی پایه و اساس میداند. حال او باید تلاش کند زندگی سابق خود را پس بگیرد.

6. Saw

مجموعه اره نیازی به معرفی ندارد ، در این مجموعه فیلم گروهی از افراد ، در تله های جیگساو ، شخصیت شرور این مجموعه قرار میگیرند. و برای رهایی از آن تله ها باید دست به فداکاری ها و اعمال مخوفی بزنند.

 

فیلم identity

5. Identity

فیلم ترسناک identity ماجرای افرادی را بیان میکند که پس از طوفان خشن و مرگبار نوادا به یک موتل میروند تا در پناه آن تا انتهای طوفان صبر کنند. اما شرایط طوری پیش میرود که آن موتل مرگبار تر از طوفان میشود.

 

4. Cube

فیلم مکعب در رتبه ی چهارم بهترین فیلم های شبیه اسکیپ روم قرار دارد . مجموعه ای از غریبه ها که هر کدام نبوغی منحصر به فرد دارند (یکی دانشمند است ، دیگری پلیس ، یکی دیگر ریاضیدان یکی متخصص فرار و ….)، بدون این که به یاد بیاورند چگونه به آنجا راه یافته اند ، در یک اتاق مکعبی خبیدار میشوند. حال باید با کمک مهارت های گروهی از این زندان فرار کنند.

 

فیلم house of nine

3. House of 9

نه نفر در یک خانه زندانی شده اند و مجبور هستند بین بازی کردن و زندگی یکی را انتخاب کنند. آنها در این راه باید همه چیز را قربانی کنند ، تا تنها کسی باشند که از آن خانه زنده بیرون میرود.

 

2. the game

اورتون یک بانکدار درونگرا و موفق است. یک روز برادر مرموز و عجیب او را به یک بازی دعوت میکند. اورتون به سرعت قبول میکن اما بازی که ااوایل به نظر بی خطر می آمد به سمتی پیش میرود که سریعا او را از تصمیم خود پشیمان میکند.

 

فیلم house on haunted hills

1. house on haunted hills

یک میلیونر به نام لورن در عمارت ترسناک خود ، یک ضیافت برگزار میکند. و 5 مهمان را دعوت میکند. در این مهمانی او برنامه هایی دارد که آنها را به شدت بترساند و در ازای آن هر شب که انها در عمارت باقی بمانند ، 10 هزار دلار پاداش میگیرند. در میان مهمانان همسر لورن قرار دارد که او نیز برنامه هایی دارد که لورن را به قتل برساند.

منبع فیلم های مانند سبک اسکیپ روم یا اتاق فرار : irabrod

Categories: هنر

2 Comments

Shiva · 2022-02-25 at 6:29 ق.ظ

آزمایش بلکو و Battle Royale از آشغالترین فیلمایی بود که دیدم. اصلا ترس یا هیجان نداره فقط بکش بکش و قتلای حال بهم زن و چندش آوره تهشم حالا Battle Royale یه نکته آموزنده داره ولی بلکو همونم نداره

    Irabroder · 2022-03-03 at 6:27 ب.ظ

    سلام شیوای عزیز ممنون که به سایت ما سر زدی و خیلی ممنون از این که تجربیاتت را با ما و مخاطبین به اشتراک گذاشتی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir