سریال های شبیه بریکینگ بد را برای شما در این لیست بیست تایی مهیا کرده ایم. این سریال یکی از ریبا ترین ، هیجان انگیز ترین و پرطرفدار ترین سریال های خارجی محسوب میشود. به همین علت ممکن است که کلی از ماها بخواهیم که تجربه ی دلنشینی که با این سریال داشتیم را دوباره کسب کنیم. به همین خاطر این لیست ر ا بری شما تهیه کردیم. تا اگر بتوانیم حتی شده است تندکی شما را سرگرم و شاد کنیم.

 

9 فیلم شبیه جومانجی

12 فیلم راجع به elf ها

25 سریال شبیه سوپرانوز ، بهترین سریال جهان

15 سریال مانند مانی هیست یا خانه کاغذی

15 فیلم شبیه نارنیا

 

20 سریال شبیه بریکینگ بد

20- Succession

لوگان روی رئیس یکی از بزرگترین شرکت های تلوزیونی و مدیای جهان تصمیم به بازنشستگی میگیرد. حال تک تک هر کدام از چهار فرزند او برای به دست آوردن جایگاه او ، یعنی قدرت و ثروتی بی رقیب ، به جان یکدیگر می افتند. امری که ثابت میکند چقدر خاواده ی او ناپایدار است.

 

20 سریال شبیه بریکینگ بد - سریال های سبک breaking bad و اتمسفر مواد مخدر

19- Ozark

یک مشاور اقتصادی خانواده ی خود را از شیکاگو به اوزارک میسوری میبرد. جایی که او پولشویی میکند تا بتواند از تهدید هایی که از سمت رئیس او می آید جان سالم به در ببرد. رئیسی که صاحب یکی از بزرگترین باند های مواد مخدر است.

 

18- Narcos

این سریال را میشود در یک کلمه خلاصه کرد “اسکوبار”. این سریال داستان واقعی زندگی پابلو اسکوبار رئیس بزرگ ترین کارتل کوکائین کلمبیا و دیگر کارتل های وحشی و بیرحم کلمبیا را بیان میکند.

20 سریال شبیه بریکینگ بد - سریال های سبک breaking bad و اتمسفر مواد مخدر

17- Empire

به عنوان یک چهره ی سرشناس هیپ هاپ و رئیس شرکت بزرگ امپایر ، لوسیوس لایون با قسمت تلخ زندگی مواجه میشود. یعنی زمانی که آزمایش های او نشان میدهد که او به زودی فلج خواهد شد. حال باید از بین فرزندان خود یک جانشین لایق برای جایگاه خود پیدا کند و همچنین با مشکلات خانواده خود دست و پنجه نرم کند.

 

16- Peaky blinders

در رتبه ی شانزدهم بهترین سریال های شبیه بریکینگ بد ، پیکی بلایندرز قرار دارد . این سریال داستان به قدرت رسیدن یک خانواده ی کوچک از قانون شکنان انگلستان را بیان میکند. که با هوشمندی و استراتژی یکی از برادران پیکی بلایندرز یعنی تام شلبی ، به زودی به یکی از بزرگترین خانواده های مافیای انگلستان تبدیل میشود ،  بزرگترین رقبا را از میان بر میدارد.

 

20 سریال شبیه بریکینگ بد - سریال های سبک breaking bad و اتمسفر مواد مخدر

15- Better call saul

این سریال خیلی از کاراکتر های خود سریال بریکینگ بد را دارد. مانند خود شخصیت اصلی سائول ، یا توکو سالامانکا، مایک ارمانتورات و گوس فرینگ. با وجود این که سریال خیلی طنزی است ، اما جنبه ی مجرمانه ی خود را حفظ کرده است و میتواند لحظات بسیار دلهره اور و استرس زایی ایجاد کند.

 

14- The Shield

بریکینگ بد به خوبی به ما نشان داد که تحت شرایط خاص حتی یک معلم ساده نیز میتواند به راحتی وارد دنیای جرم و جنایت شود و آلوده شود. این قضیه برای پلیس ها هم صادق است. در این سریال بیشتر به فساد پلیس پرداخته میشود ، که کاپیتان جدید آن بخش قصد مقابله با این فساد را دارد.

20 سریال شبیه بریکینگ بد - سریال های سبک breaking bad و اتمسفر مواد مخدر

13- Boardwalk Empire

امروزه قاچاق نوشیدنی های الکلی در کشور های غربی امر خیلی مجرمانه ای نیست. اما در 1920 این موضوع یکی از شدید ترین موارد غیر قانونی در آمریکا بود. چیزی که گروه ها و خانواده های بزرگ مافیایی مانند کاپون را به سرمنشا قدرت برد. در این سریال داستان این قدرت گیری و نزاع های بین این خانواده های مافیایی بررسی میشود.

 

12- Oz

در رتبه ی دوازدهم بهترین سریال های شبیه بریکینگ بد ، از قرار دارد . در زندان ایالتی اوزوالد ، زندانیان و افسر ها همه قصد دارد کنترل اوضاع و قدرت را در دست بگیرند.یا حداقل زنده بمانند. برای این هدف آن ها هر کاری لازم باشد انجام میدهدند. چیزی که این زندان را به آشوب کشیده است.

20 سریال شبیه بریکینگ بد - سریال های سبک breaking bad و اتمسفر مواد مخدر

11- The Walking Dead

با وجود این که در بریکینگ بد خبری از المان های فانتزی و زامبی ها نبود. اما این سریال از لحاظ خشونت و زد و خورد ها و کشتار ، با کمی تم خنده و طنز ، بسیار به بریکینگ بد شبیه است. همچنین در این سریال لحظاتی وجود دارد که به خوبی شما را در صندلی میخکوب میکند.

 

10- Banshee

سریال یکی از گنگ های مافیایی و سارقان الماس را نمایش میدهد. که به تازگی با رئیس سابق خود به مشکلات زیادی برخوردند. یعنی یک اوکراینی به نام ربیت.

سریال به صورتی دنبال میشود که کاراکتر اصلی داستان ، که قبلا محکوم شده بود ، برای جلوگیری از فاش شدن نام خود ، یک هویت جلعی برای خود دست و پا میکند. سریال کمی خشونت و قتل بیشتری از بریکینگ بد دارد.

20 سریال شبیه بریکینگ بد - سریال های سبک breaking bad و اتمسفر مواد مخدر

9- Orange Is The New Black

مانند بریکینگ بد این سریال نیز داستان کشیده شدن یمپک انسان معمولی و ساده به سمت دنیای قانون شکنی را به تصویر میشکد. اما این بار او تقریبا بیگناه است. اما ناچار باید به این شرایط عادت کند و در زندانجایگاهی برای خود بدست بیاورد. این سریال تغییر و تحول زندگی یک دختر بیگناه را در زندان نمایش میدهد.

8- Blood Drive

در رتبه ی هشتم سریال های شبیه بریکینگ بد ، این سریال عجیب قرار دارد . در دنیایی در آینده ی لس انجلس ، آب و هوا به قدری گرم و داغ شده است ، که آب به کمیابی نفت است. و جرم و جنایت به قدری خارج از کنترل شده است ، که دولت تنها کیس های با خشونت بسیار زیاد را مجازات میکند. و حتی آخرین پلیس های خوب این شهر نیز از هیاهو در امان نیستند.

20 سریال شبیه بریکینگ بد - سریال های سبک breaking bad و اتمسفر مواد مخدر

7- Happy!

این سریال شباهت بسیار زیادی با سبک بریکینگ بد دارد. در این سریال داستان نیک سکس را دنبال میکنیم. یک پلیس سابق فاسد الکلی ، که اکنون به عنوان یک قاتل مزدور کار میکند. اما توسط یک اتفاق بسیار عجیب قرار است زندگی او تغییر کند. همچنین سبک فیلم برداری و کمدی های این داستان بسیار شبیه بریکینگ بد است.

6- Deadwood

زمان و اتکسفر این سریال سال ها قبل از بریکینگ بد رخ میدهد. یعنی در دنیای غرب وحشی. در نتیجه طبیعتا از لحاظ خشونت و الان های اکشن از بریکینگ بد کم ندارد.

در این سریال مهاجرین آمریکایی از ایالات شرقی به غرب مهاجرت میکنند تا بتوانند سهمی از استخراج معادن طلای آنجا داشته باشند. اما همیشه طمع با خون همراه بوده است. و این قضیه نیز از این قائله مستثنی نیست.

20 سریال شبیه بریکینگ بد - سریال های سبک breaking bad و اتمسفر مواد مخدر

5- Weeds

بیوه ای پس از مرگ همسر مرحوم خود ، برای کسب درآمد وارد دنیای مواد مخدر میشود. او مواد مخدر را به افراد محله ی خود می فروشد و درآمد خوبی بدست می آورد. اما این پول باد آورده ، زحمات و دردسر های خاص خود را دارد.

4- Fargo

در رتبه ی چهارم سریال های شبیه بریکینگ بد ، فارگو قرار دارد. تقریبا هر فصل از این سریال داستانی واقعی ، خاص و جذاب را دنبال میکند. داستان هایی معمایی-جنایی که پلیس در پی حل معمای این جرم و جنایت ها درگیر پیچیدگی زیادی میشود. این سریال با وجود داستان جدی و خشونت باری که دارد ، کمی طنز جالب دارد. که آنرا دوچندان جذاب میکند.

 

20 سریال شبیه بریکینگ بد - سریال های سبک breaking bad و اتمسفر مواد مخدر

3- The Sopranos

در این جا بهترین سریال طول تاریخ به انتخاب imdb قرار دارد. این سریال زیبا داستان زندگی یک رئیس مافیا را بیان میکند. که به علت سختی های شغل وی ، مشکلات خانوادگی ، و روابط او با دوستان خود ، فشار زیادی را تحمل میکند. این میشود که او به یک روانشناس پناه میبرد.

 

2- Sons Of Anarchy

چارلی هونام در نقش جکس تلر به عنوان یکی از سران samcro یعنی sons of anarchy club redwood orginal که یک گنگ تبهکار موتورسواران است بازی میکند.
علاوه بر نمایش فساد سیاستمداران ، عناصر غرب وحشی مدرن و دیالوگ های زیبای این فیلم متوجه شباهت هایی با پیکی بلایندرز در حین مشاهده سریال خواهید شد

 

20 سریال شبیه بریکینگ بد - سریال های سبک breaking bad و اتمسفر مواد مخدر

1- The Wire

یک سریال با تم پلیسی- کارآگاهی که با عناصر سریال های خانوادگی مخلوط شده است. کارآگاهی سخت کوش به همراه تیم خود در حین حل پرونده های پلیس ، قصد دارد رابطه ای که میان قاچاقچیان خطرناک مواد مخدر و ماموران دولت وجود دارد را کشف کند و این پل کثیف را میان آن دو خراب کند.

0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات ایرابرود

تعرفه تبلیغات اینترنتی ثبت آگهی ارزان رپورتاژ ارتباط با ما

RABROD

Copyright © · All Rights Reserved designed & developed by · irabrod.ir