بهترین فیلم های چارلز دنس charles dance : چارلز دنس بازیگری که در محبوب ترین سریال ها نظیر game of thrones و and then there were none و  the crown نقش داشته است؛ بازیگر شناخته شده ای است. و عموما نقش افراد با ابهت ولی گاها شرور را بر عهده میگیرد. اما اگر مایل هستید برخی از نقش آفرینی های چارلز دنس در فیلم های سینمایی را مشاهده کنید ، ما ده تا از آنها را برای شما لیست کرده ایم . با ما همره باشید.

 

بی رحمی ها ، تاریخ یا 15 افسانه ی ولاد دراکولا خون آشام واقعی تاریخ – معنی کلمه دراکولا

10 مورد از افرادی که به علت بازی های کامپیوتری جان خود را از دست دادند – مرگ از گیم

تصویر واقعی شخصیت های peaky blinders

علت شروع جنگ جهانی دوم – چرا خونین ترین جنگ بشر آغاز شد ؟ – خلاصه

10 تا از ترسناک ترین داستان های کوتاه و کریپی پاستا ها در اینترنت – حقایق ترسناک

 

ده تا از بهترین فیلم های چارلز دنس charles dance

10- Dracula Untold

در این فیلم ، داستان ولاد دراکولا بیان میشود. داستانی که در آن نشان داده میشود ،این که چطور ولاد ، حاکم والاکیا ، برای این که بتواند کشور خود را از گزند عثمانیان حفظ کند ، به دراکولا تبدیل میشود.

 

10 تا از بهترین فیلم های چارلز دنس - بهترین نقش های charles dance

9- plenty

سوزان تراهرن (مریل استریپ) در اوایل جنگ جهانی دوم ، عاشق یک سرباز میشود. پس از گذر این دوران ، او وارد عرصه سیاست میشود و با ریموند بروک (چارلز دنس) آشنا میشود. بعد ها با او ازدواج میکند و یک خانواده تشکیل میدهد. اما پس از مذتی آنها جدا میشوند. چرا که سوزان از جنگ را به عنوان شاد ترین دوران زندگی خود به یاد می آورد.

 

8- China Moon

در رتبه ی هشتم ، بهترین فیلم های چارلز دنس ، فیلم ماه چینی قرار دارد . ریچل مونرو (مدلین استو) ، همسر یک رئیس بانک به نام روپرت (چارلز دنس) است. روپرت بار ها با او بدرفتاری میکند و در آخر ریچل روپرت را میکشد.ریچل از دوست خود کایل بادین (اد هریس) که یک کارآگاه است کمک میخواهد تا جنازه ی روپرت رامخفی کند. اما بعد ها هرچه همکاران کایل بیشتر پرونده را بررسی میکنند ، از نقشه ی آن دو بیشتر پرده برداری میشود.

 

10 تا از بهترین فیلم های چارلز دنس - بهترین نقش های charles dance

7- Mank

فیلمنامه نویسی به نام هرمان منک (گری اولدمن) که سال هاست از زمان شکوه او میگذرد ، به نوعی ابزار برای کسب ثروت طبقات بالای جامعه تبدیل شده است. طبقاتی که برای کسب ثروت دست به هر کاری می زنند و از زیر مجموعه ی خود برای اهداف پلید خود استفاده میکنند. اما هرمان پس از سال ها از این چرخه خارج میشود و با نوشتن بزرگترین شاهکار خود یعنی شهروند کین ، و ارائه آن به رقبای اربابان پیشین خود ، با آنها مقابله میکند.

 

6- Scoop

جو استامبل (ایان مک شین) روزنامه نگاری انگلیسی است که حتی پس از مرگ خود ، قصد دارد آخرین شاهکار خبری خود ، یعنی پرونده “قاتل کارت های تاروت” را به اتمام برساند. در طی تردستی یک شعبده باز (وودی الن) یک دانشجوی روزنامه نگاری آمریکایی ، موفق میشود با روح جو ارتباط برقرا کند ، و داستان را از او بشنود و سرنخ های آن را دنبال کند. سرنخ هایی که تمام آنها به معشوق او (جک نیکولسون) میرسد.

 

10 تا از بهترین فیلم های چارلز دنس - بهترین نقش های charles dance

5- Last Action Hero

دنی مادیگان (آستین اوبرایان) خود را با فیلم های اکشن سرگرم میکند. در میان کل این فیلم ها ، او شیفته ی نقش پلیسی از لس آنجلس ، به نام جک اسلاتر (آرنولد شواتزنیگر) میشود. بعد ها مدیر یک تئاتر به او بلیطی جادویی میدهد ، که دنی را به درون فیلم جک اسلاتر میکشاند ، اما در همین حین از طریق همان بلیط بندیکت (چارلز دنس) شخصیت منفی فیلم ، پا به دنیای واقعی میگذارد.

 

4- Swimming Pool

در رتبه ی چهارم بهترین فیلم های چارلز دنس swimming pool قرار دارد. سارا مورتون (شارلوت رامپلینگ) نویسنده ای است که در تمرکز کردن روی رمان جدید جنایی خود دچار م شکل شده است ، ناشر او جان بوسلود (چارلز دنس) سارا را به ویلای خود در فرانسه میفرستد ، که بتواند بهتر روی کتاب خود تمرکز کند ، همه چیز خوب پیش میرود تا این که دختر بوسلود ، وارد ویلا میشود.

 

10 تا از بهترین فیلم های چارلز دنس - بهترین نقش های charles dance

3- The Golden Child

پسری عجیب و مقدس از تبت توسط فردی شرور به نام ساردو نومسپا (چارلز دنس) دزدیده میشود. این اتفاق باعث میشود که یک راهبه (شارلوت لوییس) در لس آنجلس ، تلاش کند تا فرد منتخب را پیدا کند ، که بتواند این کودک را پیدا کند. تا این که در تلوزیون چندلر جرل (ادی مورفی) ادعا میکند که مهارتی خاص در پیدا کردن افراد دارد. حال این راهبه قصد دارد چندلر را به ماموریتی برای یافتن پسر مقدس بفرستد.

 

2- Alien 3

پس از دو نسخه ی اول فیلم ، الن ریپلی تنها بازمانده تصادف سفینه فضایی با سیاره فیورینا 161 میشود. سیاره ای که قبلا سکونت گاه مجرمینی بود که در یک زندان فوق امنیتی حبس شده بودند. حال “بیگانه” alien در میان آنها به شکار نگهبانان و زندانیان میپردازد. الن باید آنها را در برابر این هیولای شرور هدایت کند.

 

10 تا از بهترین فیلم های چارلز دنس - بهترین نقش های charles dance

1- The Imitation Game

یک فیلم واقعی که داستان پدید آمدن اولین کدشکن رمز های پیچیده ی نازی ها را بیان میکند. یعنی پدید آمدن اولین ماشین محاسباتی تحت نظر الن تورینگ که بعد ها باعث پدید آمدن کامپیوتر میشود. اما همان طور که از داستان مشخص است ، این مسیر اصلا آسان نیست و افراد زیادی سعی میکنند او را متوقف کنند.


0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی طراحی سایت و اپلیکیشن رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir